0

Dawaj Ivan... odszedł Xavi to już teraz musisz się rozkręcić..

1

Roberto gra teraz na PO czy boi się zejść do środka ?

0

Ciekawe co Roberto myśli o swojej sytuacji w Barcy... Ja na jego miejscu bym się dziwił, że mnie chcą trzymać w takim klubie :)

0

Dawać Duuuuuuuu Duuuu Duglasa !

0

Jak na razie to wali po słupkach albo w de ge(j)a a tego miazgą nie można nazwać :)

2

W sumie i tak nie jest źle... kiedyś w pre sezonie dostaliśmy bęcki od bodajże Guadalajary a tutaj gramy rezerwami przeciw Man Utd :)

0

By cię ch** Luisito się nie wstrzeli dzisiaj :/

0

Już Jutro... "Suarez znów atakuje" Haha :D Coś mi się zdaje, że ta słaba gra jest spowodowana faktem, iż grają w beznadziejnych koszulkach :D

1

Coś mi się wydaje, że jednak Adriano odejdzie za te marne 4 mln a jak obejrzą dziś grę Pedro to i nawet Man Utd z niego zrezygnuje.

0

Ehh czekałem trochę na ten mecz bo ostatnie boje z Man Utd miło wspominam ale chyba po przerwie dam sobie spokój :) Niech się zaczną już oficjalne spotkania tzn. Superpuchar Europy i Hiszpanii :)

2

Dobrze, że gramy rezerwowym składem przeciw prawie wyjściowym garniturze Man Utd bo inaczej można by uznać, że jesteśmy średniakami :) Znów gramy piłką ale sytuacji mało albo do strzału podchodzi Roberto co samo w sobie jest katastrofą :)

5

U mlecznych się już zaczyna... "tak słabą Barce rozniesiemy w pył" hahahah

0

Przeczytaj jeszcze raz :) Ładniej nie lepiej.

1

Kurde nie mogę przeboleć jak ktoś gra ładniej piłką niż Barca... niestety Man Utd z przyjściem LvG zaczął grać ładniej piłką.. tam samo jak Real za Carlo dobrze, że już go tam nie ma :D

0

Roberto.... Niech jak najszybciej tego Halila wprowadzają a nie. Z Roberto nic nie będzie

2

Zaczyna się... pustaki zapomniały że nie grają w Anglii... gra się w piłkę a nie w piszczele

2

Trzeba obserwować tego Depay'a bo jarali się nim jako drugim CR'em.

0

Marc chyba widze 1 złe wybicie odkąd gra w Barcy

0

Ajj Luisito... uwielbiałem jego wolne w LFC... Chłopaki walczą bardzo dobrze. Chciałym zeby Rafa mnie pozytywnie zaskoczył

0

Pasowałby dziś wygrać :) I oby Pedro się dobrze zaprezentował to może się go pozbędziemy :)

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Llorente za Pedro buhaha co oni ćpają... Pedro to skrzydłowy a nie 9. Za Pedro tylko i wyłącznie Adama. Sandro na zmiennika Pistolero a Munir niech wywalą jak najdalej od CN :)

3

Oglądałem ostatnio jakąś kompilację z nim... miazga. Wszystkie piły tam gdzie chciał tam na milimetry poleciały. Jakby jeszcze był trochę pewniejszy na bramce to będziemy mieć własnego Neuera albo Kahna :)

0

Wystarczy mi sam jego wyraz twarzy żeby się popłakać ze śmiechu. A jak oglądałem te jego fartowne farfocle to mnie krew zalewała. Tak samo na MŚ sprzątnął Złotego Buta chyba Villi tym, że dokładał nogę.

1

Haha wychwalacie Bravo a on sam dużo zawdzięcza dobrej grze w obronie... Pierwsze 8 kolejek co nie puścił gola wzięło się właśnie z tego, że rywale nie mieli żadnych szans. Potem pokazał podczas GD, że tak samo jak w RSSS tak i u nas dostanie worek bramek od Realu.
Dla mnie nr 1 jest MAtS. Niestety ale Niemiec został ściągnięty przez zarząd i Zubiego (bo chcieli mieć w końcu młodego utalentowanego bramkarza tak jak Man Utd ma Davida a Atletico & Chelsea miało Thibauta) a Lucho jeszcze wtedy jako wuefista chciał doświadczonego bramkarza z La Liga.

0

Hahahahah Man Utd chce dać za Mullera 100 mln -> http://transfery.info/78340,rekordowa-oferta-manchesteru-united
We wszystko bym uwierzył ale nie w to. Przecież to takie drewno i dołóż noga hahah

0

0

Mam nadzieję, że po odejściu Xaviego w końcu odpali. Już miałem dość tych jego podań tylko do najbliższego kolegi byle nie ryzykować i nie stracić albo niemocy w dryblingu. Mam wielką nadzieję, że będzie tak samo jak z Lukitą w Realu. Na samym początku wszyscy z niego szydzili i został wybrany najgorszym transferem a teraz nie wyobrażają sobie bez niego składu.

0

Alexis nie jest na sprzedaż powiadał a potem sami dokładnie wiecie co się stało. Tak samo pewnie teraz kłamie. Adriano jest jedną nogą w Romie a Pedro dalej się waha. Ze sponsorem też pewnie oszukuje... taka potęga jak Barcelona na 100% musi być łakomym kąskiem dla sponsorów tylko barto woli dalej dawać d*** katarczykom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?