0

Wszedł Busi i od razu gramy szybciej... Rakitić drewno totalne i jeszcze za wolno myśli

0

Dzisiaj nawet Harta realowi nie potrzeba bo nie potrafimy strzelać w bramkę

2

Neymar zejdź z tego boiska... znów można było podawać do Luisa

0

Jak to nie weszło ???? Przecież zawsze mu takie akcje wchodziły.... ajjj może się zemścić

0

Neymar niech więcej baluje w Brazyli... totalnie bez formy a jeszcze niedawno decydował o sile Barcy

0

Luis proszę Cię biegaj tam do utraty tchu...
Boże Neymar

0

Trzeba zmienić naszych z kartkami i atakować bo Real się boi o czerwo

0

Czemu nie grał do Suareza !!!!??? Ale muszą kontratakować bo Real się boi atakować

0

Frajer się boi pokazać czerwo bo go prasa w madrycie zje

3

No dawać niech robią zadymę to zaraz im Suarez pokaże

1

Leo się pośpieszył ehhhh

0

Rakitić dalej objeżdżany jak rondo... nawet nogi nie potrafi dołożyć i przerwać akcję ??

1

Nareszcie Luis... o to chodzi... przyjmujesz, utrzymujesz się przy piłce i pakujesz gola jak w LFC ... NIC WIĘCEJ OD CB NIE WYMAGAM !

0

To jest ten Rakitić który grał w Sevilli ? Bo nie potrafi nawet dośrodkować a w poprzednim klubie asysty miał prawie tylko i wyłącznie ze stałych fragmentów

0

Dramat... jakby GD było tydzień temu ahhh... teraz real się podniósł z kolan, odpoczęli i przygotowali się pod Barce... mecz z Schalke to był dla nich jak dla nas blamaż z RSSS

0

Pomoc Realu umie podawać do przodu ? Umie i mają okazje a u nas Kikutić i Iniesta to co potrafią to tylko oddać piłkę do tyłu...

0

Przecież pomocy nie ma od początku sezonu... jak nie Leo albo MSN to nie ma nic... ale niestety dzisiaj trio jest odcięte

2

Dobrze, że jest Pique bo byłby dramat.... nie ma obrony i nie ma pomocy to sobie to MSN można w d*pe wsadzić

0

I co nam z tego MSN jak nie ma kto im piłek podawać ?? Masche podaje do tyłu, Rakitić drewno total, forma Iniesty tak blada od 2 sezonów jak on sam...

0

Ronaldo już zaczyna show bo udało mu się strzelić gola... a Rakitić dramat... drewno totalne.. nie potrafi szybko myśleć i to ma być pomocnik dla Barcy ??

1

Jeżeli o drugą połówkę chodzi to trafił idealnie...

0

Jak tylko obrona będzie pewna i zobaczę, że na boisku mamy pomocników z jajami a nie pachołki to będę spokojny o 3 pkt ! Ale emocje... chyba nie wytrzymam do wieczora

1

Tą Decime to mu praktycznie Di Maria wygrał a potem go wywalił bo potrzebował kupić kolejną gwiazdeczkę

0

A Luiz czasami też nie będzie pauzował za kartki ? Tak coś słyszałem...

1

A ja myślę, że El Jefe powinien wystąpić z Realem na pozycji Busiego. Taka przerwa mogła wybić Biszkopta z rytmu a ostatniej formy z przed kontuzji dochodził bardzo długo. Masche może też w genialnej formie nie jest bo to co pokazywał na MŚ i na początku sezonu jest za nim ale przyda nam się podczas GD walczak który nie odpuści i nie będzie bał się grać na wyprzedzenie (a jak wiemy Masche potrafi to robić świetnie chociaż jak gra na ŚO to takie zagrywki mogą być niebezpieczne ale gdy ma za sobą obrońców to czuje się pewnie)

0

Dlaczego drewnany ? A ty widziałeś jak on się porusza ? Widziałeś jakieś dryblingi gdzie przechodzi x2,3 i obsługuje podaniem naszych napastników, jakieś siaty ? Nic, tylko oddawanie piłki do tyłu albo do boku do najbliższego rywala. Albo akcja z golem Leo w meczu z Atletico w CdR gdzie zamiast wyłożyć piłę Messiemu co do milimetra na nogę w pole karne. Ivan źle podaje i Messi mija się z piłką i tylko dzięki błędowi bramkarza Leo mógł zdobyć wtedy piłkę i dobić rywala.

1

Wiem, że gra coraz lepiej bo nałapał tam jakieś asysty i gole ale on nie pasuje do Barcy. Jest równie wolny co Cesc (a za to najwięcej Fabsa hejtowaliście), wolno myśli na boisku przez co nie uraczy nas szybką tiki taką, widać, że odstaje techniką od naszych piłkarzy, gdzie ten genialne podania (po których można było krzyknąć WOW) i gole z dystansu które miał sadzić ?? I do tego najlepsze jego zagrania to te do tyłu lub do boku do jak najbliżej ustawionego kolegi ... aż tak musi grać na alibi czy boi się wziąć ciężar gry na siebie ? Dla mnie na razie nie pasuje i ciągle to nie jest ten piłkarz którego oglądałem w Sevilli która wygrywała LE...
Ivan nawet w kadrze gra bardzo defensywnie a to Modrić rozgrywa. Pamiętajcie, że mieliśmy załatać dziurę po Cescu a nie kupować zastępcy Busiego.
Rakitić ma jeszcze czas do końca następnego sezonu (ale to przez bana) a jak dalej nic nie będzie pokazywał to coś mi się wydaje, że ogłoszą go niewypałem i kupią kogoś młodego.

0

No niech myślą nad wzmocnieniem pomocy bo trzeba tą formację rozbujać bo jak na razie mamy starego Xaviego, zablokowanego od x2 sezonów Iniestę, drewnianego Rakitic'ia któremu lepiej wychodzi gra defensywna niż ofensywna (a pamiętajcie że kupiliśmy go za rozgrywającego/ czasami nawet grającego na 9 Cesca a nie za Busiego na DM !) a o Rafie szkoda pisać bo to totalne przeciwieństwo gościa który był liderem Celty z poprzedniego sezonu. Tylko do Busiego i Masche nie mam zastrzeżeń bo robią to co mają robić czyli kasować akcje i oddawać ją do najbliższego kolegi.

Ale widzę, że pan Braida dobrze myśli... tylko utalentowanych pomocników... Pjanić, Kovacić, Pogba, Eriksen, Coutinho, Koke...

Jak na razie boli mnie serce, że formacja z której jeszcze niedawno słynęliśmy i była najlepszą formacją na świecie ma teraz statystki godne średniaków a jak gramy to wydaje mi się, że tylko x2 liniami obrony i ataku

0

Najlepsze i tak było T'estimo Barca :) Patrząc na miniaturkę zdjęcia myślałem, że na koszulce jest 10 i jakiś napis oddający hołd Leo ale by Ronaldo gula skoczyła lecz niestety będzie co innego

0

A jak myślisz ? Zgadnij !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?