SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I bardzo dobrze :) po aferach już ich dawno nie powinno być w tym kraju :) Przecież według nich "Państwo polskie istnieje jedynie teoretycznie".
12
Emocje jak na grzybobraniu. Aż oczy bolą gdy wykopują piłkę od jednego do drugiego pola karnego :D
Jedyne czego zazdroszczę z Anglii to kibiców...
2
Pierwsze poważne zagrożenie którejkolwiek bramki w 84 minucie
*Derby Manchesteru, *Premier League, *Pompowanie balonika
1
Ja też go lubiłem ale sam chciał odejść. Żałowałem też Eto'o. Teraz żałuję Alexisa i Thiago przynajmniej o Fabregasie już zapomniałem :D
11
Przecież już nawet powstało gdzieś tam technikum o profilu esportowym buhaha
0
Kadrę trzeba odmładzać a nie postarzać... ostatnio widzi to większość gigantów tylko my myślimy, że sam Neymar może być naszą przyszłością. A pomocy nie ma aktualnie i może nie być.
0
Ahh dawniej się oglądało :D Ale odkąd prawdziwy Sin Cara odszedł z WWE to przestałem śledzić ten "sport". Oglądam teraz tylko meksykańskie i japońskie federacje :D
0
Mnie tam mało obchodzą kluby z Manchesteru (ostatnio wolę Arsenal wiadomo dlaczego :D) ale De Bryune i Sterlinga to ja zazdroszczę City.
3
http://theplaystudio.com/inspiration/wp-content/uploads/2015/04/football-shirt-concept-barcelona.png
Jak już coś :)
27
Jak nic wyjazdówka Realu siadłaby Grzmotowi :) Do tego jeszcze legginsy ze wszechświatem i jazda na balety :)
0
Wystarczy mi wynik. Real +3pkt a Barca z nimi -3pkt
0
Ehh jak zawsze pierdółki w postaci Celty i innych potrafią i chcą się zmotywować na Barcę żeby odebrać jej pkt a Realowi rozkładają nogi. Ale może to i dobrze... lepiej że nas się boją a nie dziewczyn z Madrytu.
4
Niech lecą do Azji albo Hameryki albo najlepiej od razu do Dubaju. A potem są efekty i brak formy.
0
2
"Zadecydowała nasza jakość".... na pewno nie twoja Ivan hahaha
0
Grosik dramat no mogl wczesniej zamknac mecz
4
Gra robi robote nie wiem jak ty mecz ogladasz
0
Zawsze lubilem Grosika no ale taknsie nie da mial 2 dobre pily noo
0
Ten sedzia to porazka jakas kij ze wawrzyniak ale 2 nogami w kolano no ludzie. A ja sie zastanawiam co olkowski boczny obronca w klubie robi na skrzydle w kadrze.
0
Rafa ? Chyba mylisz pozycje. Rafa to jest ofensywny pomocnik a nie środkowy/rozgrywający. Potrzebujemy kogoś kto znów będzie operował naszą grą.
Zresztą wystarczy zobaczyć filmiki przez kogo przechodzą akcje w Bayernie i nic tylko usiąść i płakać. Spieprzyliśmy totalnie.
Zresztą z Rafy po kontuzji już nic nie będzie a za niedługo będzie miał jeszcze większą konkurencję a co jak co większość będzie wolała Veratti/Pogba/Cou/Gundo + Arda.
Eriksen sobie nie poradzi a Firmino już tak ? W jakim ty świecie żyjesz. Christian to szkoła Ajaxu, musiałby odpalić w Barcy.
1
Mieliśmy x2 następców Xaviego teraz nie mamy żadnego. Cesc i Thiago to byli dla mnie naturalni następcy Generała. Mam nadzieję, że chociaż teraz zadbamy o następce Iniesty, którymi powinien być albo Eriksen albo Cou.
0
Kiedyś najlepsza pomoc na świecie teraz to najgorsza formacja w klubie. Za to kochałem Barcelonę... nie za dawnych magików, nie za R10, nie za Leo ale właśnie za wirtuozów w pomocy. Teraz przyjemnie jest popatrzeć tylko na Suareza i Neymara jeżeli są w formie a nie ma Leo.
5
Czekajmy jak wszystkich genialnych pomocników pozabierają i wielki prezydent Barto będzie musiał wydać 100 mln na Pogbę....
5
Dostał nagrodę chyba za to, że trafił do Barcelony i ze swoją technika robi za pachołka Messiego bo chyba nie za grę na boisku :) Gdyby nie kontuzja to magiczny Luka zdobyły tą nagrodę (dawniej jedynym którego się obawiałem z Realu był Ozil a teraz to jest Modrić)
0
Pomocnik ofensywny niekoniecznie potrzebny ? Ostatnio w pomocy grywa Busi, Masche i Rakitić (który jedyne co potrafi to oddać piłkę do tyłu) i to już nad to za defensywna pomoc bo nie potrafimy nic wykreować !
0
A chociażby Iniestę... który może i zaczął lepiej grać ale jeszcze do niedawna bił taki rekord jak chociażby rok bez asysty co mu wyliczali.
Cou może zostać Iniestą z najlepszych lat. Szkoda, że nie znaleźliśmy następcy Xaviego (zawszę będę twierdził, że go mięliśmy a teraz jest w Bayernie) ale zastępce Andresa musimy znaleźć
0
Dobrze się dzieje :) Ktokolwiek niech przyjdzie byle młody i przebojowy i potrafił przedryblować chociaż jednego rywala nie jak pewna blondyna.
A lista coraz krótsza. Isco i Kovacićia wyciągnął Real, City K. de Bryune i Sterlinga.
Veratti nie do wyciągnięcia, Pogba za drogi, z Eriksenem (moje marzenie) też może być ciężko bo prezesik Totków uparty sami znacie przykład z transferem Bale'a. Zawsze zostaje w razie czego Pjanić z Romy i Gundo ale to dla mnie zbyt mało jakościowi pomocnicy.
Obyśmy nie odpuścili tego Cou. Może i nie jest wysoki ale jak dodaliśmy cm linii pomocy to ta stała się zbyt drewniana. Do tego będzie się rozumiał z Neyem i to może być kolejny zabójczy duet. Dodać do tego jeszcze powrót Ardy i nic tylko się cieszyć. Aktualnie według mnie i nie tylko pomoc Realu wygląda lepiej niż nasza a to jest nie do przyjęcia !
0
Oj tak tak Cou i jeszcze do tego Eriksen i pomoc na lata :) Po cholerę wydawać 100 mln na Pogbę jak za to możemy mieć x2 pomocników.
A tak wracając to pasowałoby rozglądnąć się za jakimiś młodymi talentami do pomocy. Ściągnęliśmy Halila ale jest jeszcze wielu fajnych kandydatów tak jak koledzy niżej przytaczają x2 piłkarzy Atletico :)
1
Oglądał ktoś dzisiaj meczu Arsenalu ? Nie wiem co za debil mógł wypuścić Alexisa z klubu.
A tak apropo napastników to liczę, że w najbliższym czasie pokaże coś Luis bo Lewy i Aguero mają już w tym sezonie manitę... Nie musi być w 9 minut ale niech w końcu coś pokarze bo to wstyd tyle setek na mecz psuć
0
Tak jest ! I od razu humor lepszy. Nie wypadamy jeszcze z gry. Szkoda tego karnego żabojada :D