8

1

Wystarczy kilka takich "ekspertów" jak Iwański i można podziękować za głosowanie... ja nie wiem na jakiej podstawie wybiera się głosujących z mediów

0

Przecież wiem, że nie można kogokolwiek oszukać przy takiej przewadze (swoją drogą jest to kto może głosować bo wystarczy kilka takich ekspertów jak Iwański i całe głosowanie staje do góry nogami). Chciałbym tylko wiedzieć komu tym razem FIFA inaczej policzyła głosy

1

Już niedługo dowiemy się ile głosów zostało przekręconych i pozmienianych bo przecież każdy z głosujących wie na kogo głosował a jak to zliczyła FIFA....

2

Rok temu dla Ronaldo przedłużyli głosowanie i wygrał jak się nie mylę ledwo o 3% czy jakoś tak :)

0

Dziękuję :) Dużo osób mówi mi, że jestem zabawny. Zresztą kiedyś wyjdą na wierzch wszystkie szwindle Pereza. Najlepsza dla mnie akcja z przetargiem jaki wygrała firma Pereza po tym jak kupił Jamesa do Realu. Olbrzymi kontrakt na budowę autostrad w Kolumbii więc nawet jak James by nie wypalił to jego firma zarobiła :)

0

"Titi" zawsze spoko :) I to politowanie w jego wzroku bezcenne :)

0

Którym gazetom tak od tak chciałoby się rozdmuchiwać afery Messiego co jakiś czas ?? Przecież każda gazeta szuka nowych sensacji itd a w tym przypadku okresowo coś się pojawiało do znudzenia. Albo sprawa z ziemią pod stadionem Realu... najpierw gazety trąbiły, że część ziemi na której stoi SB nie należy do Realu i opisywały co się może przez to stać a potem nagle z dnia na dzień wszystko ucichło a i rzekomy właściciel ziemi już nie chciał wytaczać procesu czy jakoś tak :D

1

0

Niestety Messi dużo potracił przez te głupie afery, które były rozdmuchiwane cały czas za hajs Pereza :) Dokładnie przeanalizuje wszystko jutro ale strasznie dużo pkt stracił na zmianach kapitanów czy trenerów reprezentacji. Taki Lewandowski wgl mu pkt nie dał a Błaszczu stawiał na 1, Nawałka dał mu tylko 3 miejsce, nawet Keita były kolega zadnego pkt mu nie dał. Arda Turan jako kapitan też śmiech na sali dając pkt Benzemie można by wiele wymieniac. Mam nadzieję, że Leo weźmie się do roboty i zamknie jadaczkę CR11 i zdobędzie za rok manitkę ZP. I szkoda, że tak późno pobił te rekordy ... swoją drogą w 2014 dla Ronaldo przedłużyli głosowanie

1

Wystarczyło, że znalazło się w tym gronie paru takich "ekspertów" jak Iwański to ja dziękuję...

1

Wiecie czemu się tam wszystkim rozchodzi o tego Iwańskiego ? Bo gościu nawet jakby Ronaldo sezon zawalił to i tak by go umieścił na 1 miejscu. Nieraz o tym mówił, że tak czy siak dla niego CR 11 będzie najlepszy. Żeby jeszcze gość był poważnym ekspertem czy coś a to po prostu żenada.. zresztą dał popis w meczu Barcy z Elche w CdR

0

Mnie tam wyszło, że najlepsza 10 dostała coś bodajże ok. 91 % głosów więc reszta poleciała na tych co się nie zmieścili w Top 10

0

"Titi" zawsze spoko ! I to politowanie w jego wzroku hahaha
http://skroc.pl/74dcb

0

Tak jak Arda Turan... głosował na Ronaldo, Robbena i Benzemę ahahahah

2

Perez tu nie miał nic do tego bo głosowali kapitanowi, trenerzy i dziennikarze danego kraju... wygrał ten kto był bardziej medialny i kto zyskał więcej zwolenników. A swoją drogą jak z innych krajów do głosów mediów wzięto więcej takich "ekspertów" jak Iwański to ja dziękuję

0

Możemy myśleć co chcemy o Ronaldo ale mam nadzieję, że Leo weźmie się do roboty i zamknie "jadaczkę" Ronaldo i zgarnie manitę ZP..

0

No niestety... Leo potracił trochę głosów u ludzi którzy kiedyś na niego głosowali ale zyskał np głosy Bravo który jest kapitanem w Chile i Neymara teraz :D

0

Pisałem, że Leo stracił parę pkt bo Błaszczu nie jest już kapitanem no i trener zaszalał i wybrał 1 Neuera :)

0

A tak pytam z ciekawości w tym roku Real i Perez też płakali o ZP dla Ronaldo czy dali spokój ?

0

Właśnie nie bardzo mi się chce ale chyba jak nieco ochłonę to przeglądnę kto jak głosował. Jednak wydaje mi się, że Leo trochę potracił głosów na zmianach trenerów i dziennikarzy. Tak wgl jakim cudem taki ekspert jak Iwański dostał możliwość wybierania głosów na ZP ??

0

Błaszczu już nie jest kapitanem reprezentacji więc Leo nie dostał już od niego pkt, Nawałka zaszalał i pierwszego umieścił Nojera a Iwański "ekspert" jak zwykle na 1 miejscu Ronaldo nawet jakby ten zawalił sezon i nie wiem miał półroczną kontuzję...
Ciekawe który z 3 kandydatów miał więcej kolegów jako kapitanów reprezentacji ??

4

Wszystko pięknie ładnie, Messi walczy jak za dawnych lat, do tego dementuje wszystkie niemiłe plotki tyle, że Real może mieć dalej 4 pkt przewagi nad nami :(

6

"Ateltico chamstwem aż razi. My za Mourinho to byliśmy baranki przy nich." Ze strony Realu heheh

1

Hułansram.... bydło nic więcej

0

Luis już się budzi żeby tylko Ivan się jeszcze obudził... mógł mieć asyste do Leo to źle podał a w polu karnym rywala musi być perfekcyjny

0

Aj Ivan nie podał w tempo Leo ale on i tak wsadził gola !

0

Aj Leo przecież taką akcja powinieneś rozerwać siatkę

0

Leo mógł głową pójść nie nogą ....

0

Co Arda wsadził siate Pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?