0

Co z tego jak dalej nie masz od ponad roku ani asysty ani gola w lidze :)

5

*Według COPE Mateu Lahoz miał przeprosić zawodników Espanyolu za to, że uznał drugiego gola dla Barçy strzelonego ze spalonego.

Buhahaha

3

No to teraz trzeba liczyć na Celtę :) Kurcze straszna szkoda tych pkt z Sevilla. Moglibyśmy sobie odpuścić mecz z Atletico i już praktycznie dopinać mistrzostwo a tak nerwówka do końca.

0

Dla Tito mogą zrobić tylko jedno... wygrać ligę ponownie 100 pkt :)

4

Nieważne jak grają, ważne by dowieźli 3 pkt !

0

Akurat wiem co mówię :) Obejrzyj te gole Ronaldo z Granadą to się przekonasz. Raz miał tylko strzał z dystansu a bramkarz jeszcze wpuścił między rękami a potem wszystko patelnie :)

0

Panowie a jak wygląda sytuacja w pojedynku Ronaldo vs Messi na gole ? Bo po tym jak Grzmotowi dali nastrzelać (do pustej) 5 bramek Granadzie (której z całego serca życzę spadku :D bo nie zasługują na grę w La Liga po ty co pokazali z białymi) przestałem liczyć te gole pomiędzy nimi.

0

Ta w madrycie i jeszcze jak Mou był to go oprowadzał po budynkach Realu a drużynie przedstawił jako najlepszego sędziego w hiszpanii i, że Muł ma niby do niego szacunek i takie bzdety...

1

No i prawidłowo :D Alba to jednak swój chłop a wy po nim tak jeździcie. Przecież to szczera prawda... Realowi odgwizdują każdy nur nie tylko te CR'owskie a jak mu ostatnio nie dali karnego to też tam machał sędziemu żeby odebrał mu gola, którego potem zdobył (nie z karnego!) i jeszcze to jednoznaczne wskazanie na krocze....

0

Na razie wszystko idzie po myśli... Papużki za dużo szczekały i wypinały się przed meczem w stronę Realu więc dostaną za swoje. Ale ja dalej będę żałował tych 2 pkt straconych na Sánchez Pizjuán :/ Moglibyśmy już sobie odpuścić mecz z Atletico i Real robiłby nam szpaler a tak ciągle będzie nerwówka no chyba, że Real się potknie.

10

Wszystko pięknie, ładnie ale od meczu z City (po którym Leo odczuwał ból i nie mógł założyć buta na nogę) nasz cesarz nie jest sobą. Nie jest decydujący i cały czas pozostaje w cieniu. Wiadome mamy Suareza i Neymara ale na takie mecze jak ten dzisiaj albo półfinał z Bayernem potrzeba nam tego dominującego i magicznego Leo.

0

Dobra teraz nie liczy się kto dojdzie do finału z Realem ale najważniejsze żeby nie pozwolić Realowi obronić po raz 1 w historii LM... wtedy HD by się posrały ze szczęścia

2

No i juve też 1 mecz u siebie blatter wszystko poukładał

1

K***a bayern jeszcze 1 mecz u siebie

0

Barca zaczyna :/

0

O dobrze że przypomniałeś :D Najlepiej by było zagrać x2 mecz u siebie... nieważne z kim :D

1

Nooo jazda z tym losowaniem bo mnie nerwy zaraz zjedzą :/

3

Aj Sevilla ma ciężej... ale liczę na finał Napoli - Sevilla

1

Łysy zawsze wszystko wie :D Nawet kto ma z kim grać bo Blatter mu już pewnie wszystko ustalił.

0

W sumie z Realem zawsze lepszy dwumecz niż pojedyncze spotkanie :D

0

Ale nerwy :D City, PSG i kto następny ?

0

No i wszystko jasne... gramy z Bayernem a Real dostanie Juve... chyba nie sądzicie, że klub z ligi włoskiej wejdzie do finału :P
Ale to w sumie dobrze. Będziemy się mogli zrewanżować Bayernowi za 7up'a a potem z czystą przyjemnością nie pozwolimy Realowi obronić tytułu po raz 1 w historii.

Bardziej mnie martwi to, że Atletico zagra tak samo z nami i jak również nie wygramy przynajmniej 1 bramką to będziemy w 4 literach (eh bezsensownie stracone pkt z Sevilla) no chyba, że Real się potknie to dowieziemy mistrza.

0

Co jak co ale Bayern mi wczoraj zaimponował... może Porto to nie jest jakiś silny przeciwnik ale jednak wynik robi wrażenie. Kiedyś to my tak walcowaliśmy a teraz się musimy zadowalać szczęśliwymi wynikami w lidze gdzie obgryzamy paznokcie do 90 min bo nasi piłkarze potrafią się zmotywować tylko na LM.
No i boli mnie strasznie, że to Bayern ma najlepsze statystyki w Europie pod względem posiadania piłki, liczby i celności podań.... kiedyś to my byliśmy 1

7

Nie po najniższy wymiar kary tylko z uśmiechem wypną nasmarowane wazeliną tyłki i się będą cieszyć, że im oddają pkt. W końcu nie bez przyczyny mają koronę w herbie.
Zresztą to samo było np Malaga. My nie potrafiliśmy z nimi nic ugrać bo "bronili Częstochowy" i byli zdeterminowali i zaangażowani na 200% a z Realem postawili sobie od tak na wymianę ciosów a dziury w obronie na kilometr mieli.

0

No i ocenimy cię po tytułach ocenimy :) A jak na razie nie mamy jeszcze żadnego ....

7

Hmm to znaczy, że został im tylko Luiz.... a więc jakby to powiedziała jedna postać „Suarez wybieram Cię !!!" :D

0

Albo Busi w linii z Masche, Xavi przed nimi + Messi będzie schodził do pomocy a Ney i Luis będą musieli robić zamieszanie w przodzie

0

No i dobra linia pomocy :) Masche na DM a Busi jako bardziej ofensywny pomocnik i tak da na więcej niż drewniany Rakitić

0

Pominąłem Busiego bo chodzi mi o pomoc bardziej ofensywną i zajmującą się kreowaniem okazji strzeleckich dla napastników. Busi też miewa wzloty i upadki ale w formie to i jako ofensywny pomocnik by zagrał

3

Co do remisu z Sevilla jest bardzo zły... gdybyśmy utrzymali te 4 pkt mielibyśmy spokój na właśnie taki mecz jak z Valencią albo co gorsza z Atletico.

A Isco niech żałuje bo mógłby grać dla nas to się pośpieszył do Realu po dobrym sezonie w Maladze. A wiadome, że w Realu liczy się ile kosztowałeś a nie jak dobrze grasz a pod względem ceny James > Isco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?