SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Elche szybko nam strzeliło gola to może wreszcie zacznie się mecz... bo nasi piłkarze jeszcze chyba na rozgrzewce przedmeczowej
0
Maciej Iwański i Michał Kołodziejczyk, ci dwaj panowie komentują mecz
0
Messi po raz kolejny podaje do bramkarza....
1
Maciej Iwański i Michał Kołodziejczyk
0
Pusta bramka i Alves nie trafia... we Włoszech czy w Niemczech ogórkowi piłkarze potrafili strzelić do pustej przez prawie całe boisko !
0
Nic nowego... jeszcze się nie przyzwyczaiłeś ? Nie ma taktyki, nie ma pomysłu na grę, nie ma pomocy i bezużyteczny Suarez
0
On wgl na boisku jest ? Nawet jak wchodzi w pole karne to Alba i tak szuka Messiego. Szkoda tylko że musieliśmy sprzedać 2/3 najlepszych zawodników ostatniego sezonu żeby kupić drewno za 80 mln
0
Ehh kolejne głupie straty w ciągu krótkiego czasu... i Messi który ma siły żeby przedryblować kilku rywali ale nie ma siły żeby rozerwać siatkę tylko podaje do Tytonia
0
Boże jakie głupie straty... czy nasi piłkarze nie potrafią dokładnie podać... ciągle grają w dziadka na treningach a tu takie głupie straty... albo nieprzemyślane podanie, albo za lekko ....
0
Właśnie, że nie... dobrze, że jest MAtS, szkoda by go zmarnować
0
Frekwencja widzę wysoka... mam nadzieję, że to taki protest wobec zarządu
0
Serio ? Dopiero niedawno wróciłem do domu to nawet nie zobaczyłem... "Kontuzja ucha" ? On chyba już miał kontuzjowane wszystko co mógł....
4
Nie dało się tak od razu panie Enrique ? Tylko za Roberto bym widział Rafę....
0
Wiem, że nadal mamy atak z A. Płd ale chodziło o to, że mielibyśmy prawie po każdym najważniejszym zawodniku z Ameryki Płd... Falcao nie liczę bo się już skończył a James to był zawodnik jednego turnieju...
1
http://skroc.pl/8f8ff
2
Masz kasę to wykupujesz dobrych graczy. My też mogliśmy zostawić Alexisa i mieć według mnie najlepszy na świecie atak (jeszcze cały z Ameryki Płd taki smaczek :D) to martwiliśmy się gdzie niby zmieścilibyśmy Sancheza. A teraz oglądajcie Pedro i bajecznego Munira w akcji .....
0
Eh gdzie te czasy gdy to my rozbijaliśmy Atletico na CN 5:0 a Messi ośmieszał wtedy Courtoisa i obronę AM... zresztą co tu pisać to trzeba obejrzeć.
Akcja o której piszę od razu na samym początku filmiku.
2
No tyle, że niestety kluby w Hiszpanii grając z Realem mają dziwną ochotę atakować i otwierać pasy startowe dla Bale'a i Ronaldo... tylko z Barceloną jest obrona Częstochowy
0
A ja się pytam co z tych wyborów skoro nowy zarząd i być może nowy trener będą się borykali w 2015 z wypaloną kadrą, słabymi transferami w okresie z przed banu i nie będą mogli sami robić transferów do 2016 r oraz kibice będą im ciągle patrzeć na ręce. Do tego tacy specjaliści jak Monchi lub Macia nie będą chcieli przyjść na stanowisko dyr. sportowego Barcy ze względu na fuszerę jaką odwalał obecny zarząd i ze względu na skompromitowanie i zdestabilizowanie klubu. Barto wie, że nie ma szans więc specjalnie pozwoli na wybory.
0
Liczy na przekręt w głosowaniu jak PO :)
0
Jeżeli mielibyśmy sprzedać Leo do Chelsea to tylko i wyłącznie pod warunkiem, że do nas powędruje Hazard :D
0
Ja też byłem za nim ale drugi rok jego pracy w Evertonie słaby... w 1 było całkiem fajnie
0
Nie ma co jak zatrudnią Rourę to już chyba gorzej trafić nie można było po Zubim... z deszczu pod rynnę... widać zarząd dalej chce mieć wiernych piesków przy sobie
1
Albo Eriksena ze Spurs :D
0
Obyś miał rację bo stracić takiego fachowca przez durnotę obecnego zarządu to będzie tragedia... mam nadzieję, że laporta jest już z Monchim w kontakcie i powiedział mu żeby nie ratował tyłka Barto
3
Onda Cero: Leo Messi przestał wierzyć w Luisa Enrique nie z powodu posadzenia go na ławce, ale z powodu braku pomysłu na grę.
Już nie hejtujcie Leo że gwiazdorzy. On chce dobrze dla klubu bo widzi co się dzieje
0
Zespół jest zaniepokojony ciągłymi zmianami taktycznymi i rotacjami Lucho oraz nielogicznymi karami dla Pique i Montoyi. [l'esp]
Wg Sportu trzej kapitanowie (Iniesta, Xavi, Busquets) mają odbyć przed treningiem rozmowę z Leo Messim, aby uspokoić atmosferę.
Wczoraj SPORT, a dzisiaj RAC1 potwierdza, że Monchi nie zastąpi Zubizarrety na stanowisku dyrektora sportowego. (co mnie szczególnie martwi :/)
0
Tylko kogo chcecie z tego topu ? Pep w Bayernie, LvG w Man Utd, Muł w Cheslea a Ancelotti w Realu....
1
Laporta może i dymał panie lekkich obyczajów ale nigdy nie dymał socios i kibiców !
2
Przecież już od drugiej połowy sezonu z Martino nie gramy tiki taki gościu. Tiki taka to było coś unikalnego a nie jak teraz człapanie po boisku i milion podań do tyłu albo w środkowej strefie. Tiki taka to było granie na jeden kontakt ciągle, z szybkimi zmianami pozycji i ciągłe dążenie to przodu i do strzelania bramek.