0

My tu Pierdu pierdu a Real wyciąga Kovacić'ia, którego pilnować miał Braida. Nie chcę wam nic mówić ale Kovacić > Roberto & Rafa

0

No i to jest pomocnik a my dalej chcemy liczyć na Roberto i Rafinię. No nic z młodych pomocników, którymi warto się zainteresować będzie już tylko Eriksen, Coutinho, Pjanić, Veratti, Pogba i De Bryune. A można było wyciągnąć Kovacicia przy kontaktach Braidy

1

Buhaha nie dość, że Pedro słaby to chcą postawić na jeszcze słabszych piłkarzy a Adama i Halil na wylocie :/
Szkoda, że nie kupimy Nolito... prze kot jest.

3

Brawo Lucho :) Blamaż jak ten pamiętny z RSSS. Ale wiecie Puchar Gampera i tak jest ważniejszy niż SPH więc nie a co się martwić.

3

Buhaha jakaś żenada. Przemęczę do przerwy i dam sobie spokój. Miałem nadzieję, że dzisiejszy meczyk będzie lekarstwem na ciężki dzień ale niestety. Gramy gorzej niż Barca Martino. Po cholerę był ten presezon skoro wgl nie jesteśmy przygotowani ?

Obrony i pomocy nie ma praktycznie a atak odcięty od czegokolwiek. Ciągle się zastanawiam czy na boisku jest Rakitić bo non stop gramy do tyłu ale przecież jego nie ma na boisku. Rafinia to śmieszy żart, że on niby odpali. Bartra zagubiony. Pedro to kolejna kpina (fajnie, że udało mu się znaleźć w odpowiednim czasie i miejscu w ostatnim meczu ale dalej pokazuje, że nic dobrego nie wnosi). Ciekawe kto nas teraz uratuje wchodząc do ataku... Munir, Sandro ?? Hahaha Adama od nich jest dużo lepszy ale niestety właśnie opchnęliśmy go do Anglii.

0

Taka prawda, że sędziowie podłączyli im respirator i tylko dlatego wrócili do gry. Ciekawe czemu do 4:1 nic nie pokazywali. W pierwszej połowie nie uznali nam gola a ten wolny dla Sevilli też kontrowersyjny a w drugiej odsłonie show Szkockich sędziów praktycznie wszystko gwizdali na korzyść Sevilli (nawet rodzinka która ze mną oglądała mecz i mimo że nie kochają Barcy tak jak ja śmiali się, że sędzia odwala jakieś maniany). Karny z dupy a przy 4 bramce asystujący Immobile na metrowym spalonym.
Walić już tą grę wczorajszą, najważniejsze, że historia zapamięta tylko wygranych :)

0

Szkoda tylko, że x2 gole Sevilli podyktował sędzia a nam jeszcze x1 odebrał w pierwszej połowie. Ale mimo wszystko należy się im bura. Może to początek sezonu ale żeby już dogrywać mecze na stojąco ?

0

No szczególnie bajeczny był w 2 połowie gdzie zamiast grać to się co chwile wykładał jak długi. Nawet sędzia już na niego nie patrzył gdy się przewracał. Dzisiaj żenua ale w LFC też tak grał... tyle, że tam był bardziej skuteczniejszy i smuklej wyglądał w czerwonej koszulce

0

Co najlepsze, że w obu tych pucharach najlepsza była Barca :)

0

Puchar Zdobywców Pucharów już nie istnieje. Tak samo jak Puchar Miast Targowych :D
https://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_Zdobywców_Pucharów_w_piłce_nożnej

1

A ja się tam cieszę że odejdzie :) Już od co najmniej 2 sezonów nie powinno go być.
Poza golem nic nie wnosił. Piłki nie potrafił przyjąć ani podać do najbliżej ustawionego piłkarza. Chwała mu, że był w odpowiednim miejscu i czasie więc będzie miał dobre pożegnanie.

0

Z tego co nam wiadomo to nawet nie miał wyboru bo go wypchnięto (a powinni wtedy wypchać Pedro) bo potrzebowali kasy na transfery.
W swoich 3 sezonach też potrafił wejść z ławki i nie narzekał, ciagle powtarzał, że zamierza walczyć i trenować.
I chciałbym ci przypomnieć, że Barce wybrał dlatego gdyż taką obietnice złożył bliskiej osobie z rodziny która zmarła (już nie pamiętam czy to dziadek czy ojciec).

2

Zapytaj sędziego jak zmarnowali taką przewagę. Karny nie wiem pod publikę żeby rozbujać jeszcze mecz a ostatni gol Sevilli był po asyscie Immobile który stał na metrowym spalonym przed Bartrą

1

Nie wiem jak was ale mnie żenował już dzisiaj Suarez... w końcówce dogrywki to już nawet sędzia na niego nie patrzył jak się przewracał. Do tego ta akcja przy golu Alcantary przecież on to powinien sam wykończyć z zimną krwią.
I niestety ale nasz atak robi się słabszy jak Ney wypada a Luisowi odbija maniana. Leo dopiero co wrócił więc nie mamy się o co martwić ale kurcze na takie mecze przydałby się nam Alexis. Wtedy atak na najbliższe sezony byłby pewniakiem. A tak Pedro odejdzie i kto uratuje wynik ? Munir, Sandro ? Buhahah

1

Komentarz usunięty

1

Eh trzeba iść na szluga bo dalej mnie nerwy targają. Fajnie, że mamy 4 puchar szkoda tylko, że w takim stylu ale historia zapamięta tylko zwycięzców.
Mam nadzieję, że zarząd Barcelony zapewni jakiegoś banika panu sędziemu Szkotowi bo widać ewidentnie było, że chciał zostać gwiazdą... Nawet moja rodzinka się śmiała, (nie pałają wielką miłością do Barcy tak jak ja) że gość gwiżdże tylko dla Sevilli

0

No niestety kontuzje popsuły pożegnania Puziego i Valdesa.

0

Jak mogli stracić 3 bramki w 40 min ? Spytaj sędziego... Karny podarowany żeby ich ratować a przy ostatnim golu Sevilli Immobile na metrowy spalonym przed Bartrą

0

Jakby grał co tydzień w Lidze to już dawno by się ograł... a tak graj 2 razy na miesiąc w LM.

0

Tak była... obrońcy Sevilli wyskoczyli jak do muru w siatkówce. Bardzo dobrze, że stracili wtedy gola to nie mogło im przejść bezkarnie

0

Piłka odpiła się od nogi obrońcy Sevilli a potem dotykał bramkarz więc nie ma mowy o spalonym

0

Dobrze, że ten mecz się już skończył bo to była jawna kpina. W pierwszej połowie 1 dodatkowy gol nie został nam uznany - a o wolnym dla Sevilli nawet nie powinno być mowy. W drugiej koncert sędziego... gwizdał tylko dla Sevilli... karny z tyłka żeby ich ratować, Immobile metr przed Bartrą przy 4 golu. Jedyny poprawny gol przeciwnika po tym jak naszych 3 obrońców nie potrafiło upilować x2 gości.

1

No Luis sie zrehabilitowal ale powinien sam to wczesniej skonczyc

1

Szkoda tego ukradzionego gola bo w obronie dalej przedszkole. Leo dawaj ukluj cos jeszcze

0

Eh Rakieta pokazuj cos bo chce cie w koncu polubic. A 6 wgl Alvesowi nie pasuje... mogl znow wrocic do 2. Niestety za duzy sentyment do Xaviego. Sevilla nie istnieje szkoda ze nam ukradli gola ale Leo jeszcze cos odpali

3

No Leo zaczyna marsz po 5 ZP. Kosmita :) A Ivan znów musi asekurować pozycję Alvesa i znów nic do przodu nie będzie ciągnął. Chyba się jednak do niego nie przekonam tyle ze w tym sezonie nie bedzie xaviego

0

To już wszystko wiadome dlaczego podczas jednego z GD nawet Pepe był szybszy od Leo :) Teraz znów ich będzie objeżdżał :)

0

Nie wiem jak wam ale mnie nie podoba się, że Alves wziął 6... Powinien wrócić do 2. Myślałem, że 6 zostanie w pomocy i weźmie ją Arda.

0

Jakie 17 mln ? Gazety pisały, że oferta za niego wynosiła ze strony Romy 7mln a nasza 6 mln. A poza tym chciał iść tylko do Barcy to dziwne, że nagle teraz znów chce do Romy.

0

Dzięki wielkie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?