SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jpdl Bayern wsadza 7.... aż się serce kroi jak pomyślę, że kiedyś to my wsadzaliśmy takie wyniki i graliśmy tak szybko.
Shakhtarowi chyba 5 wsadziliśmy jak się nie mylę
0
Chodzi mi o gole na wyjeździe które premiują
0
Będzie dogrywka przy remisie prawda ?
2
No i koniec dwumeczu. Pierwszy raz mi szkoda szejkowskiego PSG..
1
Właśnie dlatego Perez niedługo wymieni Ronaldo na Hazarda :D Idealny świeży nurek dla Floro
0
Stary Berba :) w meczu PSG - Monaco
1
Sędzia nie ogarnia... po tym czerwie dla Zlatana już nie wie komu ma gwizdać a komu nie.... dramat jak chodzi o taki mecz
0
Wszyscy zajechani bo Mou ma swoją żelazną 11 ... szkoda Cuardado będzie się kisił na ławie ale jego wybór był.
0
Veratti jest genialny :) Szkoda tylko, że jest taki niski. Pogba z drugiej strony to większy czarodziej i klei piłkę lepiej niż nie jeden klej do płytek ale zdecydowanie wolę Włocha od gwiazdeczki Juve
0
Przecież to było do przewidzenia, że skończy się jego gwiazdorzenie jak przejdzie do Bayernu. Nawet karnych mu nie pozwalają wykonywać. Zamiast kasy bym wolał zostać w BvB i zostać legendą i jednym z lepszych napastników historii Niemiec a tak jest tylko jednym z wielu i jeszcze Guardiola na niego leje bo to nie jego transfer tylko szefostwa Bayernu
1
Co zepsuł Cavani... ja na jego miejscu po tym jak przełożył Courtoisa (co było świetne bo najpierw niby pokazał mu, że będzie chciał strzelać wewnętrzną częścią stopy a potem go objechał z zimną krwią) zatrzymałbym się i poszukał huknięcia z prawej a tak wyleciał za daleko i z lewej nogi z ostrego kąta utrudnił sobie tylko robotę.
Bayern 5:0 a ich gra mega szybka... przy nich zauważam, że Barca gra o połowę wolniej :(
0
No pięknie tylko chwile się spóźniłem a Shakhtar już sobie prze***ał mecz :/ ale w sumie lepiej że silni przechodzą dalej to Real może nie trafi na najsłabszego możliwego rywala.
0
Boże tylko nie on... czy to nie ten ulubiony sędzia Realu Mou?? Którego Portugalczyk zapraszał na kolacje i oprowadzał po klubie i przedstawiał zawodnikom jako genialnego sędziego ?
1
Oby, oby panie :)
11
Koniec... kurde 1 bramka mniej w niemczech i kto wie... Ale mam nadzieję, że Real utrzyma formę do GD :)
0
Dawać jeszcze jedną Schalke ! Kurde czemu nie mogli zremisować w niemczech ???
1
Ozil też kiedyś był genialny, jak miał wystąpić w GD to tylko jego się obawiałem a teraz w Arsenalu cień piłkarza... choć masz rację Luka jest genialny i cały czas będę zdania, że kupiliśmy nie tego Chorwata co trzeba.
0
Aj gdyby Real miał kogoś lepszego na swojej drodze to na 100% nie obroniliby tytułu LM. A tak trzeba liczyć na Bayern, Chelsea chociaż ciągle mam nadzieję, że to my nie pozwolimy im obronić tego trofeum
0
Takie pytanie... Ronaldo strzelając dziś x2 bramki zrównał się z Leo w ilości zdobytych goli w LM ??
1
Niech go biorą z Barcelony jak najprędzej i jak najdalej... drewno totalne... Sandro i Adama są lepsi :D
0
Taa tylko tacy to zwykle najwięcej czarują na hali, freestyle w małym palcu a na boisku trawiastym to nie potrafią piłki prosto kopnąć :)
0
Oj nie drogi kolego Song był słaby technicznie a Pogba klei piłkę lepiej niż klej do płytek.
1
#profesjonalizm
Szczególnie taki, iż to powinien być następca Alvesa no ale niestety... oni nam wykradną Danilo a my im być może Pogbę/Reusa
1
A tam najważniejsze żeby Leo pobił rekord G.Müller w ilości strzelonych bramek w meczach ligowych 5 najlepszych lig świata. Niemiec ma 365 goli a Leo na razie 273 więc jeszcze nieco brakuje :D
0
Ja tam zawsze będę szanował Paco :D Mówił nieraz, że nie zamierza się wstydzić za piłkarzy którzy będą się cały czas bronić i siedzieć "jak mysz pod miotłą" i niezależnie czy to Real, Barca czy ostatnia drużyna La Ligi będą grać swoje.
0
Nie ma się czym chwalić nawet...
0
Dopóki Busi gra dobrze to Pogba nie potrzebny no chyba, że chcą z niego zrobić ofensywnego pomocnika bo jak na razie gra na pozycji na której u nas są już Busi, Masche i może kiedyś Samper. Nam potrzeba kogoś kto rozrusza linie pomocy aby ta w końcu pomagała w kreowaniu akcji a czasami i odciążała napastników z "brudnej roboty". Szkoda, że nie zainteresowaliśmy się Isco wcześniej. Jak go oglądam to widzę młodego Iniestę
0
Ale w sumie mieliśmy już skrzydłowego w postaci Alexisa więc po co nam Di Maria ? To jeżeli już mamy wybierać to wolę Pogbę (za którym nie obstaję z powodu możliwej kwoty transferu i całej otoczki jak z Neymarem chociaż chłopak klei piłkę lepiej niż nie jeden klej do płytek) ponieważ trzeba wzmocnić pomoc.
A marzeniem na 2016 jest Reus + Eriksen albo Coutinho żeby pomoc nareszcie wróciła do gry bo od 2 sezonów gramy tylko linią ataku i linią obrony :/
2
Rekordzista goli w Gran Derbi ✔
Rekordzista goli w derbach Katalonii ✔
Najlepszy strzelec FC Barcelony w historii ✔
0
Ja widziałem kiedyś Ozila w formie w Barcy ale w Arsenalu to cień piłkarza, którego najbardziej się obawiałem z Realu (jeżeli chodziło o mecze Barca-Real)