SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Panu już dziękujemy :)
1
„Entliczek, pentliczek, co zrobi Enryczek? – Tego nie wie nikt." Sławne powiedzenie fanów Romy już niedługo w Barcelonie. Na chwilę obecną Barca = Roma good job Lucho !
3
Żeby Suarez odpalił to trzeba porządnej linii pomocy która mu podstawi piłki pod nosek. To nie jest typ napastnika, który nada się w Barcelonie. My potrzebowaliśmy pracusia jakim był Alexis a nie ociężałego i mało zwrotnego piłkarza, który najlepiej będzie wykańczał jedynie jak to się mówi "setki". Messi też już nie ładuje tyle bramek co jeszcze jakiś czas temu (ze względu na tą pomoc) ale, że Leo to Leo to nie mamy się o co obawiać a Suarez to na razie tragedia.
A co pokazuje Suarez ?? On niby gra jak najlepsza 9 na świecie ? Jak miał patelnie to pozwolił wybić bramkarzowi bez problemu i jeszcze się wyłożył po tym jak bramkarz mu wybił piłkę.
1
Zgadzam się z Tobą w 100% :) Może kolejny sezon bez tytułów otworzy oczy socios... bo zarządowi oczy się otworzą wtedy gdy sponsorzy zaczną się odwracać od Barcy
0
Nie ma Alexisa to nawet nie oglądam. Zwykle co roku na otwartym treningu był najlepszy zaraz po Messim. A teraz nie ma ani jego ani Leo
0
Jak się jeszcze okaże, że Torres > Suarez to już wgl będzie masakra :/
0
I może by wyszło na lepiej.. Tata chciał między innymi Aguero a teraz mamy drewna nakupione na zime za 80 mln
0
Żeby Suarez odpalił to trzeba porządnej linii pomocy która mu podstawi piłki pod nosek. To nie jest typ napastnika, który nada się w Barcelonie. My potrzebowaliśmy pracusia jakim był Alexis a nie ociężałego i mało zwrotnego piłkarza, który najlepiej będzie wykańczał jedynie jak to się mówi "setki". Messi też już nie ładuje tyle bramek co jeszcze jakiś czas temu (ze względu na tą pomoc) ale, że Leo to Leo to nie mamy się o co obawiać a Suarez to na razie tragedia.
0
Może i czasami łapie głupie straty ale wystarczy sobie pooglądać materiały z jego zagraniami. Albo filmiki typu crossbar challenge i zobaczyć jak dokładne ma dośrodkowania, podania, przerzuty czy crossy...
0
Eriksen/Couthinio/Reus/Oscar czy nawet Isco ehhh marzenie :(
1
Albo LFC podmienił nam zawodnika albo tzw. klątwa Torresa to nie bujda. Przecież obecny Luis to nie jest nawet 10% z zawodnika, którego oglądałem w każdym meczu w Anglii. Przytył (zobaczcie jak zgrabnie wyglądał w koszulce LFC a w naszej koszulce wygląda jak Hulk), jest mało zwrotny, słabo prowadzi piłkę ba nie potrafi jej przyjąć bo mu odskakuje, źle odgrywa/zgrywa piłkę do kolegi a co gorsza nie potrafi przedryblować ogórkowych obrońców z Hiszpanii... ja nie wiem co się stało z tym piłkarzem i nie piszcie, że to przez to, iż nie grał 4 msc bo takich rzeczy się nie zapomina... ja liczę, że wróci stary dobry Luis ale oby to szybko nastąpiło bo młody nie jest a jak długo będzie bezużyteczny to nas hala dzieci będą wyśmiewać na każdym kroku....
3
A co pokazuje Suarez ?? On niby gra jak najlepsza 9 na świecie ? Jak miał dzisiaj patelnie to pozwolił wybić bramkarzowi bez problemu i jeszcze symulował ....
0
Leo wręcz będzie miał prawo odejść. Wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza (według ekspertów) i zamiast zrobić mu drużynę do wygrywania i miażdżenia to cały klub opierają tylko na nim i nic sobie z tego nie robią, że nie ma wyników. Nie zdziwię się jak odejdzie do Bayernu albo do Anglii bo chyba nie przejdzie do Realu (pfuu wypluć wgl takie myśli)
1
Hahahahahhahaha padłem....
0
Hmm gdyby nie Bielsa to by nie było Guardioli i jego magicznej Barcy. Godzinami rozmawiali o futbolu itd wiele razy Pep powtarzał, że to jego mentor. Ja tam zaufałbym Marcelo Bielsie. Gdyby objął klub z TOPu to wiedziałby co z nim zrobić nie to co Lucho. Jak na razie Marsylia bardzo mi się podoba we Francji..
3
Kroosa mogliśmy mieć to wybrali Rakiticia....
1
Jeszcze tylko wtopa z Atletico i Man City w LM i można odliczać do nowego zarządu :) Laporta - Simeone/Klopp/Bielsa - Monchi/Guardiola (J. Laporta chce zatrudnić w 2016 roku Pepa jako dyrektora sportowego)
1
Za to kupiliśmy pomocnika, który jest za słaby nawet na ławkę Barcelony (chociaż został nazwany Crackitić po golu z 3 ligowcem! hahahaha) i mamy drewna na całą zimę za ponad 80 baniek ! :)
0
Jeszcze zobaczysz, że z Mułem rozegra perfekcyjną wiosnę, którą uwieńczy zwycięstwem w BPL i być może finałem LM.... Muł umie wyciągać to co najlepsze z piłkarzy i wie gdzie jest ich miejsce na boisku... nie tak jak u nas Cesc raz grał na 9, raz na skrzydle
0
A wy narzekaliście na Alexisa za ledwie 26 baniek... a teraz mamy nakupione drewna na zime za 86 mln :)
0
Niby tak ale na obecną dyspozycję Andrzeja mogło wpłynąć wiele czynników...
1
Haha padłem... humor uratowany !
1
A tymczasem Cesc niedługo stuknie rekord asyst w jednym sezonie BPL a jest dopiero środek sezonu :)
1
Nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Przegrany sezon, przegrane MŚ, wiele kontuzji i strata dziecka....
1
*Xavi: Mieliśmy swoje okazje, ale piłka po prostu nie chciała wpaść. Uważam, że rozegraliśmy dobre spotkanie i byliśmy lepsi.
*Zubizarreta: Dlaczego przegraliśmy dzisiejszy mecz? Strzeliliśmy sobie samobója i nie udało nam się pokonać bramkarza RSSS.
*Zubizarreta: Lubię odważnych trenerów, którzy nie boją się podejmować decyzji.
*Luis Enrique: Uważam, że wynik dzisiejszego meczu za niesprawiedliwy. Zasługiwaliśmy na więcej.
*Zubizarreta: (zapytany o wyrok TAS) zawsze jestem do dyspozycji prezydenta Bartomeu.
Już jest :)
3
*Najlepsza akcja wieczoru autorstwa Zubiego: "Ws. sankcji FIFA... sytuację najlepiej zna pan Bartomeu, który był wtedy wice ds. sportowych" @creus
0
Polecam ! ->
0
Jakbyśmy byli lepsi tobyśmy dopisali do konta 3 pkt a nie wracali bez niczego :)
3
W ilu meczach w poszczególnych sezonach Barca nie zdołała strzelić gola?
08/09 - 5
09/10 - 4
10/11 - 4
11/12 - 5
12/13 - 4
13/14 - 8
14/15 - 4 (w styczniu)
[@erMESSIdi]
0
Uff już myślałem, że atak adrenaliny i wstał z wózka inwalidzkiego ... a tu dalej nic nowego....