SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe Suarez płakał jak Leo ustawiał piłkę :) Z niczego sobie bramek nie może nastrzelać... ani z główki, ani ze stałych fragmentów ani z gry a o karnych to wgl nie ma co mówić :D
0
City już się cieszy bo wie jak już zagrać z Barcą. Ostatnio zagrali zbyt otwarcie i dostali x2 po 2 bramki.
0
Jesteśmy uzależnieni od tego co gra rywal ;) Jak jest autobus bierny to stoją i się przyglądają jak Leo ich pyka ale jak przyjedzie aktywny i agresywny autobus to się odbijamy od 16 :(
0
Ale mnie wkurza Suarez... zamiast podbiec do tej wrzutki powalczyć to stoi i czeka aż piłka do niego dojdzie ale tu nie Anglia, obrońcy myślą i grają na wyprzedzenie i są lepsi technicznie...
0
Za zasługi :) Pisałem o tym wczoraj to mnie hejtowano że mnie pogięło
0
Aj ostatnio było tak ładnie a teraz znów tak jakby powtórka z RSSS... ale mają chłopaki jeszcze czas na razie trzeba strzelić tylko 2 bramki...
1
Przecież Alba mógł szybciej wrócić i zasłonić pustą bramkę :D
0
Kurdeeee Rafa dobrze uderzył z głową ale oczywiście stał przeciwnik przy słupku
0
Całe szczęście, że tam Bravo nie trafił go w nogę bo czerwo murowane ... coś za dużo ostatnio głupich bramek trafimy a Bravo miał przecież iść na rekord w jak najmniejszej stracie bramek... Suarez znów wolniejszy od bramkarza :(
2
Hehe cały Alves :) Pięknie zaczynamy jak z RSSS... teraz to już będzie obrona Częstochowy na 200%
0
Gorzej jak wytrzymają :/ Ostatnio grając z nimi nie potrafiliśmy oddać żadnego celnego strzału na bramkę
0
Ktoś wie co to za numer podczas transmisji ?? Jak oglądam mecze z Anglii to też to samo jest
0
Ja tam wolę x3 Leo żeby dogonił mierdę :D
0
Eee czy ja wiem :D chociaż ja i tak zawsze będę pamiętał jego koguta
1
Ochoa gra w Maladze ? Nawet nie wiedziałem... co on zrobił... jeden z najlepszych GK na MŚ i siedzi na ławie hahah
1
A oni chcą jeszcze większy postawić :D Niech jeszcze bilety dadzą droższe to więcej przyjdzie :D
0
Pasuje żebyśmy dzisiaj zakończyli mecz w dobrych humorach przed $ity :) Ciekawe jaka będzie dzisiaj "obrona Częstochowy" i czy znów nie będziemy mieć żadnego celnego strzału tak jak ostatnio z nimi
0
Widać, że Rakitić był nam zbędny skoro znów nie ma go w pierwszym składzie a nie ukrywam, że to jego pozycja (jak i wgl cała pomoc) przyprawia mnie o bolesne kłucie w sercu :( Tak bardzo chciałbym żeby Ivan odpalił i załatał (według mnie) lukę po Cescu ale siedząc na ławie tego nie uczyni. Jak na razie to nawet nie ma jak zrobić porządnej kompilacji o Ivanie
0
Rotacje rotacjami ale który to już raz Ivan zaczyna na ławce....
0
Widać, że Rakitić był nam zbędny skoro znów nie ma go w pierwszym składzie a nie ukrywam, że to jego pozycja (jak i wgl cała pomoc) przyprawia mnie o bolesne kłucie w sercu :( Tak bardzo chciałbym żeby Ivan odpalił i załatał (według mnie) lukę po Cescu ale siedząc na ławie tego nie uczyni. Jak na razie to nawet nie ma jak zrobić porządnej kompilacji o Ivanie :(
2
Hehe śmieszą mnie wasze komentarze które mają ukazać jak Suarez walczy i się stara bo aktualnie nie strzela. A Alexis nie walczył ? Jak stracił piłkę to potrafił się wrócić przez całe boisko za tym kto mu ta piłkę odebrał. Co chwila była autostrada od obrony do ataku i nieraz łatał dziury Alvesa. Robił zamieszanie, wychodził na pozycję ale albo nie dostawał piłek albo było już za późno bo go ktoś już pokrywał. Sanchez miał ten problem, że trafił też na głupi styl grania... jeszcze niedawno skrzydłowi byli przyklejeni do linii bocznych a Alves i Alba wchodzili bliżej środka a teraz jest na odwrót Messiemu pomagają skrzydłowi którzy wchodzą do środka a to ich obiegają po linii Alves i Alba. A wtedy co miał zrobić taki Alexis czy Pedro jak się przedarli skrzydłem ? komu wrzucić samemu Messiemu ze 160 cm na całą obronę ? Musieli cofać akcję to i ludzie hejtowali, że ciągle oddają do tyłu. Myślę, że przy obecnym stylu Alexis miały jeszcze więcej szans na udowodnienie swojej wartości co robi już Neymar... zobaczcie jak go hejtowaliście sezon temu a teraz nie wyobrażamy sobie składu bez niego
0
Teraz mamy nieco wyższych z przodu a wrzutki dalej są niecelne albo na siłę szukane pod Leo zamiast na Suareza i to mnie wkurza... skoro z gry Luis nie może nabić goli to czemu nie skorzystać z jego atutów czyli strzał z dystansu i uderzenia głową... nawet po rożnych Urus niema co szukać bo wszystko kierowane jest na Pique tudzież Busiego albo leci piłka za wysoko/nisko/niecelnie. A pamiętam jak się raz zachwycałem Luisem po jego strzale z 16 metra tak mocno walnął piłkę głową bez żadnego rozpędu itd i zdobył bramkę wtedy. W takim szoku byłem że masakra, drugi taki raz był jak lobnął bramkarza wolejem z połowy :D
4
Heh najlepsze jest w tym wszystkim to, że Alexis by się jeszcze bardziej rozkręcił bo jest młody a Suarez nie ma za dużo czasu... potrzebowaliśmy goleadora na już a nie jak mu "strzeli" 30 na karku... wystarczy zobaczyć na Iniestę kto by pomyślał, że jak 3 mu stanie z przodu w liczbie wieku to nic nie będzie grał.
+ Alexis grał na skrzydle a Suarez może grać tak jak lubi i zobaczymy kto co zrobi :) chociaż w sumie pamiętam mecze na których Chileno grał na środku i wymiatał a to jak w jednym meczu woził Ramosa i Pepe do spółki grając na 9 to była poezja.
0
Strzela to on akurat mało... wystarczy popatrzeć co jakiś czas temu wyczyniał Yaya w CIty będąc DM :)
1
Pogięło mnie ? Od hmm ponad 2 sezonów nic nie gra, ma statystyki na poziomie średniaków La Liga, gdzie podziała się jego magia po tym jak na początku jego wieku stanęła cyfra 3 ?? W obecnej kampanii ligowej na bodajże 15 występów ma 0 asyst i 0 goli. Jak jakiś klub chce być najlepszy na świecie to musi mieć konkurencyjną kadrę w formie a nie wypalonych piłkarzy trzymanych w kadrze za zasługi (mógłbym wymieniać ale raczej sami wiecie o jakich piłkarzy mi chodzi)
1
Z obecną formą to niech nawet nie próbują go sprzedawać ale może się zgłoszą jak znów zacznie grać padakę. A może na chwilę obecną PSG nie chciałoby Iniestę ?
1
Hahaha może jeszcze tym kibicom dadzą zakaz stadionowy na 2 lata ? Takie haniebne zachowanie, trzeba ich spalić na stosie !Ciekawe czy Real będzie dostawał kary za ciągłe śpiewanie "P*ta Barca" i "P*ta Messi" na Mierdabeu bo słyszę to ciągle i to nawet nie podczas GD tylko jak Real gra z ogórami (ale co się dziwić oni nie mają własnych przyśpiewek). Wtedy pewnie panom delegatom (czy komukolwiek co się tym zajmuje) nic do uszów nie dojdzie :)
3
Kiedyś coś takiego czytałem ale czy to prawda to ręki sobie uciąć nie dam bo mógłbym ją stracić :)
35
Dziennikarz: Kto jest lepszy ? Ronaldo czy Ty ?
Leo: Ronaldo.
Dziennikarz: Dlaczego ?
Leo: On strzelił 2 gole w finale i wygrał Mistrzostwo Świata dla Brazylii.
:D
0
Doceniać to doceniałem ich pracę ale nikt nie karze mi za nimi przepadać :) Po prostu obojętne mi to jest czy będą w kadrze klubu czy nie bo zawsze za nich (Alves,Pedro) można znaleźć kogoś lepszego, wyjątkiem jest tylko Busi który w konkretnej formie i dyspozycji fizycznej jest jednym z najlepszych na swojej pozycji (na chwilę obecną coś się ruszyło w naszej pomocy ale nie ma co ukrywać, że od 2 sezonów nie jest za kolorowo i taki Real według mnie ma dużo lepiej obsadzoną pomoc) chociaż nigdy nie pogodzę się z tym, że straciliśmy Yayę czy Alexisa i Cesca.
A tak wracając do Alvesa to kiedyś nie narzekałem na niego ale wtedy gość był żelazny w defensywie, efektywny w ofensywie, biegał i pracował za dwóch a do tego notował dwucyfrowe wyniki w asystach i nie wrzucał piłki panu Bogu w okno (pamiętam jeden jego mecz z Szachtarem w LM za Pepa to wtedy strasznie się cieszyłem, że mamy właśnie jego na PO ale te czasy niestety już odeszły).