2

Czekajcie tylko jak jeszcze ktoś kontuzji dozna to już wgl będziemy w d*pie.

1

Otóż to Destro :) Też chciałbym jakiegoś magika do pomocy bo widać Leo w ataku nie wystarczy. W sumie i Cou i Eriksen czarują.


nie wiem czy to jest akurat ten film (wydaje mi się, że ten co oglądałem był dłuższy) ale jest na co patrzeć ? Czy chociaż jeden taki drybling zrobi Rakitić ? W Sevilli i może były jakieś (jak np. jeden pamiętny przeciwko Realowi i Pepe) ale odkąd przyszedł do Barcy to tak jakby mu nogi związali.

1

Obaj ! I Eriksen ! Ale niestety marzenie. Każdy dobry. Veratti przypomina Xaviego, Cou poleca sam Roonie 10 a Eriksen strasznie mi przypomina Iniestę (oczywiście tego z dawnych lat) :D

W sumie to nawet Pogba byłby ok tylko, że nie za takie pieniądze. Każdy dobry byle by zastąpił Ivana "niegroźnego" z 4.

1

De Bryune kolejny świetny mecz dzisiaj. A my dalej nie potrzebujemy młodego przebojowego pomocnika, który weźmie grę pomocy na swoje barki.
Czekajmy dłużej to wszystkich fajnych grajków nam wezmą.
Mogliśmy mieć w pomocy x2 Alcantarów a teraz jesteśmy z niczym a i nawet na La Masię nie ma co liczyć.

0

Walczymy o remis z Sevilla kpina. Ile juz strzalow bylo ? Ponad 20 a golntylko.jeden i z karnego

0

5 goli Lewego, 5 Aguero a tymczasem Suarez potrafi spartolic 5 setek

0

Dziekuje dobranoc. Moga juz wracac na Camp Nou. Obciac premie to moze w koncu sie rusza. Klepie nas cienka Sevilla. Oby im bardziej wtukli to moze w koncu bedzie wstrzas jak po RSSS w poprzednim sezonie bo Celta to bylo dla nich za malo. Rakitic niech sie uczy od kolegi z sevilli jak powinien grac pomocnik

0

Jak nas ivan doprowadzi do obronienia LM to cofne o nim wszystkie slowa ale jak na razie to pomoc pod jego batuta to jeden wielki cyrk a sezon zapowiada sie na tragiczny. Czekam na Turana

1

Ale mam beke z tych co na sile chwala rakiticia. Nawet cesc bez formy dawal nam wiecej. Zobaczymy jakie kosmiczne statystyki na koniec sezonu wykreci ten crack. Bedzie chyba rekord w pilkach granych do tylu. Sevilla zrobila genialny interes

0

Rakitic poszukiwany od samego przylotu z Sevilli :/ Luis ratuj niech na dobre wroci wampir z LFC

1

Standard Luis na spalonym.....

0

Boze cisnie nas cienka Sevilla. Pierwszy raz wolalbym Krychowiaka do nas niz Rakiticia

0

Przy stalych fragmentach znow wygladamy jak ch** dupa i kamieni kupa. Suarez czemu nie z lewej od razu strzal? W LFC takie akcje konczyl z zamknietymi oczami.

2

Czo ten Roberto... jakby tylko był szybszy.

0

Ilość dryblingów Rakitić'ia 0.... ehh to ma być magik do pomocy Barcy ? Tak samo Suarez słabiutko.

2

T. Alcantara 2 asysty, Lewy 3 gole a jak u nas Rakitić i Suarez ? Dalej się jaramy czy za rok kolejna rewolucja ?

1

Dobry Boże BATE wygrywa z Romą już 2-0... a my ledwo remis wymęczyliśmy.

0

A my dalej będziemy waleni bez mydła przez arabów ?? Historyczny tryplet i takie gówniane oferty ? To Man Utd, które podnieść się nie może ma dużo lepsze umowy. Kpina po prostu

0

Świetnie 8 tygodni bez Leo... a gdzie jeszcze potem powrót do formy ?? Dzięki dla zarządu, że zadbał o szeroką i kompetentną ławkę. Normalnie Leo nawet nie powinien wychodzić na ten mecz....

0

Oficjalnie: Barcelona potwierdza, że Messi będzie poza grą przez 7 do 8 tygodni.

2

Alexis x3 dzisiaj. Ciekawe kto zastąpi Leo na 6-8 tygodni....

0

To fajnie :)

0

Kolejny mecz, który odpuszczam w 1 połowie... nie mam zamiaru oglądać beznadziejnych wirtuozów z Rakitić'iem na czele. Oby Ney coś strzelił i zapewnił 3pkt ale ja dziękuję.

0

Z jednoczeni to wy możecie być... byłoby lepiej gdybyście byli zmotywowani tak jak Celta...

1

Było dać szanse Adamie... ten dzik zawsze mi się podobał :D

3

Coraz to nowe ploty i coraz to słabsi piłkarze... jak czytam te ostatnie plotki to wydaje mi się jakby Barca była jakimś średniakiem a nie najlepszą drużyną ubiegłego sezonu.
Dramat chociaż każdy lepszy niż Rakitić, który nawet jednego dryblingu do przodu nie zrobi.

0

To się nacieszyli z remisu... Nam potrafili odebrać Superpuchar. To samo będzie z Celtą. Teraz nam odebrali 3 pkt przyjedzie tam Real to nagle będą bez formy i będą mieć luki w obronie jak rów mariański...

4

Ja ma tylko 4 pytania...
1. Gdzie się podziało MSN ?
2. Gdzie się podział pressing ?
3. Czemu nie ma zagrożenia z naszej strony po stałych fragmentach ?
4. Gdzie są kontrataki którymi w poprzednim sezonie potrafiliśmy skarcić nawet Real.

0

Z Pedro byłoby to samo. Nie ma odpowiedniego napastnika, który by postraszył święte krowy....

0

Jeszcze żeby było gorzej to zamiast Leo strzela ktoś inny... Jak już mamy przegrać to niech chociaż Messi goni Ronaldo....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?