SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może nawet nie tyle co nadwagę ale masę mięśniową na pewno nabił podczas tego bana... mógł przecież trenować tylko na siłowni.
0
Nie, nie tylko ty masz takie wrażenie. W koszulce LFC wyglądał zgrabnie i smukle a teraz taki tur.... oby to zrzucił w lecie i pre sezonie
2
Uff ale nerwy były... za drugą połowę Lucho powinien ich wystrzelać po twarzach. I już chyba wszyscy zobaczyli, że nie mamy klasowego napastnika na zmianę... Pedro jakaś totalna żenua.... myślał, że jak strzeli gola z przewrotki to zostanie królem świata a tu bezsensowne bieganie i jeszcze podawanie do Thiago jakby zapomniał, że już nie grają razem (chyba te trybuny mu źle zrobiły).
Wspaniały MAtS, Neymar i o dziwo dla mnie Rakitić za walkę a reszta żenada...
Kurcze gdybyśmy mieli jakiegoś x2 wysokiego stopera z topu do Pique i przebojowego pomocnika + mocnego rezerwowego napastnika to mięlibyśmy genialną drużynę. Chyba każdy widział jak Thiago rozrywał naszą drużynę dryblingiem gdzie u nas nie ma już takich pomocników.
Ogromny minus dla Leo za przestanie większości meczu... chwała mu za pierwszy mecz ale w drugim powinien pokazać, że zależy mu przynajmniej na 80%
0
I przez takie wypowiedzi nigdy nawet trochę nie polubię Bayernu. 2 po Realu najbardziej nienawidzony przeze mnie klub. I Ci wszyscy Folksdojcze, którzy mu kibicują po tym jak wygrali LM i po transferze #Zorro.
Ahh jaka szkoda, że Luis i Neymar nie wykorzystali wszystkich swoich setek bo na konferencję to by już pewnie nie wyszli bo i po co.
W rewanżu strzelić im jak najszybciej bramkę i cieszyć się z gry :)
1
Mówiłem chwile wcześniej rodzince, że Real dostanie 5 min i miałem racje. Rok w rok jest ciągnięcie ich za uszy i doliczanie minut jak trzeba ratować pkt
1
Cholera.... ale remis też dobry
0
+ Carlo na srogich pigułach żeby tak zamęczyć skład :D Najlepszy był powrót Modricia po kontuzji :D Od razu chłopak zagrał w 3 meczach po 90 min i kolejna kontuzja
1
Nie, że Gaya do wyciągnięcia za 18 mln albo że bramkarz Valenci może zastąpić Ikera na bramce :)
0
Tyle kasy to on ma z samych procentów tego co już mu leży na koncie :) Na siłę chce poprawiać swój wizerunek, który i tak upada jak jego kolejne grzmoty zaraz po przekroczeniu linii 16 metrów :) Ciekawe, który spec od PR mu polecił taką akcję :)
0
Buhahah Carlo rzucił wszystko do ataku i nie ma już zmiany :D Daj Boże jakaś kontuzja i będę grać w osłabieniu a jest jeszcze rewanż z Juve :) Dalej Nietoperki !
3
Jeszcze tylko 45 minut i możemy śpiewać Campeones oe oe oe !!!
0
A jak im gwizdali karne gdzie to Pepe faulował w iście zapaśniczym stylu a nie obrońca drużyny przeciwnej to nie było im wstyd ?
0
A to dlatego Suarez tak trzymał nerwy na wodzy, żeby żółtka nie otrzymać :D Ahh wszystko jasne
0
Madrista, mówi Ci to coś ?
0
Boże ten cholerny bramkarz. I ta świetna technika Suareza bez komentarza. Piłka mu się pod nogami zaplątała a była okazja do uderzenia
0
Seta Neymara cudem zatrzymana pod nogą bramkarza, uderzenie Rafy zblokowane przez x3 obrońców, cudowne uderzenie Leo głową prawie na linii 16 metra ale bramkarz wyciągnął się jak struna i nie dostał piłki za kołnierz, główka Suareza z boku pola karnego, która minęła słupek i strzał Pique, który bramkarz wyciągnął instynktownie odruchem ręki. Trochę tych sytuacji było i tylko cudem jeszcze nie wygrywamy
0
Jak Ci to przeszkadza to nie czytaj, proste :) Ja nie widzę, żadnego problemu.
3
Dlaczego do cholery nie uderzamy z dystansu ? Jakoś w meczach z Getafe czy Cordoba potrafiliśmy to robić... na siłę szukają wejścia do bramki... Neymar przed 16 oddaje piłkę albo obrońca przecina, Suarez dostaje piłkę zamiast się odwrócić z nią i huknąć jak w LFC to na siłę odgrywa i jeszcze niecelnie albo nie w tempo, Messi jak dostanie jakąkolwiek dobrą piłkę w pole karne to doskakuje do niego 3... i znów ten cholerny bramkarz.... x3 to na conajmniej powinny już siedzieć. Dlaczego to zawsze bramkarz musi mieć mecz życia przeciwko nam ? Ale nie ma co się łamać Cordobę stłukliśmy w x2 połowie tyle, że tam do szatni im wpakowaliśmy gola
0
Jak nie Pogba i Veratti to zostaje nam tylko Reus... musimy kupić kogoś przebojowego do pomocy... z takim atakiem aż się prosi o efektywną pomoc :) A jak żaden z tych 3 wymienionych panów to widzę u nas Eriksena albo Coutinho.
1
Śmierdzi mi tu szopką Pereza... Barca jest w formie i powinna łyknąć Atletico więc lepiej ją wytrącić z równowagi i przenieść terminy meczów aby forma minęła... Poza tym cały ten strajk jest nielegalny a kluby nie zgadzają się na niego
0
Śmierdzi mi tu szopką Pereza... Barca jest w formie i powinna łyknąć Atletico więc lepiej ją wytrącić z równowagi i przenieść terminy meczów aby forma minęła... Poza tym cały ten strajk jest nielegalny a kluby nie zgadzają się na niego.
9
Inny komentarz :)
"Nigdy nie sądziłem że powiem te 3 słowa bo jestem kibicem Realu, ale Messi jest niesamowity..."
0
Przerzuty na skrzydła to on wręcz musi robić celnie a mnie chodziło o zagrania, które są majstersztykami w wykonaniu pomocników klasy światowej. Niestety takich zagrań nie zobaczymy od Rakiticia
0
Nie wokół maski (bo to normalna rzecz przy takich kontuzjach jak chce się grać) tylko wokół osoby Lewandowskiego, który został wykreowany nie wiem na następce Bońka czy coś w tym stylu. A IMO Robert nie pasuje do Bayernu. Robert który pakował Realowi x4 to był gość a teraz kaska mu już uderzyła do głowy.
Dużo bardziej cenię Milika :)
0
Gdyby Iniesta był znów magiczny i decydujący to pewnie nawet nie zauważyłbym, że Rakitić jest na boisku. Brakuje energicznego pomocnika, który potrafiłby przejść ze 3 rywali po czym podać piłę co do centymetra do kolegi i zaliczyć asystę (coś ala Iniesta z PSG). Rakitić wam na pewno takiej akcji nie odwali :)
1
To nie jest opinia, którą mu wystawiłem po jednym spotkaniu. Możesz mi wierzyć ale po tym jak głupota wzięła zarząd i sprzedali Thiago & Cesca (IMO graczy genialnych i jak najbardziej pasujących do Barcy) każdy kolejny transfer do pomocy będzie przeze mnie bardzo rygorystycznie prześwietlany :)
I kolejna rzecz która mnie wkurza w Ivanie to te stałe fragmenty. Przecież to jakiś dramat jest. Rożne albo za lekko bije i zatrzymują się na 1 rywalu po drodze albo za mocno i niedokładnie. Nie do pomyślenia o graczu, który w poprzednim sezonie większość swoich asyst miał po rożnych i stałych fragmentach. Taki Xavi czy Leo podejdą do piłki i od razu piła siedzi na głowie kolegi
1
Jeszcze do niedawna tak było ale wtedy mieliśmy najlepszą pomoc na świecie. Aktualnie ta formacja jest tą najsłabszą w klubie więc Leo gra jako skrzydłowy, napastnik, ofensywny pomocnik i rozgrywający :) To jest zawodnik kompletny a nie pewien płetwonurek i mistrz machania łapkami :)
6
Ahh dopiero ochłonąłem :) Co to był za mecz ! Emocje tak mną targały, że dramat, stres, obgryzanie paznokci. Niesamowicie się cieszę, że mogę oglądać króla futbolu jakim jest Messi, który potrafi w 3 minuty wziąć ciężar na siebie i zaczarować stadion :)
Jedyne czego żałuję to tej sety Suareza z 1 połowy bo to powinien siedzieć gol... napastnik takiej klasy i za tyle mamony nie powinien marnować takich sytuacji.
Jedyne do czego się znów przyczepię to po raz kolejny pomoc. Bayern miał przewagę w środku pola (związaną z wyłączeniem z gry Busiego co było wiadome zasługą Pepa) tyle, że przez szpital i defensywne ustawienie ta przewaga nic im nie dała. Andres stopował grę (nie do pomyślenia jeszcze niedawno) a Rakitić (mimo iż zagrał w 1 połowie dobrze) gra tylko do najbliższego kolegi i nic więcej, żadnej finezji, magii. Gdzie są od niego jakieś spektakularne prostopadłe podania ziemią, które rozrywają obronę rywala ? Gdzie jakieś długie piły grane co do centymetra za plecy rywali ? Gra bo gra ale totalnie nie ma u niego magii i DNA Barcy (wchodzi Rafinia czy nawet Roberto i już czuć, że to pomocnik Barcy). Oczywiście, że musi dostać szansę (po trochu ze względu na bana) ale miałem nadzieję, że jego aklimatyzacja zajmie nieco mniej czasu (zna język, nie zmieniał kraju i ligi tylko klub) ale skoro przez x2 sezony po transferze Modricia do Realu HD go krytykowały a teraz nie wyobrażają sobie bez niego składu to i może z naszym Chorwatem tak będzie. MIEJMY NADZIEJĘ !
Wielka Barca ! Wielki Leo ! Wielkie Camp Nou !
Jeszcze tylko zdobyć jakiegoś gola na wyjeździe i Berlinie nadchodzimy !
0
Powinnismy wygrywac juz 2-0. Czemu oni nie mysla tylko wala na pale ? Luis wystarczyloby mocno do gory uderzyc i neuer bez szans a alves powinien tam sprytnie uderzyc przy samym slupku to prosto w kolano nojera. Na sile robimy z niego bohatera
0
Neymar niech wiecej baluje ... kolejny mecz spi a przeciez w LM dobrze grywal