SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hahah mogli być lepsi gdyby zremisowali lub Atletico wygrało jakąś 1 fartowną bramką ale nie po takim blamażu.... aż się prosi żeby ten cwaniak nic nie wygrał :)
0
Co z nim gadał to argument jest jeden czyli kasa albo że ktoś ma zysk z jakiegoś konkretnego wyniku :)
0
Gadałem chwile temu z kolegą który jest kibicem Realu... dramat gość twierdzi, że mecz ustawiony aby Real nie odskoczył Atletico i Barcy za bardzo, by znów był emocje (a za tym idzie również kasa) do ostatniego meczu ligowego bo przecież Real nie mógł od tak sobie przegrać 0:4. A ja mu na to, że Atletico powinno 4 bramkami już w 1 połowie prowadzić tylko sędzia robił co mógł żeby tak się nie stało :)
0
Takie pytanie bo nie oglądam drugiej połowy derbów Madrytu to prawda, że kibice materaców buczą (tak samo jak ronaldo na gali ZP) gdy CR11 jest przy piłce ??
1
Chelsea wygrywa, City przegrywa jak na razie... coś mi się wydaje, że niedługo poznamy nowego mistrza Anglii. Ale Muł ma pakę i jeszcze nam podkupił Cesca i Cuadrado
0
Mógł być nasz .... w parze z Thiago na lata ale mieliśmy w zarządzie bandę klaunów roSELLa, barto i zubiego....
0
Mandżo może być jeszcze lepszy, musi się tylko zgrać z drużyną
0
Kiedy wy się do cholery nauczycie ???!!!
ATLETICO Madryt
ATHLETIC Bilbao
0
Spokojnie :)
1
Wydawało się, że prześcieradło nakryje materac a tu proszę :) 2 szybkie ciosy w 4 minuty :D
0
jest jeszcze van der wiel albo di sciglio ale o nich zrobiło się ciszej z tego powodu że zaczeli odgrywać mniejsze role w swoich drużynach
2
W sumie lepsze to niż jakby krzyknęli 50-60 mln :) Utargować do 25 melonów w pakiecie z Tello i bierzemy po zakazie... Alves za mniej nie przychodził :D
0
To wiem ale chodzi o jakieś premie i wpływy firmy na świecie :)
0
Nie znam dokładnie tych firm :D Niech wybiorą najbardziej korzystną finansowo ofertę cobyśmy od Pereza nie odstawali... a poza tematem to Movistar był (ale czy jeszcze jest to nie wiem) sponsorem Alexisa (prywatnie) i reprezentacji Chile
2
Neymar z Alexisem na skrzydłach, na szpicy Suarez a za nim Leo i w pomocy Masche z Ivanem tak to powinno wyglądać
0
Wystarczyło przesunąć Leo za Suareza który byłby na szpicy a Neymar z Alexisem na skrzydłach i mielibyśmy najlepszy atak na świecie....
0
Żeby to już nawet papież przyjmował przestępców na audiencji ?? Do czego to doszło ???
Na szczęście Barto już nic nie pomoże :) Ani papież, ani bóg ani modlitwa :) Barca znów wróci na właściwe wody wywalając sabotażystów (bo inaczej nie da się tego określić) z pokładu a Barto z roSELLem mogą już sobie wybierać ciepłą celę kto wie może nawet obok samego Núñeza :)
0
Trzeba było kupić Isco jak grał w Maladze i kibicował Barcy... Iniesta coraz młodszy się nie robi i wszyscy dobrze o tym od paru lat wiedzą... mieliśmy Thiago i Cesca pozwoliliśmy im odejść to niech teraz się martwią i łatają pomoc bo lina z której jeszcze nie dawno byliśmy znani i poważani posypała się w drobny mak....
0
Man Utd to mistrzowie w wyciąganiu mega kontraktów... Po sezonie w którym nic nie wygrali i nie dostali się nawet do LE podpisują bajeczny kontrakt a Adidasem, Chevrolet który wycofuje się z rynku Europejskiego (!) podpisuje z nimi umowę, oraz sama kasa za tą nazwę kompleksu sportowego... a my co ? Daliśmy się wydmuchać Arabom za marne grosze a oni QA wcisnęli wszędzie, na La Masii zamontowane były ekrany na których mogły być wyświetlane reklamy a z tego nie korzystali i mieli jeszcze jakieś sprawy sądowe o to, Nike pod koniec kontraktu odwala i przedstawia nam beznadziejne koszulki a nasze największe transfery sponsorskie to Bek(a)o...
0
Taa jesteśmy nie do pobicia... tyle, że aby kupić Suareza musieliśmy sprzedać x2 jednych z najlepszych zawodników klubie... Real nie musiał sprzedawać Benzemy by kupić Jamesa
1
To czy Alves zostanie czy nie nic nie zmienia... i tak mamy słabą PO... już dawno w klubie powinien być Cuadrado albo van der Wiel lub Danilo a tak teraz jesteśmy zdani na kaprys Alvesa i to czy Montoya w końcu kiedyś wypali bo o Douglasie nawet nie chcę pisać bo on będąc starszym od Montoyi prezentuje poziom który pozwala mu grać na trybunach w karty....
1
I bardzo dobrze... za to, że od Barcy za Cuadrado chcieli 50 mln euro a potem sprzedali go do Chelsea za połowę tej sumy....Chociaż swoją drogą Muł zrobił mega transfery.... Costa, Cesc i wszechstronny Cuadrado (może grać na skrzydle w ataku, na skrzydle w pomocy i na boku obrony !) a porównując Suagryza, Kikuticia i Douglasa to nie pozostaje nam nic jak usiąść i płakać... wszyscy mają mega kadry (każda pozycja zdublowana i obsadzona wartościowymi piłkarzami) tylko nie Barca która jak na razie może się chwalić tylko Neymarem, Messim i bramką nic więcej
1
A to czasami nie są ci sami co wydymali Wisłę Kraków ? Bodajże już rok kontraktu a sponsorów ani widu ani słychu na błoniach :)
0
0
Ehh patrze tak na wyniki La Ligi i widzę, że nawet Rayo potrafiło wygrać z RSSS na ich stadionie i tylko Barca potrafiła tak koncertowo wtopić tam pkt....
0
Który to już raz ma problem z tym ścięgnem.... ehh nie dość, że przepłacony i stary to jeszcze szklanka ....
0
Ale niestety piłkę w tych trójkątach podawali szybciej niż od ostatnich sezonów gra Barca :)
0
Nawet Mathieu ma gola na koncie w Barcy a Masche dalej samobóje :D
A tak poza tym do czego to doszło, że Atletico grało prawdziwą tiki-taką w "trójkątach" a Torres okazał się lepszym snajperem niż Suarez :D
0
Hehe jak stado baranów na Portugalskich łąkach :D
0
W sumie też się dziwię bo większość HD siedzi na fcb.com :)