1

Jeżeli będzie grał dalej tak jak ostatnio i utrzymywał formę to opłaca się z nim przedłużać kontrakt.... w innym wypadku powinni mu podziękować. Nie ukrywam, że Busi tak samo jak Alves i Pedro nigdy nie byli moimi ulubionymi piłkarzami :D

0

Czy ja wiem.... coś mi się wydaje, że tylko Chelsea może zatrzymać Real przed obroną LM... może i w La Liga mają kryzys ale na LM się zmotywują

2

A co to się stało, że panicz Lewandowski nie gra w podstawowej 11 ? :D Od samego początku mówiłem, że się skończy pieśń o Robercie gdy odejdzie z BvB :)

0

A on to wgl inna bajka :) Chce być w przyszłości taki sam jak Ronaldo :)

5

Ciekawe czy Real poniesie konsekwencje za ciągłe okrzyki "P*ta Barca" na SB i to nawet gdy Real nie gra z Barcą....

3

Ciekawe czy wyciągną konsekwencje z ciągłego śpiewania "puta Barca" przez kibiców Realu nawet jak nie grają z Barcą.... biali niestety nie posiadają innych przyśpiewek i nawet z ogórami to śpiewają co mnie bawi do łez :) coś ala "Legia Warszawa" w stolicy wałkowane cały czas :D

0

A ja mam takie pytanie odnośnie naszej rodzimej tv czyli NC+ ta nowa umowa z Movistar może zagrozić jakimiś komplikacjami w sprawie transmitowania meczów Barcy w PL czy nie bardzo ?? Orientuje się ktoś ?

0

Właśnie coś mi się wydaje, że Leo od paru sezonów potrzebuje coraz więcej strzałów żeby zamienić to na gole. A zwykle było tak, że co strzelał to wpadało no ale bramkarze rywala też mogą mieć mecze życia :D

3

Aj Leo... czasami albo za mocno walnie albo za lekko... przecież dzisiaj mógł mieć x2 hat tricki

5

Derby dopiero pod koniec marca... Real ma jeszcze miesiąc żeby poprawić swoją grę a walczą już tylko na x2 frontach więc lepiej zachowajmy pokorę

0

Szkoda, że Neymar zszedł może by wypracował jeszcze jedną okazję dla Leo

2

Dawaj Leo jeszcze jedną bo Ronaldo w następnym meczu z Elche może coś wyfarcić i będzie niefajnie

0

Ah i weź tu sobie człowieku wyobraź jakbyśmy mieli na szpicy Luisa za jego plecami Leo a na skrzydłach Neymara i Alexisa... najlepszy atak na świecie no ale niestety

0

No może w końcu Pistolero się odblokuje... ale nie zesrajcie się ze szczęścia bo wam papieru braknie jak HD :D

0

Jakby z karnego się nie liczyły to nawet Neymar byłby lepszy w bramkach niż CR11

2

Ah HD będą płakać, że Leo strzelił z karnego :D A jak CR11 strzela to wariują ze szczęścia :P ... niedosyt bo leo mógł już mieć manite co najmniej

0

Jest nareszcie... jeszcze jeden leo ! a mogł mieć już chyba z 5

0

Popis klepania bo obu stronach

0

Ehh niepotrzebnie dogrywał trzeba było uderzać

0

Czekam na ten hat trick Messiego i chyba się nie doczekam... a przydałby się niesamowicie

0

Słyszał o nim każdy, nie widział nikt :D

4

Najlepsze ? Chyba tragiczne

1

Ajaja było odgrywać do Neymara Leo !

1

Leo aj a mogło być już x3 na koncie....

0

Rakitić chciał się zabawić w Pedro ale ciągle pokazuje, że jest drewno...

0

No Leo ! Ale już powinien być 2 gol D10S'a !

2

Co on to gwizdnął ?? Nie było spalonego !!!

0

Słabiutko narazie.... z Tatą potrafiliśmy wygrać z Levante 7:0 na CN.
Fajnie, że staramy się wyprowadzać kontry, uderzamy z dystansu ale gdzie prostopadłe podania penetrujące całą obronę rywala ? Gdzie prostopadłe podania górą za plecy rywali ?? Bo jak na razie przerzucamy piłkę górą ale tylko na skrzydła.
No i + że Suarez na ławie bo nawet Pedro jest od niego lepszy ;P

0

Sam już sobie odpowiedziałeś na pytanie :)

5

Khouma Babacar z Fiorentiny x2 gole i asysta :D Muszą jakoś łatać dziurę po Cuadrado

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?