SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raketa ? Ale czemu ???
0
Masche znów zaspał ? Oby Leo się rozzłościł bo gramy słabo
0
Pellegrini sięga po swoje "Bony" na święta :D
0
Leo dawaj, wbij tego gwoździa do trumny City
10
Co Pique... takiego stopera potrzebujemy !!!
2
Nasze tempo nieco siadło... szkoda, że nie strzeliliśmy x3 w pierwszej połowie
14
Dzisiejsi kibice Barcy na Etihad napawają mnie dumą... nie wiem albo trafili na sektor pod którym jest mikrofon wyłapujący głosy ze stadionu albo po prostu zmówiła się jakaś wieksza grupa ultrasów Barcy
0
Bo są drewniani... przy x2 golu Luisa wszyscy patrzyli co robi Alba... w Hiszpanii skupialiby się żeby zatrzymać Suareza i Leo w 16
0
Aj nerwówka przy tych stałych fragmentach
0
A po co ma się turlać i machać łapkami ? Lepiej czarować widzów :)
0
Ah jakby Raketa był nieco szybszy to mogłoby wpaść mega golazo
0
Dobrze, że obaj napastnicy City mają rozregulowane celowniki jak Alves :D Oj trzeba ich szybko utemperować chyba, że sami padną
4
Leo wznawiaj swój show bo się City rozpanoszyło... trzeba ich szybko utemperować najlepiej x3 bramką :)
0
Ajj na za dużo im pozwalamy na początku... Trzeba ich dobić... Kurcze jakbyśmy mieli jakiegoś zwrotnego, szybkie z dobrym dryblingiem pomocnika za Iniestę i jeszcze bardziej rozkręconego Rakitić'ia to byłaby magia ale trzeba czekać na koniec bana :/
0
Aj alves było dogrywać do luisa i po meczu
8
Leo magia... cr11 moze podziwiac wiatrakow na etihad wiecej niz w holandii. Oby jesze gola strzelił
0
Luis ma farta ze gra w Anglii jest toporna... wszyscy z city patrzyli sie na albe i nikt nie kryl luisa.. ney czemu te cholerne loby ?
0
Aj Luis dlaczego to nie weszło? Juz darłem jape że siedzi :(
0
Jedno jest pewne.. jak City nie postawi aktywnego autobusu (tzn. agresywna gra i z rozumem w defensywie) to będą oglądać show Leo i Neymara :)
3
To jest po prostu cyrk... niech lepiej poszukają jakiejś luki prawnej na podstawie której można by zerwać kontrakt bo raczej nikt go nie zechce kupić. Papcio Wenger jednak umie robić interesy :)
0
Nie wiem czy Masche to dobry pomysł do krycia Dżeko a Pique do krycia Aguero ale mam nadzieję, że Busi zagra mecz życia i każdą groźną akcje zniszczy w zarodku. I niech w końcu Rakitić z Iniesta zagrają tak jak na nich przystało a nie jak na ogórów La Ligi.
0
Mogą postawić autobus ale wynik Barcy zależy od tego jak będzie się zachowywał ten autobus. Jeżeli ich postawa będzie bierna to będą tylko oglądać show Leo i Neymara ale jeżeli zagrają aktywnie, agresywnie i z rozumem to wynik może być niekorzystny dla Barcy.
Sprawa jest dla nas prosta musimy strzelić jak najwięcej goli na wyjeździe (bo one premiują) i jak najmniej stracić u siebie a awans będzie nasz :)
1
Zostało 14 kolejek do końca rozgrywek a nad nami niestety czarne chmury... Aktualnie nawet zwycięstwo w GD nam nic nie da a pamiętajcie, że mamy jeszcze mecz z Atletico. Cała nadzieja w tym, że zespoły które będą walczyły o LE/utrzymanie a będą miały mecz z Realem nie odpuszczą za łatwo....
Oby niestety piękny prezent Alvesa nie dał mistrzostwa Perezowi a nam wicemistrzostwo(nie daj Boże 3 miejsce)
1
My się tu przejmujemy, martwimy a oni mają to wszystko w tyłkach... zarabiają takie pieniądze, że są do końca życia ustawieni i nie muszą niczego robić. Dodatkowo starzy wyjadacze powygrywali już wszystko co mogli więc im nie zależy bo nikt nie powie, że nic nie osiągnęli. Tu trzeba świeżej krwi, młodości i zaangażowania gdzie każdy będzie gryzł murawę byle zwyciężać.
1
Super fajnie, że ciągle myślą na obronie ale my nie potrzebujemy zapchaj dziur tylko klasowych i sprawdzonych stoperów/obrońców. Już nakupiliśmy obrońców na ławkę i trybuny więc czas żeby kupić kogoś do podstawowej 11.
1
Gorzej jak nie zgubi a wy ciągle gdybacie... przy czym sami znów tracimy pkt
0
Zapowiada się ciekawie... City w 70 min wygrywa już 5:0 z przeciwnikiem, który IMO jest lepszy niż Malaga
0
Ale to nie jest aluzja do dziesiejszego meczu... ile to już razy łapali Suareza na spalonym w tym sezonie... jeszcze trochę i przebije samego Ville i jego spalone przez cały okres grania u nas.
A tak wracając do bramki z Levante... mam się cieszyć z jednej fartownej bramki (Luisa to tam powietrze kryło :D) i zapomniec o całej jego aktualnej postawie i niemocy strzeleckiej ??
0
Tak dobry jak jego dziury które zostawiał piłkarzom Malagi... jedyne co go broni to, że sam nie wiedział co ma robić gdyż dziury Alvesa łatał Pique a Mathieu musiał grać za x2 na stoperze
0
Lepiej włącz sobie mecz City :) Dżeko pokazał świetną koordynację ruchową a u nas Suarez zabiłby się niż skleił piłkę i zdobył gola nie wspominając o tym, że wcześniej odgwizdaliby mu pewnie spalonego :)