SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ey no panowie tak z Realem czy Atletico nie będziemy się mogli bawić... tyle miejsca im zostawili... i gdzie jest nasza pomoc wgl ? Ani nic nie dają w obronie ani w kreowaniu ... gramy tylko 2 liniami obrony i ataku nic więcej
12
Oj Ney a byli koledzy ... nie rób z siebie Bale'a
0
Do tego też właśnie nawiązałem. Od 2 sezonów nie ma magicznego Iniesty, który kiedyś dla mnie był ważniejszy niż Leo :D
1
Po cholerę te głupie straty ?? Busi się znów bawi przed 16 a Iniesta szkoda gadać... dawniej w ciemno bym strzelał, że przedrybluje tych x2 rywali a teraz próba dryblingu i się tylko ośmieszył
1
Mój Boże tylko nie to... to już lepiej niech Bartra albo Pedro grają na PO... zamiast walczyć już o jakiegoś młodego, utalentowanego PO to chcą dalej ciągnąć ten cyrk z wypalonym zawodnikiem
0
Niech nawet nie wraca :) Niech gra sobie w Porto. Callejón odszedł z Realu i jest gwiazdą w Napoli.
1
A kiedy my ostatnio graliśmy prawdziwą tiki takę i non stop grajać z pierwszej piłki... teraz jest tylko klepanie i utrzymywanie się jak najdłużej przy piłce co często skutkuje tym, że grają do tyłu byle nie stracić piłki. Gra z pierwszej piłki jest jedynie jak Messi czy Neymar biegną w stronę pola karnego i oddają piłkę do Suareza czy kogokolwiek a ten im oddaje i to cała tiki taka bez Pepa... kiedyś potrafiliśmy przejść od obrony do ataku jedynie podaniami z pierwszej piłki i to była tiki taka. A te kółeczka Xaviego i przetrzymywanie piłki przez Iniestę mnie tylko śmieszą.
3
No i kupił go Real chociaż oferowany był Barcy... świetnie teraz inwestujemy w przyszłość... kupiliśmy starego Mathieu, starego kontuzjowanego Vermę, w pomocy żadnego młodego dynamitu tylko starzy Xavi i Inesta grający za zasługi i chcemy żeby został staruszek Alves co mu do głowy odbija już pod koniec kariery.
1
Niestety tak bo Rakitić mu jeszcze do pięt nie dorasta. Ale Chorwat ma kredyt zaufania do końca sezonu 15/16....
0
Nie bardzo :) To nie jest już Alves który był bezkonkurencyjnie najlepszym PO na świecie :)
0
Aj Leo... może czarować jak w meczu z City ale ciągle jestem zdania, że niektóre sytuacje co ma teraz to dawny Leo by z zamkniętymi oczami wykończył
0
Wiem, wiem pośpieszyłem się z tym ale gdyby nie Luis to Leo by nie miał gola... tak czy siak wolimy chyba Messiego pracującego niż zbierającego laur za innych bo HD znów będą płakać, że na pustaka
1
Ehh myślałem, że Leo dogoni CR11 a tu 2 kolejki z rzędu bez gola...
5
No i Ney kartka... w sumie dobrze, bo się wykartkują przed GD ale współczucie dla gościa który pisał, że na następny mecz się wybiera na CN i chciałby zobaczyć Neya
0
No i Bravo chyba jednak nie pobije tego rekordu z najmniejszą ilością straconych bramek... ale już niedługo i MAtS będzie no.1 na każdym froncie :)
0
Reus, Eriksen, Coutinho chyba tylko oni mogą uratować naszą grę w pomocy
0
Przekonamy się podczas GD :D Ale w jednej z ostatnich akcji był w tyle, piłka minęła obronę a on dość szybko dobiegł do rywala
0
Ściągnie Ivana i wpuści Busiego byśmy wgl już grali tylko do tyłu... jeszcze Biszkopt się pobawi z piłką na 16 metrze i gol dla rywala murowany
1
Tak to jest jak się go ciągle wystawia na ŚO... teraz gra jako defensywny pomocnik ale myśli, że jest stoperem na mundialu potrafił pokazać klasę na jednej pozycji
0
Nawet nie gadaj, że Leo tak przytył !
1
Czy tylko mnie się wydaje, że Bartra poćwiczył nieco nad szybkością ?
0
Nie w zwolnionym tempie tylko na stojąco.... btw, świetny avek NerdHerd rządzi :D
0
Rakitić uratował Suareza.... wszedłbym na yt to wyszukałbym mase filmików na których w LFC wali bramki z gorszych sytuacji i mniejszych kątów .... boże co się zrobiło z tym napastnikiem
2
Co jest z nimi do cholery ? Xavi podaje tylko do tyłu, Mathieu za lekko do niekrytego Neymara, któremu piłka pląta się pod nogami.... zero koncentracji
1
Ehh można z czystym sumieniem iść się odlać i zapalić na balkon bo kupkę gramy...
0
I znów rożny do nikogo....
Liczyłem tydzień temu na x3 Leo ale teraz nie liczę na nic. ważne by było 3 pkt ale szkoda jakby Leo stracił i druga kolejkę z rzędu bez odrobienia gola do Ronaldo
0
W oczy się rzuca masa niedokładności... i to u wszystkich... złe podania, głupie straty nie wiem czy to przez tą godzinę czy co ? Alves dostał bombę w twarz może w końcu przestanie pajacować... Ivan jak dostał z łokcia w meczu z Atletico to potem zaczął w końcu cokolwiek grać może i tak samo będzie z Alvesem
0
Nie ma się czym chwalić... sam Kroos ma 7 tak samo jak James a Isco ma 8 asyst....
1
I bardzo dobrze, że nie lekceważymy rywala... zagrać na 80%, strzelić parę bramek i poprawić humor, nigdy nie wiadomo czy stosunek bramek nie zadecyduje na koniec sezonu o wygranej...
8
Powinni dać mu 16 mln bo na 16 metrze od naszej bramki lubi się pobawić, pokiwać, zrobić kółeczko i stracić piłkę po czym teatralnie się wywrócić czekając na gwizdek sędziego a przeciwnik dostaje łatwą piłkę i okazję na gola.
Przesada... z taką pensją nigdzie go później nie sprzedamy bo mało kto mu zapewni takie zarobki.... skoro według roSELLa i barto, Laporta zostawił klub w długach to ciekawe w jakiej kondycji finansowej zostanie ten klub gdy ta banda prostaków wyleci z Barcelony... do czego to doszło żeby nawet biszkoptowi tyle płacić. Cieszyli się, że zaoszczędzą na pensji Villi i już niedługo na Alvesowej wypłacie a tu takie cyrki....