0

Oj szybko by posadził Neymara na ławce gdy ten ładował po Harcie czy po słupkach lub po bliżej nieokreślonych miejscach... a fakt, że nie ma żadnej większej konkurencji sprawiał, iż musieliśmy oglądać Neymara bez formy...

6

Wystarczy spojrzeć na nazwisko pana wyżej i wszystko jasne :)

0

Sandro i Munir tylko i wyłącznie do wy******a bo nic z tego nie będzie. Jak Bojan, Cuenca czy Tello byli za słabi na Barcę to oni tym bardziej.. a z Pedro taki rezerwowy, że śmiech na sali jak wchodzi więc pół roku z nim czy bez to co za różnica. A pieniążki Barto by przytulił...
Było zostawić Alexisa byłby najlepszy atak na świecie. Teraz niech się martwią

1

To tak jak powiedział Muł w stronę Realu :D Że jedna noga Hazarda jest warta 100 mln bo jest jeszcze młody i do tego by musieli im oddać jednego ze swoich 3 najlepszych piłkarzy :D

0

1

Taa a Suarez był na spalonym... nie wiesz o jakie wejście w pole karne mi chodzi... pooglądaj stare mecze z Pepem na ławce to zrozumiesz :)

0

Taa musimy liczyć na Valencię bo dziwnym trafem Sevilla na SP zawsze rozkłada nogi przed Realem...

0

Ale wykorzystał ? Wykorzystał... jeszcze do niedawna można było nerwicy dostać jak się widziało przestrzelone patelnie Suareza... a przypomnę, że kupiliśmy go za 82 mln, sprzedaliśmy x2 najlepszych graczy zaraz po Messim by go kupić a Real Chichę tylko wypożyczył....

2

jakby było się czym jarać... ładny moment tylko gdy Leo się zabrał z akcją... kiedyś to tak klepaliśmy przed polem karnym rywala a nie na środku boiska... kiedy ostatnio weszliśmy jakąś ładną klepą w pole karne rywala ? W meczu z PSG może próbowaliśmy ale Iniesta z Leo przesadzili za dużo z manianą... dla mnie magia Barcelony skończyła się z odejściem Pepa. Teraz to są przebłyski tego co graliśmy nieraz przez całe 90 min a nie jak teraz raz na jakiś czas przeprowadzimy ładna akcję i już wszyscy obsrani...

0

Sory ale wolałbym lepszego rozgrywającego... Di Maria spuścił z tonu to samo co Ozil (ahh jak ja się zawsze gościa obawiałem gdy nadchodziło Gran Derbi... ani Grzmot ani Benzema to zawsze się O.O obawiałem :D). Ja cały czas będę zdania, że mieliśmy pomoc na przyszłość i sami ją rozwaliliśmy (a raczej zarząd) a teraz niech się martwią jak to naprawić bo Xavi i Iniesta to już przeszłość a transfer w postaci drewnianego Rakiticia to był żart a nie na serio.
Ja bym do rozegrania widział Eriksena, który od ładnych paru lat już mi zawraca w głowie albo właśnie tego Coutinho, który niestety poza dryblingiem i zwinnością (coś ala Isco) ma słabe statystyki....

0

Dobra opcja ale Atletico to nie Espanyol czy Cordoba .... łatwo meczu nie odpuszczą ale skoro potrafimy zdemolować mistrza Anglii czy Francji i nie boimy się nadchodzącego mistrza Niemiec to czemu nie wygrać z mistrzem Hiszpanii ? W końcu tylko Real zawsze ma fory więc my możemy chodzić z głową podniesioną do góry :)

0

Buhaha ten najbardziej fartowny gol Bale'a w karierze ? I tak na zawsze zostanie drewnem za 100 mln :)

1

I Benzema mógłby wrócić bo ten Chicharito jest za bardzo skuteczny... chociaż w sumie wczoraj nieźle mu bramkarz pomógł :)
8 czy 9 meczy Realu bez Bale'a i wszystkie one kończyły się zwycięstwami. Oby szybko wrócił heh

0

Wiem, wiem ale dla mnie bardziej frajerskie było przegranie - wygranego meczu na Sánchez Pizjuán :/

0

Od Di Divera wolałbym Reusa, Eriksena albo nawet Coutinho (który ostatnio narobił ambarasu bo znalazł się w 11 roku w Anglii zajmując miejsce Fabregasa). Real zrobił interes życia. Makaron im wygrał Decimę a potem sprzedali go za bajeczne pieniądze i kupili młodszego i lepszego Jamesa a my żeby kupić Suareza musieliśmy sprzedać x2 najlepszych zawodników zaraz po Messim.

1

Kurcze pomyślcie jaki spokój byłby gdybyśmy nie wtopili tych pkt z Sevillą... ahh mecz z Atletico już nie miałby znaczenia i wystarczyłoby dowieść pozostałe pkt ze słabszymi rywalami a tak MUSIMY wygrać z Bandą Simeone bo remis w spotkaniu z nimi może nas pozbawić mistrzostwa. Miejmy nadzieję, że albo Real straci pkt w spotkaniach z Valencia i Sevillą albo my wygramy wszystko do końca.

0

No właśnie wszystko by było piękne, ładne gdyby nie ostatnie zdanie :)

1

Jak zwykle w meczach z ogórami :) Gdzie był dzisiaj ?

0

Zapomniałeś Hiszpania > Anglia :D

5

Wystarczyło nie sfrajerzyć pkt w Sevilli i byśmy już mogli otwierać szampany a tak męcz się człowieku do ostatniej kolejki.

0

Donaldinho to chciał wrzucać ale mu nie wyszło. Podobno po meczu przeprosił kolegów z drużyny słowami: "Sory z lewej" :D

3

I znów przykład na to, że posiadanie pkt nie daje :/

0

Najlepiej Bartrę żeby się oszlifował bo jak do formy wróci nasz król Verminator to dla Marca nie będzie miejsca na ławie

1

Jak sądzicie gdzie po sezonie odejdą H. Kane i A. Lacazette ??

1

Benzema ma kontuzję i ma wrócić na Juve :) Oby im to przyniosło pecha :)

2

Grzmot nie strzelił gola :)

0

Kurcze jakbyśmy nie wtopili tych pkt z Sevillą tobyśmy byli w tak komfortowej sytuacji... Wystarczyłoby jedynie zremisować z Atletico i wygrać pozostałe mecze aby otwierać szampany a tak musimy się denerwować do końca. Ale musimy liczyć jeszcze na Valencię i Sevillę :) W końcu któraś z tych ekip musi nam raz przynieść szczęście a nie tylko nerwy o nasze pkt :)

0

Jakby nie mecz z Atletico to pewnie by wszyscy już szampany otwierali a tak trzeba będzie wygrać z bandą Simeone

0

Jednak wolę jak Benzema jest na boisku... już go więcej nie będę hejtował jak będzie grał heh... no trudno... gratulacje dla piłkarzy Celty ale zostawili za duże luki. W meczu z nami jakby tak zrobili to by dostali jeszcze więcej. Trzeba liczyć na Valencię (która defacto walczy o LM) i Sevillę (że nie rozłożą nóg przed Realem po raz kolejny na SP).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?