0

1

Ja mam ciągle nadzieje, że katem Atletico zostanie Douglas !

0

A teraz to Real ma genialną pomoc z której to zawsze my słynęliśmy. Oddałbym wszystko żeby Barca znów miała najlepszą pomoc na świecie. Bo jak na razie Kroos, Isco i Modrić to bajka

1

Po czy sprzedał Thiago i Cesca zostawiając wypalonych Xaviego i Iniestę aby potem próbować łatać pomoc odpadkami z Sevilli od których nawet Roberto i Rafa są lepsi :)

0

A z Barceloną będą jak wściekłe psy + obrona Częstochowy + kontrataki standardowo :) Po co się męczyć przeciwko Realowi

0

Składy muszą zostać podane na godzinę przed meczem. To chyba taktykę poznają dopiero na 30 min przed meczem jeżeli wgl takowa jest bo z tego co widzę nasi piłkarze wychodzą i nikt nie wie co ma robić

0

Mam nadzieję, że jak Ødegaard dołączy do Realu to jego kariera potoczy się tak jak Kiko Femeni i Enzo Zidana

0

*280 dni temu Barcelonie przyznano ostatni rzut karny na Camp Nou.

*Lucho: Moje nazwisko skandowane, a następnie wygwizdywane? Najważniejsze, że fani wspierają zawodników. (jaki pokorny baranek ! :D)

3

A tak odbiegając od meczu...
* Kolejna kontuzja ścięgna Mathieu,

* COPE: Neymar także zaczyna wątpić w metody Luisa Enrique. Uważa, że wystawiane przez niego jedenastki niekiedy szkodzą drużynie.

*El Periódico: W tamtym roku, w otoczeniu wielu zawodników, Tata miał głośno powiedzieć do Messiego: "Leo, ja doskonale wiem, że jesteś tu pieprzonym szefem i że gdybyś zadzwonił do Bartomeu, jutro by mnie tu nie było, ale proszę cię, nie pokazuj mi tego na każdym kroku!"

1

No 1 dla Kikutić'ia wystawiona i można się w końcu udać odpocząć :)

0

Haha Rakitić nigdy się w Barcy nie odnajdzie. A Fabregas wam udowodni słabą wiosnę tym jak przypieczętuje mistrzostwo Anglii i być może finał LM

0

Przecież nawet jakby zagrywał prostopadłe piłki to i tak by nie doszły do celu bo ciągle niecelnie podawał albo za słabo. No i pokazuje, że jest tak samo ociężały jak Fabregas

0

W następnym sezonie to będzie "po ptakach" bo potrzebujemy pomocy na już... zresztą jak wgl odpali

0

Ahahaha zbieram się z podłogi hahahah

4

Szkoda, że to Real nie wyciągnął Rakiticia (a szkoda bo się nim interesowali) a my nie nie kupiliśmy oferowanego nam Kroosa :(

0

Rakitić u nas nawet jednego meczu nie zagra :)

6

Cesc jako 3 najlepszy zawodnik Barcy w sezonie zbierał gwizdy na CN to Rakiticia już po sezonie powinni wywieźć na taczkach :)

2

Po Samperze widać, że szkoła La Masii a nie jakieś odpadki z Sevilli :)

0

Jak zwykle muszą wjechać z piłką do bramki aż się robi tłok i zamieszanie w polu karnym

0

Fabregas idzie na rekord asyst w jedynym sezonie BPL a Rakitić idzie na rekord pod względem strat oraz bezmyślnych i niecelnych wrzutek/crossów/podań.

1

No bo Samper wie że szkoda stracić piłkę... tego się nauczył w La Masii

2

Ahahaha tak jest Pedro Pedrito Pedro ! Cóż za snajper...

3

Lucho się boi teraz zdjąć Leo ale przecież oni go tam zamordują przed meczem z Atletico

0

Musi asekurować bezmózgiego Alvesa :) Przecież w Sevilli miał tylko i wyłącznie ofensywne zadania a aktualnie gra u nas jak DM czyli tak samo jak w kadrze

0

Myślę, że jakby ktokolwiek ważny w klubie powiedział mu, że liczą na niego i że będzie generałem jak Xavi odejdzie to by został a tak pewnie ani me ani be to odszedł. Już raz Zubi przedłużał kontrakt z którymś z Dos Santosów przez komunikator społecznościowy na kilka dni przed końcem umowy

1

Było od razu wprowadzić Halila do pierwszej drużyny a nie kupować kolejne drewno do pomocy jeszcze dodatkowo oddając na 2 sezony jeden z talentów

0

Dobry Boże na kogo my wymieniliśmy Cesca.... Xavi z marszu na boisko... może nawet stać na środku byle by rzucał piłki celne co do milimetrów

0

Ahh jest nareszcie Pedro Pedrito, który potrafi wkręcić w murawę samego siebie i wymieszać małe żyjątka które chowają się w trawie CN :)

0

Boże jaki ten Suarez wolny... w LFC tak zgrabnie wyglądał w czerwonej koszulce i miał taki motorek w tyłku + zwrotność... co on przez ten ban tylko orzeszki wpierdzielał zamiast trenować ?

0

Coś czuję, że redakcja i tak łączy się z nami w bólu i nadziei :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?