SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://skroc.pl/8f8ff
1
Ja mam ciągle nadzieje, że katem Atletico zostanie Douglas !
0
A teraz to Real ma genialną pomoc z której to zawsze my słynęliśmy. Oddałbym wszystko żeby Barca znów miała najlepszą pomoc na świecie. Bo jak na razie Kroos, Isco i Modrić to bajka
1
Po czy sprzedał Thiago i Cesca zostawiając wypalonych Xaviego i Iniestę aby potem próbować łatać pomoc odpadkami z Sevilli od których nawet Roberto i Rafa są lepsi :)
0
A z Barceloną będą jak wściekłe psy + obrona Częstochowy + kontrataki standardowo :) Po co się męczyć przeciwko Realowi
0
Składy muszą zostać podane na godzinę przed meczem. To chyba taktykę poznają dopiero na 30 min przed meczem jeżeli wgl takowa jest bo z tego co widzę nasi piłkarze wychodzą i nikt nie wie co ma robić
0
Mam nadzieję, że jak Ødegaard dołączy do Realu to jego kariera potoczy się tak jak Kiko Femeni i Enzo Zidana
0
*280 dni temu Barcelonie przyznano ostatni rzut karny na Camp Nou.
*Lucho: Moje nazwisko skandowane, a następnie wygwizdywane? Najważniejsze, że fani wspierają zawodników. (jaki pokorny baranek ! :D)
3
A tak odbiegając od meczu...
* Kolejna kontuzja ścięgna Mathieu,
* COPE: Neymar także zaczyna wątpić w metody Luisa Enrique. Uważa, że wystawiane przez niego jedenastki niekiedy szkodzą drużynie.
*El Periódico: W tamtym roku, w otoczeniu wielu zawodników, Tata miał głośno powiedzieć do Messiego: "Leo, ja doskonale wiem, że jesteś tu pieprzonym szefem i że gdybyś zadzwonił do Bartomeu, jutro by mnie tu nie było, ale proszę cię, nie pokazuj mi tego na każdym kroku!"
1
No 1 dla Kikutić'ia wystawiona i można się w końcu udać odpocząć :)
0
Haha Rakitić nigdy się w Barcy nie odnajdzie. A Fabregas wam udowodni słabą wiosnę tym jak przypieczętuje mistrzostwo Anglii i być może finał LM
0
Przecież nawet jakby zagrywał prostopadłe piłki to i tak by nie doszły do celu bo ciągle niecelnie podawał albo za słabo. No i pokazuje, że jest tak samo ociężały jak Fabregas
0
W następnym sezonie to będzie "po ptakach" bo potrzebujemy pomocy na już... zresztą jak wgl odpali
0
Ahahaha zbieram się z podłogi hahahah
4
Szkoda, że to Real nie wyciągnął Rakiticia (a szkoda bo się nim interesowali) a my nie nie kupiliśmy oferowanego nam Kroosa :(
0
Rakitić u nas nawet jednego meczu nie zagra :)
6
Cesc jako 3 najlepszy zawodnik Barcy w sezonie zbierał gwizdy na CN to Rakiticia już po sezonie powinni wywieźć na taczkach :)
2
Po Samperze widać, że szkoła La Masii a nie jakieś odpadki z Sevilli :)
0
Jak zwykle muszą wjechać z piłką do bramki aż się robi tłok i zamieszanie w polu karnym
0
Fabregas idzie na rekord asyst w jedynym sezonie BPL a Rakitić idzie na rekord pod względem strat oraz bezmyślnych i niecelnych wrzutek/crossów/podań.
1
No bo Samper wie że szkoda stracić piłkę... tego się nauczył w La Masii
2
Ahahaha tak jest Pedro Pedrito Pedro ! Cóż za snajper...
3
Lucho się boi teraz zdjąć Leo ale przecież oni go tam zamordują przed meczem z Atletico
0
Musi asekurować bezmózgiego Alvesa :) Przecież w Sevilli miał tylko i wyłącznie ofensywne zadania a aktualnie gra u nas jak DM czyli tak samo jak w kadrze
0
Myślę, że jakby ktokolwiek ważny w klubie powiedział mu, że liczą na niego i że będzie generałem jak Xavi odejdzie to by został a tak pewnie ani me ani be to odszedł. Już raz Zubi przedłużał kontrakt z którymś z Dos Santosów przez komunikator społecznościowy na kilka dni przed końcem umowy
1
Było od razu wprowadzić Halila do pierwszej drużyny a nie kupować kolejne drewno do pomocy jeszcze dodatkowo oddając na 2 sezony jeden z talentów
0
Dobry Boże na kogo my wymieniliśmy Cesca.... Xavi z marszu na boisko... może nawet stać na środku byle by rzucał piłki celne co do milimetrów
0
Ahh jest nareszcie Pedro Pedrito, który potrafi wkręcić w murawę samego siebie i wymieszać małe żyjątka które chowają się w trawie CN :)
0
Boże jaki ten Suarez wolny... w LFC tak zgrabnie wyglądał w czerwonej koszulce i miał taki motorek w tyłku + zwrotność... co on przez ten ban tylko orzeszki wpierdzielał zamiast trenować ?
0
Coś czuję, że redakcja i tak łączy się z nami w bólu i nadziei :)