5

Dramat jakiś... o ile jeszcze senyera przejdzie tak domówki to jakiś wstyd... Nike eksperymentować sobie może na 2 lub 3 stroju a nie na podstawowej koszulce najlepszej drużyny na świecie :)

0

Przecież Ivan dalej nie daje rady więc o czym ty pierdzielisz ? Potrzeba nam x2 pomocników bo Rakitić to był strzał w kolano po Cescu i Thiago

0

Tylko, że takie gdybanie mogłoby być gdy w planach będziemy mieć i Pogbę i Gundo a jeżeli w rachubę wchodzi tylko 1 pomocnik to niestety tylko i wyłącznie Pogba

0

Mnie zastanawia tylko jedno... ciekawe czy chociaż się wzruszy na konferencji czy te wszystkie lata i wspomnienia ma już zaślepione kasą.

0

Prędzej Bartra powędruje na PO tak jak Marquinhos w PSG

1

Też myślałem o K. Walkerze ale chyba niestety on nadaje się tylko do ligi angielskiej tak samo jak Bale.

2

Nie to nie, nic na siłę. Płakać nie zamierzam. Kiedyś i tak musielibyśmy go zmienić, tak samo jak Xaviego. Woli pieniądze niż klub i kolegów to niech odchodzi. W sumie i tak zaczął grać lepiej po to by się pokazać, że jak nie zostanie w Barcy to gdzie indziej dostanie więcej.

2

Czemu my musimy zawsze ściągać taki szrot jeszcze teraz do pomocy nie dosyć im Douglasów i Verminatorów ? Gość po kontuzji to o 180 stopni inny piłkarz niż był... szkoda, że wcześniej się nim nie interesowaliśmy np w 2013 roku.
Do pomocy tylko i wyłącznie Pogba bo wiadomo, że Veratti jest nie do wyciągnięcia z PSG co innego Francuz z Juve. Jeżeli nie Paul to widziałbym Kovacić'ia lub Eriksena no chyba, że będą drążyć po rynku niemieckim albo włoskim ale na pewno nie Gundogan. Jeszcze 2 sezony temu piałbym z zachwytu że go chcemy (chociaż wtedy jeszcze Iniesta coś grał) ale teraz nam nie potrzeba x2 Rakiticią który oddaje piłkę do najbliższego kolegi tak jak to teraz robi gracz BvB

0

Lepszy on niż bezpłciowy Rakitić, który oddaje wszystkie piłki do najbliższego kolegi, zero ciężaru gry na swoich barkach. Też nie jestem za Pogbą ale ktokolwiek byle by rozruszał naszą pomoc bo wiadome, że Veratti nie do ruszenia.

0

Gundo przed kontuzja klasa. Wszyscy go chcieli a najglosniej szczekali w madrycie. Po kontuzji nagle ucichli. Ja z dwojga zlego wole przebojowego Pogbe bo wiem ze Veratti jest nie do wyciagniecia. Osobiscie i tak od paru lat chcialbym Eriksena do nas no ale ten temat dawno zanikl

0

Pjaniciem interesowali sie jakis czas temu a raczej zrobilbsie szum wokol niego bo on sam sie Barcy zaproponowal. Kiedys gral dobrze ale aktualnie malo ogladam seria a. Wiem ze Man Utd nim sie caly czas interesuje ale maja mate i sciagneli herrere

1

Widzę, że przed odejściem Barto chce po raz kolejny sprzedać tanio skórę... najpierw wyfrajerzyliśmy się na koszulkach które były nietykalne a to coś znaczyło, teraz czas na sponsora technicznego (wyfrajerzymy się na nike do której nie mam nic ale adidas daje bajeczne ofery rywalom) a potem na nazwie stadionu. Janusze biznesu :)

0

Najpierw odeszło serce teraz odchodzi mózg :( Boli jedynie to, że Xavi nie chce dołączyć do zaszczytnego klubu piłkarzy, którzy całą karierę spędzili w jednym klubie i byli mu wierni do końca. Najpierw Lampard potem Gerrard a teraz Xavi (Casillasa sami chcą wypchać z klubu ale to już inna sprawa).
Mnie tylko ciekawi czy tą pustkę wypełnimy bo jak na razie nie mamy żadnego zastępcę za Xaviego. Tzn. mięliśmy x2 ale się ich pozbyliśmy. Ja w miejsce Generała widziałbym młodego Oliviera Torresa który aktualnie gra na wypożyczeniu w Porto z Atletico Madryt.

0

Na szczególne wyróżnienie zasługują jego wpadki w dograniach do kolegów gdzie ci są ledwo kilka metrów od niego :) Nieraz pokazuje nonszalancję w podaniach, że aż chwytam się za głowę jak tam można dogrywać...

0

Buhaha a kiedy Ivan ma jakieś przebłyski geniuszu ? Kiedy posyła jakieś piłki które prostopadle rozrywają całą obronę rywali albo crossy górą za plecy obrońców co do milimetra do kolegi, że aż można krzyknąć WOW ? Bo ja widzę tylko jak odgrywa do najbliższego rywala i cały czas powtarzacie, że walczy... pewni piłkarze też walczyli a nie było to wgl doceniane. Przypominam, że potrzebowaliśmy ofensywnego pomocnika wręcz rozgrywającego za Cesca a nie DM bo tych już mamy x2 a i jeszcze Samper pokazywał się z dobrej strony.

Ivan ma jeszcze czas do końca bana, jak nie odpali to niech się zabiera czym prędzej albo niech go wymienia na kogokolwiek Pogba/Veratti

1

Tylko, że Barca powinna mieć w składzie wirtuozów pomocy a nie kolejnego rzemieślnika... kiedyś MSN może nie dać rady i przydałoby się wsparcie z pomocy gdyby któryś z nich przeszedł paru rywali i posadził piękną asystę a tak piły do ataku i niech robią co mogą.

2

Współczuję brata :D Zawsze wydawało mi się, że rodzeństwo trzyma się razem a tu jednak są wyjątki :D On się będzie cieszył z Pichichi dla Ronaldo i pewnie w styczniu 2016 będzie krzyczał, że należy się za to dla CR11 aka Grzmot Złota Piłka

0

Teraz moim marzeniem jest żebyśmy rozegrali taki sam finał LM jak w 2011 i żeby każdy z naszego tria strzelił bramkę tak jak wtedy MVP a Suarezowi życzę bramki takiej jak zdobył Villa i by wybuchł płaczem ale tym radosnym a nie takim jak po przegranym mistrzostwie Anglii z CP.

3

jaki ból dupy na rm.pl haha to nie barca wygrała ligę tylko real ją przegrał buhahahha

1

Madrid cabrón salud el campeón ! Może i CR cię prześcignął Leo ale życzę ci trypletu !

0

No i niestety Ronaldo nokautuje... miejmy nadzieję, że Leo znokautuje go trypletem w gablocie. A tak wgl ile goli brakuje pięknemu do rekordu goli w sezonie ?

0

Właśnie dlatego życzę Granadzie spadku :) Bo wtedy w tym meczu nie mieli jakiejkolwiek chęci na grę

2

Kurcze jakby Ney wtedy strzelił tą setkę a tak dalej nerwówka

0

Albo się cieszy, że znów jest przed Messim w statystyce ? :/ Oby Leo zdobył tytuł króla strzelców LM i MVP

1

Ehh i Ronaldo zgarnie Leo Pichichi i Złotego Buta :/ A potem znów HD będą krzyczały, że w ZP chodzi wyniki indywidualne a nie drużynowe

0

No to Ronaldo zostanie królem strzelców. Odskoczył na 3 oczka a następna kolejka to mecz Realu z własną szkółką czyli Getafe.

0

No jakby miał kilka cm więcej ... Glik do Barcy !

1

Jakie spusty ? A nad czym ? Gdzie te gole ? Gdzie te genialne asysty czy crossy które miał rzucać ? Na Cesca buczeli gdy miał double double w statystykach i był jednym z 3 najlepszych zawodników zespołu to Ivana powinni wywieść na taczkach

2

Crack po ch*** !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?