SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czekajcie tylko jak jeszcze ktoś kontuzji dozna to już wgl będziemy w d*pie.
1
Otóż to Destro :) Też chciałbym jakiegoś magika do pomocy bo widać Leo w ataku nie wystarczy. W sumie i Cou i Eriksen czarują.
nie wiem czy to jest akurat ten film (wydaje mi się, że ten co oglądałem był dłuższy) ale jest na co patrzeć ? Czy chociaż jeden taki drybling zrobi Rakitić ? W Sevilli i może były jakieś (jak np. jeden pamiętny przeciwko Realowi i Pepe) ale odkąd przyszedł do Barcy to tak jakby mu nogi związali.
1
Obaj ! I Eriksen ! Ale niestety marzenie. Każdy dobry. Veratti przypomina Xaviego, Cou poleca sam Roonie 10 a Eriksen strasznie mi przypomina Iniestę (oczywiście tego z dawnych lat) :D
W sumie to nawet Pogba byłby ok tylko, że nie za takie pieniądze. Każdy dobry byle by zastąpił Ivana "niegroźnego" z 4.
1
De Bryune kolejny świetny mecz dzisiaj. A my dalej nie potrzebujemy młodego przebojowego pomocnika, który weźmie grę pomocy na swoje barki.
Czekajmy dłużej to wszystkich fajnych grajków nam wezmą.
Mogliśmy mieć w pomocy x2 Alcantarów a teraz jesteśmy z niczym a i nawet na La Masię nie ma co liczyć.
0
Walczymy o remis z Sevilla kpina. Ile juz strzalow bylo ? Ponad 20 a golntylko.jeden i z karnego
0
5 goli Lewego, 5 Aguero a tymczasem Suarez potrafi spartolic 5 setek
0
Dziekuje dobranoc. Moga juz wracac na Camp Nou. Obciac premie to moze w koncu sie rusza. Klepie nas cienka Sevilla. Oby im bardziej wtukli to moze w koncu bedzie wstrzas jak po RSSS w poprzednim sezonie bo Celta to bylo dla nich za malo. Rakitic niech sie uczy od kolegi z sevilli jak powinien grac pomocnik
0
Jak nas ivan doprowadzi do obronienia LM to cofne o nim wszystkie slowa ale jak na razie to pomoc pod jego batuta to jeden wielki cyrk a sezon zapowiada sie na tragiczny. Czekam na Turana
1
Ale mam beke z tych co na sile chwala rakiticia. Nawet cesc bez formy dawal nam wiecej. Zobaczymy jakie kosmiczne statystyki na koniec sezonu wykreci ten crack. Bedzie chyba rekord w pilkach granych do tylu. Sevilla zrobila genialny interes
0
Rakitic poszukiwany od samego przylotu z Sevilli :/ Luis ratuj niech na dobre wroci wampir z LFC
1
Standard Luis na spalonym.....
0
Boze cisnie nas cienka Sevilla. Pierwszy raz wolalbym Krychowiaka do nas niz Rakiticia
0
Przy stalych fragmentach znow wygladamy jak ch** dupa i kamieni kupa. Suarez czemu nie z lewej od razu strzal? W LFC takie akcje konczyl z zamknietymi oczami.
2
Czo ten Roberto... jakby tylko był szybszy.
0
Ilość dryblingów Rakitić'ia 0.... ehh to ma być magik do pomocy Barcy ? Tak samo Suarez słabiutko.
2
T. Alcantara 2 asysty, Lewy 3 gole a jak u nas Rakitić i Suarez ? Dalej się jaramy czy za rok kolejna rewolucja ?
1
Dobry Boże BATE wygrywa z Romą już 2-0... a my ledwo remis wymęczyliśmy.
0
A my dalej będziemy waleni bez mydła przez arabów ?? Historyczny tryplet i takie gówniane oferty ? To Man Utd, które podnieść się nie może ma dużo lepsze umowy. Kpina po prostu
0
Świetnie 8 tygodni bez Leo... a gdzie jeszcze potem powrót do formy ?? Dzięki dla zarządu, że zadbał o szeroką i kompetentną ławkę. Normalnie Leo nawet nie powinien wychodzić na ten mecz....
0
Oficjalnie: Barcelona potwierdza, że Messi będzie poza grą przez 7 do 8 tygodni.
2
Alexis x3 dzisiaj. Ciekawe kto zastąpi Leo na 6-8 tygodni....
0
To fajnie :)
0
Kolejny mecz, który odpuszczam w 1 połowie... nie mam zamiaru oglądać beznadziejnych wirtuozów z Rakitić'iem na czele. Oby Ney coś strzelił i zapewnił 3pkt ale ja dziękuję.
0
Z jednoczeni to wy możecie być... byłoby lepiej gdybyście byli zmotywowani tak jak Celta...
1
Było dać szanse Adamie... ten dzik zawsze mi się podobał :D
3
Coraz to nowe ploty i coraz to słabsi piłkarze... jak czytam te ostatnie plotki to wydaje mi się jakby Barca była jakimś średniakiem a nie najlepszą drużyną ubiegłego sezonu.
Dramat chociaż każdy lepszy niż Rakitić, który nawet jednego dryblingu do przodu nie zrobi.
0
To się nacieszyli z remisu... Nam potrafili odebrać Superpuchar. To samo będzie z Celtą. Teraz nam odebrali 3 pkt przyjedzie tam Real to nagle będą bez formy i będą mieć luki w obronie jak rów mariański...
4
Ja ma tylko 4 pytania...
1. Gdzie się podziało MSN ?
2. Gdzie się podział pressing ?
3. Czemu nie ma zagrożenia z naszej strony po stałych fragmentach ?
4. Gdzie są kontrataki którymi w poprzednim sezonie potrafiliśmy skarcić nawet Real.
0
Z Pedro byłoby to samo. Nie ma odpowiedniego napastnika, który by postraszył święte krowy....
0
Jeszcze żeby było gorzej to zamiast Leo strzela ktoś inny... Jak już mamy przegrać to niech chociaż Messi goni Ronaldo....