SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
23 minuta i City wygrywa 3:0... Dżeko zjada Suareza a Silva Iniestę... znów trzeba będzie się modlić żeby Leo na mecz z City miał "swój" dzień
0
+ Ivan "Tartak" Kikutić
0
Ale przecież Alba to walczak i po prostu nie powstrzymał swoich emocji tak jak Ronaldo
1
Mam nadzieję, że i tym razem po meczu będzie trzęsienie ziemi tak jak po blamażu z RSSS
0
Ehh trzeba się jednak iść napić a miałem postanowienie pozostania abstynentem :/
1
1
Czeka nas jeszcze mecz z Materacami i Prześcieradłami które trzeba wygrać a mimo to trzeba będzie się modlić żeby biali się potknęli jeszcze raz. Dziekujemy Alvesowi za mistrzostwo :)
Rakitić dno
0
Ma nas kto ratować rzeczywiście... Pedro -.-
0
Jak nie było faulu ? Kontakt z nogą Neymara był... jak ci sędziowie nie trafią do lodówki to będzie kpina
0
Suarez przeszedł samego siebie już....
0
Buhaha Leo ? chyba Munir ubrał koszulkę z nr 10
0
Bravo nie hejtuję bo wiem, że z nowym zarządem i trenerem nawet nie powącha murawy a no 1 będzie następca Neuera :)
0
Pedro mógł jeszcze do Bravo wycofać
0
Mam nadzieję, że podziękują Alvesowi wywaleniem na zbity pysk jak ten mecz zadecyduje o wygraniu La Ligi...
0
Suarez jak zawsze na spalonym... i do tego znów zły obrót z piłką nawet jakby sędzia się pomylił i nam puścił :)
0
Real jeszcze straci pkt mówili, Liga jeszcze długa powiadali buhahah
0
A tymczasem Bayern wygrywa 6:0... kiedyś to my tak klepaliśmy a teraz się meczymy z Malagą...
0
Bo stoją jak krowy i nie chce się im wyskoczyć... jeszcze nie widziałem Suareza który by walczył w powietrzu
0
Nareszcie mamy dyr. sportowego co się zna na rzeczy szkoda tylko, że akurat jak mamy bana i taki zarząd :(
0
Trzeba im włączyć na treningach skróty z Francji jakie tam wchodzą golaza z dystansu zawsze nawet w meczach na samym dole tabeli...
0
Żaden ratunek bo Ivan też drewno :)
1
Malaga groźniejsza niż Barca dobry prognostyk przed LM ;)
0
Proszę Cię co jak co ale Montoya perfekcyjnie potrafi oddawać piłkę do tyłu :D To jedyne co potrafi ale przynajmniej skuteczne i nie tracimy goli jak przez Alvesa :D
0
Ciekawi mnie jak się wytłumaczą bo dzisiejszym meczu... znów gramy o 16 i boisko było za suche i trawa za długa..... ale przecież nie ma już Zubiego i gramy na CN ....
2
Pique objeżdżany jak na rondzie :/
29
Dawny Iniesta skleiłby tą piłę i wsadziłby piękne golazo ale od 2 sezonów Andres nie istnieje... dziś 16 mecz w La Liga i jego dorobek to 0 asyst i 0 goli
0
Gdzie jest Iniesta już od 2 sezonów ? Gra za zasługi nic więcej
0
Ostatnim razem z nimi mieliśmy 0 celnych strzałów to co wy wymagacie :D
1
Luis nie gorszy niż CR11 :/ Alexis gdzie jesteś ?
4
Hehe Malaga zaraz walnie 2 i po meczu... Pique łata dziure Alvesa a ten nie wie co robić i zostawia pusty środek... Barta albo Masche na boisko !