SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli będzie grał dalej tak jak ostatnio i utrzymywał formę to opłaca się z nim przedłużać kontrakt.... w innym wypadku powinni mu podziękować. Nie ukrywam, że Busi tak samo jak Alves i Pedro nigdy nie byli moimi ulubionymi piłkarzami :D
0
Czy ja wiem.... coś mi się wydaje, że tylko Chelsea może zatrzymać Real przed obroną LM... może i w La Liga mają kryzys ale na LM się zmotywują
2
A co to się stało, że panicz Lewandowski nie gra w podstawowej 11 ? :D Od samego początku mówiłem, że się skończy pieśń o Robercie gdy odejdzie z BvB :)
0
A on to wgl inna bajka :) Chce być w przyszłości taki sam jak Ronaldo :)
5
Ciekawe czy Real poniesie konsekwencje za ciągłe okrzyki "P*ta Barca" na SB i to nawet gdy Real nie gra z Barcą....
3
Ciekawe czy wyciągną konsekwencje z ciągłego śpiewania "puta Barca" przez kibiców Realu nawet jak nie grają z Barcą.... biali niestety nie posiadają innych przyśpiewek i nawet z ogórami to śpiewają co mnie bawi do łez :) coś ala "Legia Warszawa" w stolicy wałkowane cały czas :D
0
A ja mam takie pytanie odnośnie naszej rodzimej tv czyli NC+ ta nowa umowa z Movistar może zagrozić jakimiś komplikacjami w sprawie transmitowania meczów Barcy w PL czy nie bardzo ?? Orientuje się ktoś ?
0
Właśnie coś mi się wydaje, że Leo od paru sezonów potrzebuje coraz więcej strzałów żeby zamienić to na gole. A zwykle było tak, że co strzelał to wpadało no ale bramkarze rywala też mogą mieć mecze życia :D
3
Aj Leo... czasami albo za mocno walnie albo za lekko... przecież dzisiaj mógł mieć x2 hat tricki
5
Derby dopiero pod koniec marca... Real ma jeszcze miesiąc żeby poprawić swoją grę a walczą już tylko na x2 frontach więc lepiej zachowajmy pokorę
0
Szkoda, że Neymar zszedł może by wypracował jeszcze jedną okazję dla Leo
2
Dawaj Leo jeszcze jedną bo Ronaldo w następnym meczu z Elche może coś wyfarcić i będzie niefajnie
0
Ah i weź tu sobie człowieku wyobraź jakbyśmy mieli na szpicy Luisa za jego plecami Leo a na skrzydłach Neymara i Alexisa... najlepszy atak na świecie no ale niestety
0
No może w końcu Pistolero się odblokuje... ale nie zesrajcie się ze szczęścia bo wam papieru braknie jak HD :D
0
Jakby z karnego się nie liczyły to nawet Neymar byłby lepszy w bramkach niż CR11
2
Ah HD będą płakać, że Leo strzelił z karnego :D A jak CR11 strzela to wariują ze szczęścia :P ... niedosyt bo leo mógł już mieć manite co najmniej
0
Jest nareszcie... jeszcze jeden leo ! a mogł mieć już chyba z 5
0
Popis klepania bo obu stronach
0
Ehh niepotrzebnie dogrywał trzeba było uderzać
0
Czekam na ten hat trick Messiego i chyba się nie doczekam... a przydałby się niesamowicie
0
Słyszał o nim każdy, nie widział nikt :D
4
Najlepsze ? Chyba tragiczne
1
Ajaja było odgrywać do Neymara Leo !
1
Leo aj a mogło być już x3 na koncie....
0
Rakitić chciał się zabawić w Pedro ale ciągle pokazuje, że jest drewno...
0
No Leo ! Ale już powinien być 2 gol D10S'a !
2
Co on to gwizdnął ?? Nie było spalonego !!!
0
Słabiutko narazie.... z Tatą potrafiliśmy wygrać z Levante 7:0 na CN.
Fajnie, że staramy się wyprowadzać kontry, uderzamy z dystansu ale gdzie prostopadłe podania penetrujące całą obronę rywala ? Gdzie prostopadłe podania górą za plecy rywali ?? Bo jak na razie przerzucamy piłkę górą ale tylko na skrzydła.
No i + że Suarez na ławie bo nawet Pedro jest od niego lepszy ;P
0
Sam już sobie odpowiedziałeś na pytanie :)
5
Khouma Babacar z Fiorentiny x2 gole i asysta :D Muszą jakoś łatać dziurę po Cuadrado