0

Przecież zarząd Barto to już jest tymczasowy a do tego samozwańczy bo dymisji rosoła już powinny być wybory .... to nie ławka trenerska gdzie schedę po Pepie mógł przejąć Tito

1

nie taki jakiś koleś tylko dziennikarz przeglądu sportowego bodajże :D

1

Jeżeli przedterminowe no to wiadome, że w 2015. A jak długo to może potrwać ? niewiadome... trzeba pozałatwiać pewnie jakieś papierkowe sprawy, zgromadzić kandydatów do nowych wyborów no i trzeba większości głosów dyrektorów żeby zadecydować o przedterminowych wyborach

0

Coś mi się wydaje, że pójdzie zbawiać reprezentacje Hiszpanii... #potwierdzoneinfo

2

Tracimy mało goli bo gramy nowe Barcelońskie Catenaccio :D Mamy piłkę więc nie ma jej przeciwnik :D

0

Na razie to pewnie, że nie odejdzie bo ma kontrakt a chyba nie chciałby płacić kary za zerwanie kontraktu. Gorzej jak to barto na odchodne sprzeda leo

0

i grali nawet w LM :D

6

Hahah oczko Neymara do Leo mnie rozwaliło :D Pozytywny Ney ... stara się wypełnić lukę po ciągłym babolu na twarzy Alexisa

0

Jedyne co mnie denerwuje to jest to, że uderzają w niewłaściwą osobę. To Barto powinien być brany za tyłek za destabilizację klubu i bana na transfery. A wyrzucenie Zubiego i Lucho dużo nie da

0

Etoo miał tam jakiś konflikt z nawet nie wiem kim i sam chciał już odejść a Ibra wiadomo... konflikt z Pepem i do głosu w szatni Barcy doszedł Leo który chciał być nr1 i sie skończyło jak skończyło... chyba nie tak źle na tym wyszliśmy a efektem tego są x2 najważniejsze rekordy pobite przez Leo

0

dziennikarz przeglądu sportowego bodajże

0

Mówiłem, że Leo będzie niezadowolony. Wchodzi w najlepsze dla piłkarza lata a tu klub dziurawy jak ser szwajcarski i nie stawiany w gronie do wygrania najważniejszyc tytułów to się może wkurzyć

3

COPE: W obecności kilku świadków Bartomeu miał powiedzieć: "Nie mam pojęcia, co robi Luis Enrique. Kompletnie oszalał".

Jest Barto jest impreza !!

0

W sumie najlepsze, że za destabilizacje drużyny odpowiedzialny jest zarząd ale Lucho też mogą wypieprzyć... ahh wyczuwam przyśpieszone wybory !

11

COPE: Praktycznie cała szatnia Barcelony domaga się odejścia Luisa Enrique.

uhuhu się porobiło !

0

Na chwilę obecną chyba jednak by się skończyła. Neymar jeszcze nie jest gotowy na bycie liderem i goleadorem no a poza tym pewnie trochę sponsorów by się wycofało z Barcy gdyby Leo odszedł

1

Oby jutro Leo zdementował wszystkie plotki... Robi się coraz bardziej nieciekawie. Że Leo ma dosyć Lucho, że nie chce kolejnego sezonu bez trofeów, oraz że Antonelli tęskno za przyjaciółką, którą jest partnerka Cesca... oj nieciekawie się robi... żeby czasami Barto nie chciał na odchodne opchnąć Leo

0

No tak widziałem u j. kręcidło ale wcześniej pojawiało to się w mediach w anglii

1

Albo odejdzie do Anglii lub Bayernu... piłkarski świat nie jest głupi... Monchi z tak słabym zapleczem zrobił z Sevilli dobrą drużynę a jego transfery zostały opchnięte za podwojoną cenę. Zresztą jak się nie uda z Monchim to jest wiele wyborów. Ludzie odpowiedzialni za skauting w takim Porto, Ajaxie, Udinese czy Fiorentinie to mistrzowie w swoim fachu... ajax wypatrzył i szlifuje Milika a w hiszpanii podniecają się cienkim Munirem czy Sandro

0

A pisałem w poprzednim tygodniu, że chodziły ploty, iż Chelsea chce się posłużyć partnerką Cesca (która jest przyjaciółką kobiety Leo) aby ta namówiła Antonelle na przenosiny do Londynu.

1

Mistrzostwo od R4six -> http://skroc.pl/31f78

0

Hahaha Barto już chce walczyć o reelekcję... myśli, że jak wyciągnie Monchi'ego to od razu socios będą za nim jak stado baranów... jak znowu kolejny sezon zakończymy bez pucharów to nawet jak do Monachium na kolanach po Pepa pójdzie to nic mu to nie da.

0

Jedyne o co mam żal do Zubiego....
"Każdy dzień przypomina mi to,
że sprzedali Alexisa, nie Pedrooo.
Nasz zarząd popełnił błąd,
pomyłkę zrobił niejednąąą.
Nie ma już Ciebie!
Fabregas razem z Tobą poszedł w bój.
Znów będzie Xavi, ja j*bię.
Murawa będzie gdzieś za długa znów."

4

Cieszycie się ale co z tego jak reszta zarządu dalej będzie pierdzieć w stołki ? Mówiłem, że skończy się tak, że tylko Zubi zostanie zwolniony na pokaz jako kozioł ofiarny a zarząd dalej się nie będzie przejmował. Szkoda tylko, że wtedy gdy Zubi sam składał dymisję to ją nie przyjęli bo może Alexis i Cesc ciągle by grali w Barcy. Płakał po nim nie będę ale otwierać szampanów nie ma co bo zarząd dalej jest jaki jest a transferów i tak do 2016 nie możemy wykonywać więc nic z tej decyzji.

0

A po co wydawać kasę na wynagrodzenie nowej osobie jak transferów nie możemy wykonywać do 2016 i to cała sekcja piłki nożnej

0

Może brać wolnych zawodników ale nie może ich zgłosić do jakichkolwiek rozgrywek więc tak czy siak taki piłkarz byłby bezużyteczny i bez roboty

0

f) zmarnowanych setek Suareza albo zagrać do tyłu przez Rakiticia

0

A będzie jeszcze lepiej na koniec sezonu heh :) Tak to jest jak się sprzedaje najlepszych zawodników drużyny zaraz po Messim.

1

Poprzednim dyrektorem sportowym był chyba Barto....

1

Ta szczególnie wczoraj pięknie Mathieu grał na wyprzedzenie... albo głupi faul (ze 2-3 razy zaobserwowałem, zresztą mógł wczoraj dostać za takie zagranie drugą żółtą) albo przeciwnik przyjmował sobie piłkę o obrotem i objeżdżał Francuza... do tego przegrywał pojedynki główkowe z dużo niższymi rywalami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?