SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też miałem nadzieję, że w dalszej fazie trafimy na Arsenal i liczyłem na powtórkę one-man-show czyli Leo Messi vs 4rsenal
1
a Barca standardowo najtrudniejszego rywala/autobus
0
Co ty chcesz Lech dumnie galopował na Rumaku przez świat i po europejskie puchary !
0
Ahh myślałem, że Arsenal przejdzie Monaco i trafi na Barcę żeby ta znów zaaplikowała im 4 bramki no ale niestety następnym razem
2
Buhaha Arsenal.... szkoda Alexisa znów tylko może 4 miejsce w lidze i 1/8 LM
0
Buhaha coś tam się u Rakety ruszyło ale dalej statystyki Cesca a Ivana to niebo a ziemia....
0
A gdzie byliście w drugiej połowie ? Zniknęli jak Iniesta od 2 sezonów a można było już rozstrzygnąć dwumecz
4
To po tym jak dostał chorągiewką od liniowego...
0
Lucho ma sto problemów na głowie ale pokonanie City na ich własnym stadionie nie jest jednym z nich :D
0
Tak szczególnie jak się panu Dariuszowi myli Diego Maradona z Messim :)
0
Co ty chcesz od Neya ? Dostał od samego początku nieco kopniaków i spuścił z tonu... jeszcze nam wiele meczy uratuje dzisiaj był w cieniu Leo i Suareza
0
Buhaha Kroos był do wyciągnięcia w poprzednim sezonie to go nie chcieliśmy... wiem, że jest teraz boom na niemieckich piłkarzy bo ich reprezentacja wygrała MŚ ale MAtS nam wystarczy :D
0
Ivan zaczyna coś ciągnąć do przodu ale co wybrał się z ciekawym rajdem to albo to kończyło się podaniem do tyłu albo niecelnym podaniem dalej do przodu a nie takiego piłkarza oglądałem w Sevilli
0
Nie strzelić karnego zdarza się każdemu, nawet Ronaldo (tak wiem, że to szok) ale ta dobitka ? To było przyjmować na klatę i dobijać byle którą nogą bezczelnie pytając który róg tym razem...
Mój największy zawód w tym meczu to ten spalony przy golu Leo... powtórka została nieco późno zatrzymana więc IMO mogło nie być tam spalonego. Cieszy Suarez bo od tego ma być czyli jest akcja to i jest gola ale dalej potrzebuje multum setek żeby te gole przyszły.
Cała nadzieja na rewanż w tym, że jak Barca strzeli na CN to City będzie potrzebowało 3 bramek do bezpośredniego awansu a tyle bramek to w naszej świątyni mógłby zdobyć tylko Real lub Bayern..
0
Boshe.....
0
Karny hahahahhahah ale ta gra piętkami miazga
0
Wąsąt jak wnerw na ryju jak Pique wyszedł do przodu... pewnie żałuje, że nie wybrał Barcy :D
0
Ney ucz się tak się lobbuje ale niestety spalony
6
Jak nie strzelimy x3 to będzie frajerstwo... na CN murowane nerwy
0
0
Wąsąt "na waleta" Wykąpany :)
0
Haha pokazał czerwo to teraz gwiżdże wszystko dla City
0
Eh jak na razie Aguero 1:0 Messi
7
Hahah jaki wzrok Leo za Hartem... "może mnie nie zobaczy"
3
Nie wykorzystać takiej przewagi to wstyd... nasze tempo w x2 połowie jak w meczu z Malagą
1
Po cholere ten pedro... neymar mógł chociaż czymś zaskoczyć w końcówce a tak będą nudy
4
Tak jest Busi pozwól City wyrównać żeby na CN były jeszcze emocje .... ehhh
0
Czekam na to, aż usłyszę na Etihad "Być kibicem Barcy to najlepsza rzecz na świecie"... no chyba, że już przegapiłem.
Eh Leo za długo czekał z dobitką
1
Teraz to aż prosi się o 3 bramkę ! Leo dawaj !
1
Oj Busi a myślałem, że olej do głowy Ci wrócił