SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Messi nie ruszy tyłka to niestety tak samo jak MŚ nie wygra Copa. Oby odpoczął po turnieju bo trzeba wygrać pozostałe 3 tytuły z Barcą.
2
Pastore też dobry... dużo bardziej wolałbym Argentyńczyka za Pedro.
1
Zobacz jak Alexis szarpie a jedynego porządnego gracza do pomocy ma w postaci Vidala. Messi ma wielkie nazwiska w ataku i nic + stoi większość meczu. Chciałbym aby Leo wygrał Copa bo to będzie gwóźdź do trumny nadziei HD na to, że Ronaldo wygra ZP ale patrząc na ten mecz Chile bardziej zależy na zwycięstwie
1
Medel a szczególnie też Otamendi nadają się do Realu... tam jak Vargasowi wypieprzył piętą robiąc przewrót w przód to jakbym Ramosa widział.
Leo słabiutko ale ma nieraz x3 krycie. Alexis jak zwykle świetnie (mogliśmy zrobić z niego ofensywnego pomocnika za MSN albo Leo ustawić za plecami Luisa a Alexis na skrzydło na ale niestety na zmiennika mamy takie tuzy jak Munir i Pedro).
A tak wracając, bo kiedyś jeden z użytkowników cały czas trąbił, że na transfer tylko DI Maria za 75 mln a widać jak byk, że gość zrobi tylko 1 rajd w meczu i od razu kontuzja :D
Świetny też jest Pastore. Szkoda, że PSG go raczej nie puści
0
Dziś moje serce będzie rozerwane. Jedna połówka będzie za Alexisem a druga za Leo.
Ale mam nadzieję, że wygra Argentyna po x3 Messiego :) Cały turniej pracował za kolegów czas aby ci się mu teraz odwdzięczyli. A Chile no niestety awansowało do finału w takich okolicznościach jak awansowało i 2 miejsce też dobrze.
Kurcze tak się zastanawiam czemu wcześniej nie widywałem Otamendiego na stoperze w reprezentacji.
7
Według ARA Barca miała listę z 4 nazwiskami. Na 3 miejscu tej listy znajdował się Gundo z którym również mieli wstępną umowę. Jednak Lucho preferował Ardę, który był wyżej na liście. Pytanie tylko czy był na 1 czy 2 i jakie były pozostałe x2 nazwiska.
Szkoda, że nie zainteresowaliśmy się Kovacić'iem, Pjanić'iem albo Reusem (w sumie można było dać za niego takie same pieniądze jak za Turana a Niemiec młodszy).
2
Przecież Cantera już nie długo nie będzie istnieć. Zobaczycie co zrobi z nią dalsze panowanie Barto i przydupasów. Można się śmiać ze starego Cruyffa ale ma rację. Wystarczy poczytać o tym co się aktualnie dzieje jeżeli chodzi o wybór trenera Barcy B. KABARET
0
Właśnie szkoda, że to się dzieje przed wyborami bo potem możemy żałować skutków tej kampanii
1
Swoją drogą to Bartomeu pięknie kłamie :) Widać, że szkoła roSELLa.
Szykuje transfer bombę mimo, że miały nie zapadać poważne decyzje przed wyborami. Potem zasłania się jakąś komisją, która dopina transfery, które CHCE niby Lucho a i tak wiadomo, że to tylko kampania. A tak wgl miał trafić do nas młody Hiszpański pomocnika a chcemy Tureckiego pierdziela, który jest nieco młodszy niż Iniesta bez formy.
0
Z jednym się zgodzę, że na pewno będzie lepszy niż Rakitić ale czy to aż taki świetny transfer ? Można było wybrać lepiej.
2
Masakra tylu wspaniałych piłkarzy do wyboru a oni przepłacą za 28 latka. Nie dość, że nie mamy następcy Xaviego, dawny Iniesta już nie wróci skoro x2 sezony już go nie ma, Rafinha nie spełnia oczekiwać a o Rakitić'iu i jego technice użytkowej szkoda gadać to jeszcze teraz taki transfer. Daj Boże żeby kupili tego Pogbę za rok bo z niegdyś najlepszej pomocy świata zostanie totalne pośmiewisko.
0
Mógł od razu do nas przechodzić a teraz niestety pociąg odjechał. To było pewne, że Muł go zniszczy. Na mundialu tak świetnie się prezentował a teraz nikt go nie będzie chciał. Ale przynajmniej ma $ czyli to co chciał.
0
Jakoś nie jestem przekonany do Turana... zainteresowałbym się chyba jednak Reusem... skoro mają przepłacić za następnego piłkarza to niech to będzie Reus. Cieszę się, że zarząd zrozumiał, że musimy wzmocnić pomoc.
0
Przynajmniej było co oglądać a nie jak teraz ciągłe oddawanie piłki przez Ivana do tyłu albo do najbliższego możliwego partnera. Zero magii. A do tego te stałe fragmenty Rakitićia jakaś porażka. Facet w Sevilli większość asyst nabił po stałych fragmentach a u nas nie potrafi wrzucić na głowę Pique...
0
Haha a po co nam jeszcze jedno drewno ?
0
Rakitić w Sevilli większość asyst miał po rożnych i stałych fragmentach a u nas dośrodkować podrzędnie nie umiał.
0
Jak ktoś ma być następcą Xaviego a ma być niby Hiszpanem to będzie to chyba Koke albo Parejo chociaż nie ukrywam, że bardzo chciałbym Isco albo Eriksena. Nie wiem po cholerę na Turan.
0
Ot właśnie to. Tylu piłkarzy odchodziło za darmo lub prawie za darmo... A Real nawet największy szrot potrafi opchać za porządne pieniądze. Zobaczymy co zrobią z Songiem. Była mowa, że West Ham chce go kupić ale ostatnio pojawiła się informacja, że chcą go wypożyczyć. Dobrze, że chociaż Deulofeu sprzedaliśmy a nie tuła się na wypożyczeniach jak reszta... chociaż w sumie wolałbym Gerarda niż tego Munira i Sandro.
A co do transferów do nas to nawet szkoda gadać. Co sezon kupujemy kogoś zbędnego. Kiedyś byli Henrique i Kerrison a teraz Douglas o Vermie nawet nie wspominając.
0
To jest tak jak w Kiepskich :D Im się zawsze chce wtedy kiedy nam :)
0
Tak wgl, któryś z kandydatów przedstawił już swój oficjalny program ? Czego możemy się spodziewać, co chce zrobić a czego nie. Bo to na razie są wywiady.
0
To pewnie widziałem inną 11 sezonu niż ty :/ A 3 pkt mnie niesamowicie ucieszyłeś :)
1
Mam nadzieję, że to będzie albo Parejo albo Enzo Perez tylko nie wiem który z nich był w 11 sezonu La Liga :)
Oczywiście marzeniem byłby Isco ale wtedy znaczyłoby, że Real wyciągnie Verattiego albo Pogbę
24
James wypieprzył gościowi z łokcia (godnego MMA) podczas meczu... zobaczymy ile meczów kary dostanie... ahh no tak zapomniałem on jest grzecznym ślicznym chłopcem i jest z realu a nie tak jak prowokator Neymar
0
A tak poza tematem... Milan miał domykać transfer J. Martineza z Porto a tymczasem do gry wkroczyło Atletico z którego odchodzi Mandżukić.
4
W 100% popieram :) Dodałbym do tej listy jeszcze Eriksena który jest moim marzenie by trafił do Barcy ale niestety Totki mogą krzyknąć za niego zaporową cenę.
14
W sumie tylu młodych i również utalentowanych pomocników a Barca się łasi na Gundo i Pogbe za których przepłacą :/ Kovacić'ia bym brał od razu.
0
Doskonale wiem co piszę :) I wiem jak grał w Sevilli oraz wracałem do jego gry w jeszcze wcześniejszych klubach. Po prostu albo Lucho niszczy genialnego pomocnika stawiając go za bardzo z tyłu i ma łatać dziury albo po prostu za duże schody na Chorwata nogi. Mam straszną nadzieję, że z Ivanem będzie tak jak z Modrić'iem (gdzie z niego kpili i wyszydzali po 1 sezonie a teraz nie wyobrażają sobie pomocy bez niego) ale fakt, że przecież już jest któryś rok żyje w Hiszpanii (nie tak jak Luka) i nie potrzebował aklimatyzacji nie wróży nic dobrego.
0
A ja się pytam po cholerę nam D. Suarez skoro nawet Rafinhia dostawał mało szans na grę... obaj nie są "na razie" jakimiś wirtuozami pomocy a my potrzebujemy kogoś klasowego po odejściu Xaviego. Ja osobiście nie wyobrażam sobie pomocy z wypalonym Iniestą i Rakitić'iem, który po transferze utracił większość swoich atutów z Sevilli
4
Ronaldo chwyta się za jaja i mówi do sędziego "Podoba Ci się to, co ?" i brak jakiejkolwiek kary a Neymar który wyprowadzony z równowagi walnął głupotę od razu dostaje zawieszenie na 4 mecz. Po części kara zasłużona i niech chłopak się nauczy ale nie przesadzajmy... to samo sytuacja z Albą... dostał kartkę bo Lahoz strzelił focha bo wszyscy piłkarze podważają jego decyzje.
0
Jakby nie kupowali Vermalena i Douglasa to już by było więcej w puli... a to nie pierwsze beznadziejne ruchy transferowe w klubie. To samo z Suarezem... żeby go kupić musieliśmy sprzedać x2 wartościowych piłkarzy :( Real żeby kupić gwiazdę sprzedaje tylko niepotrzebny szrot albo wymienia gwiazdę za gwiazdę (patrz sytuacja z Di Marią)