0

Wengera już nawet w Arsenalu nie chcą a on miałby nas trenować. 4 miejsce w każdym następnym sezonie murowane...

1

Jego sukcesem jest to, że nauczył wszystkiego Pepa a ten zrobił z Barcelony to co pamiętamy. Pep wiele razy powtarzał, że Bielsa to jego mentor i spędzili wiele godzin na rozmowach o piłce. Trzymam kciuki żeby OM wygrał mistrzostwo i pstryknął w nos szejków z paryża

0

Koeman robi furorę w Soton... Mimo tego, że wyprzedali mu pół składu jego drużyna potrafi ładnie grać i jeszcze parę razy dał pstryczka w nos trenerom dużo większych klubów :D

0

Już odpalili w Nowym Roku i mi wystarczy :)

0

Klopp powiedział, że nie chciałby trenować Barcy ze względu na tiki taką i przywiązanie do stylu. On lubi modyfikować ustawienie i styl do przeciwnika. Nie powiem Borussia była ładnie grającym zespołem, potrafiącym bronić i pod względem ambicji i zawziętości ustępowali jedynie chyba Atletico. Niestety ciągłe wyprzedaże najlepszych zawodników do największego rywala zrobiły z tym klubem co widzimy teraz czyli spód tabeli. Dobrze, że nam jeszcze to nie grozi

1

Jak się okaże, że rzeczywiście Lucho postawił ultimatum: "albo Messi, albo ja"
to nie ma co, jaja ma tak wielkie jak dystans z Polski do Camp Nou :D

23

Tata przegrał sezon dopiero na sam koniec a Lucho może przegrać sezon nie będąc jeszcze nawet w połowie rozgrywek :)

5

A ja myślę, że to właśnie piękny blamaż z Atletico zakończy wspaniałą, okraszoną sukcesami kadencję Barto :)

0

Frąk Rijkaard wróci :D

0

Wiem, że to nie jest śmieszne ale tak właśnie po każdym z blamaży zachowywał się Xavi. Ciągłe wymówki i żale zamiast przyznać, że spieprzyli sprawę. I standardowo "byliśmy lepsi a przeciwnik nie chciał z nami grać w piłkę".

2

Zubi już pewnie przytulił z milion ale jeszcze może walczyć o jakiś % z przekrętu który się nazywa Douglas :D

1

Jedno jest pewne. Jakby Xavi został tymczasowym trenerem Barcy to na CN zawsze trawa była by równo przycięta co do milimetra :)

0

Loew jak się będzie zastanawiał czy przyjąć ofertę Barto to sobie pogrzebie w nosie i mam głęboką nadzieję na to, że tym razem "gluta" przyklei naszemu prezydentowi na garnitur i ze śmiechem odmówi :)

0

Przecież już były po meczu z Realem Madryt. Jak mówili, że na 1,5h przed meczem dowiedzieli się kto wgl zagra i na jakiej pozycji. Część z nich nie wiedziało co ma robić bo nie było żadnego planu a jeszcze niektórzy zagrali na pozycjach na których rzadziej występują. A niby wtedy parę dni przed GD tak się sztab Lucho przygotowywał,

0

Wiem, że to chora sytuacja żeby zawodnik rządził trenerem bo to wychodzi na to, że po co trener w Barcelonie. Leo nie jest głupi wie, że wchodzi w swój najlepszy dla piłkarza wiek i wiecznie w siłach nie będzie więc trzeba coś zmienić. Bo jak na razie z sankcjami się zapowiada, że na prostą wyjdziemy dopiero w okolicach 2017 roku

0

Redaktorom też zależy na Barcelonie to się przejmują. Ale niech nie robią więcej newsów tylko aktualizacje pod jednym głównym newsem bo się bałagan narobi :D

0

No i Monchi odmówił Barto :/ Lepszego dyrektora ds. sportowych chyba nie znajdziemy :( No ale przez głupotę zarządu słono zapłacimy bo żaden fachowiec nie będzie chciał pracować w takiej Barcy

1

Narzekaliście na samobója Alby a tu się okazuje, że zapoczątkował on apogeum :D I do tego nic nowego "Jak trwoga to do Boga!" czyli Leo, który się postawił trenerowi i zarządowi bo ma dosyć takiej sytuacji w klubie i możliwie kolejnego nieudanego sezonu.

1

To nawet nie jest pseudo trenerzyna tylko wuefista :D

5

Masakra... nie dość, że po takich newsach nie można usnąć to jeszcze nigdy tak wiele razy nie odświeżałem żadnej strony na fcb.com :D

0

Busi ci będzie zapieprzał dobre sobie albo staruszek Xavi... jakby Klopp miał młodą pakę w Barcy to by coś jeszcze zrobił... oj coś mi się wydaje, że tylko Muł albo Simełone mogli by to tylko ogarnąć

0

Ja bym dał szansę Valdesowi :D Skoro był Zubi to czemu nie VV :D

0

Powiem tak, życie na fcb.com zaczyna się po północy jak gimbusy idą spać :)

1

A ja pisałem już, że obstawiam Xaviego :D

1

Dobrze, że się przyznałeś :) Zaraz dostaniesz drugiego bana za multikonto :D

0

Dalej, dalej lecim z tematem bo człowiek zaraz uśnie.

1

A mnie się zdaje, że to był Xavi :D jedyny który się zawsze najbardziej mądrzy :D

0

Tylko co z tego skoro i tak nie możemy robić transferów do 2016. Widać Barto się będzie brzytwy chwytał byle powalczyć o reelekcję jeżeli jej wgl doczeka i nie wywiozą go na "taczkach"

1

SPORT: Monchi odrzucił ofertę Bartomeu!

Nie wiem czy już było ale to ważny news bo widać, że przez tą całą błazenadę zarządu porządni fachowcy nie będą chcieli pracować w Barcy.

1

Wy się śmiejcie ale co jak Barto wybierze Lucho a Leo spakuje się do Chelsea ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?