1

23 minuta i City wygrywa 3:0... Dżeko zjada Suareza a Silva Iniestę... znów trzeba będzie się modlić żeby Leo na mecz z City miał "swój" dzień

0

+ Ivan "Tartak" Kikutić

0

Ale przecież Alba to walczak i po prostu nie powstrzymał swoich emocji tak jak Ronaldo

1

Mam nadzieję, że i tym razem po meczu będzie trzęsienie ziemi tak jak po blamażu z RSSS

0

Ehh trzeba się jednak iść napić a miałem postanowienie pozostania abstynentem :/

1

1

Czeka nas jeszcze mecz z Materacami i Prześcieradłami które trzeba wygrać a mimo to trzeba będzie się modlić żeby biali się potknęli jeszcze raz. Dziekujemy Alvesowi za mistrzostwo :)
Rakitić dno

0

Ma nas kto ratować rzeczywiście... Pedro -.-

0

Jak nie było faulu ? Kontakt z nogą Neymara był... jak ci sędziowie nie trafią do lodówki to będzie kpina

0

Suarez przeszedł samego siebie już....

0

Buhaha Leo ? chyba Munir ubrał koszulkę z nr 10

0

Bravo nie hejtuję bo wiem, że z nowym zarządem i trenerem nawet nie powącha murawy a no 1 będzie następca Neuera :)

0

Pedro mógł jeszcze do Bravo wycofać

0

Mam nadzieję, że podziękują Alvesowi wywaleniem na zbity pysk jak ten mecz zadecyduje o wygraniu La Ligi...

0

Suarez jak zawsze na spalonym... i do tego znów zły obrót z piłką nawet jakby sędzia się pomylił i nam puścił :)

0

Real jeszcze straci pkt mówili, Liga jeszcze długa powiadali buhahah

0

A tymczasem Bayern wygrywa 6:0... kiedyś to my tak klepaliśmy a teraz się meczymy z Malagą...

0

Bo stoją jak krowy i nie chce się im wyskoczyć... jeszcze nie widziałem Suareza który by walczył w powietrzu

0

Nareszcie mamy dyr. sportowego co się zna na rzeczy szkoda tylko, że akurat jak mamy bana i taki zarząd :(

0

Trzeba im włączyć na treningach skróty z Francji jakie tam wchodzą golaza z dystansu zawsze nawet w meczach na samym dole tabeli...

0

Żaden ratunek bo Ivan też drewno :)

1

Malaga groźniejsza niż Barca dobry prognostyk przed LM ;)

0

Proszę Cię co jak co ale Montoya perfekcyjnie potrafi oddawać piłkę do tyłu :D To jedyne co potrafi ale przynajmniej skuteczne i nie tracimy goli jak przez Alvesa :D

0

Ciekawi mnie jak się wytłumaczą bo dzisiejszym meczu... znów gramy o 16 i boisko było za suche i trawa za długa..... ale przecież nie ma już Zubiego i gramy na CN ....

2

Pique objeżdżany jak na rondzie :/

29

Dawny Iniesta skleiłby tą piłę i wsadziłby piękne golazo ale od 2 sezonów Andres nie istnieje... dziś 16 mecz w La Liga i jego dorobek to 0 asyst i 0 goli

0

Gdzie jest Iniesta już od 2 sezonów ? Gra za zasługi nic więcej

0

Ostatnim razem z nimi mieliśmy 0 celnych strzałów to co wy wymagacie :D

1

Luis nie gorszy niż CR11 :/ Alexis gdzie jesteś ?

4

Hehe Malaga zaraz walnie 2 i po meczu... Pique łata dziure Alvesa a ten nie wie co robić i zostawia pusty środek... Barta albo Masche na boisko !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?