SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Brak Messiego, Bernabeu, sędziowie i Ronaldo w kosmicznej formie robią swoje dlatego takie kursy :D
1
2
Już widzę te jego naciski na klub żeby móc odejść... jemu się nawet trenować w Turcji nie chce. Widziałem ostatnio filmik z rozgrzewki bodaj przedmeczowej no dramat po prostu zachowywał się tak jakby był tam za karę.
8
Ja bym tam w następnym meczu na pomoc wystawił MAtSa :D W LM ma więcej dryblingów niż Grzmot :D
2
8 okazji tylko 1 gol... ponad 70% posiadania. powinno być więcej goli
0
MAtS
4
Mam takie samo zdanie. Przytył, zrobił się mało zwrotny po prostu przypakował podczas bana.
Przecież w koszulce LFC był taki smukły. Zwinny jak kot, siaty zakładał jak Leo a u nas dramat. Żeby jeszcze co setka to gola zdobywał a tu strasznie się rozczarowuję
0
No to się pocieszył Arsenal ostatnim zwycięstwem nad Bayernem. Teraz dostają już x3.
1
U nas Blondyna drewniaczy i doznaje kontuzji a tymczasem Thiago obsługuje Lewusia....
0
Byłem, polecam :D Następny wypad prawdopodobnie na Sylwestra :D
1
Napisz na PW o co chodzi.
2
Dziś o 21 na Canal+ ma być jakiś dokument o Barcelonie. Będzie ktoś nagrywał czy coś ?
1
Tylko pytanie czy potrzeba nam takiego x2 Xaviego gdy Barca już praktycznie nie gra tiki taki ? Dla mnie aktualnie nie da się określić stylu Barcy. Każdy mecz co innego.
0
Całe szczęście, że mamy tak silną pomoc, że nam nie potrzeba wzmocnień.... no ludzie przecież jak Arda nie wypali to do końca sezonu oprócz ataku i bramki będzie nam brakować 2 linii....
0
Hmm oglądał ktoś Chelsea - LFC ?? Ciekawi mnie czy dalej ktoś będzie mówił, że Coutinho jest za słaby na Barcę.
0
Nie musi kręcić statystyk do pustej bramki (tak jak Grzmot) żeby pokazać swoją jakość. Wystarczy pooglądać mecze. Alexis i Ozil tworzą fajny duet szkoda, że nie zobaczymy ich razem w Barcelonie a przydaliby się i to bardzo.
Było spuścić Alexisa ze smyczy a nie żeby robił za giermka Messiego.
Oby tylko nie zgodził się na transfer do Realu. Jego dziadek był Cule i gdy sam dziadek już był na łożu śmierci Alexis obiecał mu, że kiedyś na pewno trafi do Barcy. Tak też się stało ale teraz szkoda, że go tu nie ma.
0
Ja się zastanawiam dlaczego tak szybko ucichła sprawa problemów z podatkami Casillasa, Alonso czy Ronaldo... jakoś o tym nie trąbią. Albo o sprawie z kawałkiem ziemi pod Bernabeu.
14
Podobno był lepszy od Alexisa więc niech to pokarze w BPL. Tam Alexis przyćmił nawet Hazarda :D Król Londynu jest tylko jeden... Chileno ! Szkoda, że go nie ma razem z tridente to byłby najlepszy atak na świecie i 4 muszkieterów z Ameryki Płd :D
0
W BayernTV także :D
0
DouGLASS :D On te kontuzje łapie chyba ze stresu, że musi wystąpić w 1 drużynie.
A tak na serio to szkoda. Jego czas chyba dobiegnie końca zanim się tak na prawdę zaczął. A myślałem, że może po już długim okresie trenowania z najlepszą drużyną na świecie wskoczy na jakiś przyzwoity poziom i będzie alternatywą dla Alvesa, którego forma po podpisaniu kontraktu wróciła na żenujący poziom. I znów będzie trzeba szukać PO a tylu było świetnych i młodych kandydatów to jak zwykle się Barto popisał.
1
Gay Alert !
0
O tak tak :D Świetnie się rozumiał z obecnymi wtedy piłkarzami Barcy B. Potem ta ekipa została nieco przesortowana (a inaczej po prostu olana) i teraz mamy co mamy. Tamci chłopacy jakby tylko mogli toby awansowali do Primera a teraz sami widzimy co się dzieje.
0
Coś mi się wydaje, że mają lepszych :D
0
Po dzisiejszym meczu jasno widać, że La Masia upada na samo dno. A Barto jeszcze bardziej ją w tym dnie zakopie :) Co lepsi pouciekali albo klub nie zaproponował im nic fajnego (był taki jeden latynos bodaj na wypożyczeniu i go nie kupiliśmy a miałem nadzieję, że dadzą mu szansę).
0
Przepraszam, że kiedykolwiek narzekałem na Tello & Cuencę ...
Ludziska jak tam oceniacie Verminatora ?
0
Jeszcze jakby ta cholerna La Liga była za darmo dla stałych abonentów... ale powiedziałem sobie, że nie wykupię tych kanałów. Czekam bo wielu wieloletnich abonentów C+ wysłało skargi do UOKIK i zobaczymy co z tego będzie. Nie dość, że moja rodzinka podpisywała umowę gdy te x3 ligi (chyba wiadomo jakie) były jeszcze w ofercie to nam dodatkowo podnieśli abonament i teraz mam jeszcze dopłacać za coś co wcześniej miałem i już opłacałem ??
0
Widać, że można rzucać w sędziego butem albo łapać się za jaja (wiadomo o kogo mi chodzi) na widok sędziego i nie dostanie się kary ale jak się już mu coś powie to zaraz afera...
2
Nie róbcie z siebie dojnej krowy ... ludzie... nie dość że podnieśli ceny abonamentu, potem stracili 50% praw to jeszcze teraz każą sobie dopłacać za to co niektórzy mieli gdy jeszcze podpisywali np. lojalonściówki ? NC+ się nadaje do UOKIK i tyle. Każdy abonent który miał C+Sport itd powinien dostać Eleveny do końca umowy. Zdzierać to oni sobie mogą z nowych klientów a nie ze stałych abonentów.
0
Tracimy pierwsi gola z Eibar jpdl.... Bravo też jest słaby taka prawda :D
0
Niestety tak... nie dość, że podnieśli ceny abonamentu to jeszcze teraz każą dopłacać za coś co niektórzy już zapłacili (bo mają lojalnościówki itd). Ci co wykupili ten dostęp są po prostu głupi. A NC+ nadaje się ale do UOKiK.