SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo jak z karą dla Alvesa ?? Za czerwo chyba powinien dostać 1 mecz zawieszenia. Zresztą coś mi się wydaje, że ta kartka jest za to, iż zaczął kpić z sędziego i odwalił manianę po gwizdku arbitra...
0
Były ploty, że Di Maria został polecony jednemu z kandydatów na prezydenta Barcy przez swojego agenta... a agent Angela to ten sam który prowadzi CR :D A jak powszechnie wiadomo ten pan to przyjaciel/kolega Laporty :)
3
No Leo po x3 ! I po równo będzie z Crisem przed GD a wtedy podczas klasyku musisz go zdeklasować :D
Aj dzisiaj HD trolle będą miały pożywienia :D x2 karne Leo i gol na pustaka ala CR :D
2
Gol Leo ale cholera nie potrzebna ta powtórka... HD będą płakać
4
j jakby weszła ta główka Alby ! Ale dobrze są 2 bramki teraz niech Leo zacznie show no chyba, że zamierza dogonić Crisa w GD strzelając x3 gole :D
1
Aj jakby weszła ta główka Alby ! Ale dobrze są 2 bramki teraz niech Leo zacznie show no chyba, że zamierza dogonić Crisa w GD strzelając x3 !
0
Ehh jedyne co mnie wkurza w Barcy Lucho to jest to, że nie potrafimy rozstrzygnąć meczu w 1 połowie. Nieraz napykaliśmy bramki w 1 odsłonie meczu a w 2 zawodnicy mogli nieco odsapnąć a tak ciągle muszą walczyć i denerwować się do 90 minuty.
0
Ja tam zawsze będę miał wielki szacunek do Paco Jémeza :) Kiedyś mówił, że nie zamierza się wstydzić za drużynę, która musi się bronić i "siedzieć jak mysz pod miotłą". Nie ważne czy Real, Barca czy ostatnia drużyna La Ligi to zawsze będą grać swoje. Mam nadzieję, że dostanie szansę w mocniejszym klubie :)
1
Munir też nie lepszy... drewno totalne. Lepiej już dawać szanse Adamie to dzik jakich mało :D połączenie Neymara + masa mięśniowa + piekielnie szybki
0
Czy my nie wiemy o jakimś przekręcie Barto o którym wie komentator ? 20 mln za Douglasa ? Hahahah
No Suarez coraz bardziej mi się podoba. Tak ma strzelać, z głową i bezlitośnie. A pedro marnuje kolejną dobrą sytuację
5
Przecież u nas są takie same "gównoburze" więc nie ma się czym podniecać.
0
A wiecie czy ktoś z zawodników jest jeszcze zagrożony pauzowaniem na GD jeżeli złapie kartkę ? Jakoś nie interesowałem się żółtkami naszych piłkarzy
1
Zadzwoń do Lucho :D
2
Bo za wczesna pora heh :D
0
Drogi kolego też chciałbym żeby tak było :/ Uwielbiałem Iniestę chyba nawet bardziej niż Leo w topowej formie ale od 2 sezonów blada twarz nie istnieje.
Gdzie ten czarodziej o którym się mówiło, że "gdyby wsadzić go do windy z rywalami i futbolówką to i tak nie pozwoliłby jej sobie odebrać" ?
0
To sobie poczekamy do drugiego sezonu aż Rakitić dopiero odpali bo na ławce to sobie może odpalić co najwyżej gierkę na telefonie.
W sumie to niech siedzi i ogląda stare spotkania Barcy i niech zobaczy jak powinien grać u nas pomocnik bo jak na razie Cesc >>>>>> Rakitić
3
Tia... i tak znów Xavi będzie tylko trzymał poziom :/
0
Przegrała ? Jak patrzyłem jakiś czas temu to wygrywali 1:2 :(((
0
Tak jest :D Dobrze, że można liczyć na Basków :D Nam podarowali 3 pkt a Realem walczyli do ostatniej minuty a miejmy na uwadze, że grali o awans do finału CdR.
1
De Sciglio zrobił się strasznie szklany i nie jest zbyt silny fizycznie. A Bellerin co prawda zrobił na mnie wrażenie (a jeszcze większym wrażeniem była wiadomość jak dowiedziałem się, że to nasz wychowanek), jest piekielnie szybki ale czy ja wiem czy się nada do Barcy. Po lewej stronie już mamy Albę którego właśnie Bellerin przypomina.
0
Wzmocnienie pomocy ważna rzecz tyle, że pomoc odpowiadająca za zadania bardziej defensywne już mamy obstawioną a nam potrzeba kogoś kto ruszy grę do przodu bo jak na razie jak oglądam mecze Barcy od 2 sezonów to mam wrażenie, że gramy tylko dwoma liniami obrony i ataku
0
A Real wstępne porozumienie z Danilo i zapłacą 20 mln a od nas chcieliby 50... a wiesz dlaczego o tym piszę ? Ponieważ my potrzebujemy PO a nie gwiazdeczki medialnej na pozycję którą mamy obsadzoną na długi czas (tak Busi, Masche i Samper).
0
Colemana chętnie też bym zobaczył w Barcy. Jeden z moich ulubionych bocznych obrońców. Szybki, dobry technicznie a nawet czasami uraczy jakimś długim dryblingiem, potrafi grać do przodu ale myśli o obronie i potrafi dograć/wrzucić nawet z beznadziejnych pozycji. Jedyny mankament przy nim jest właśnie taki, że nie zawsze Ci co sprawdzają się w Anglii nadają się na grę w Hiszpanii. I właśnie dlatego wolałbym Danilo
0
Kolejny skrzydłowy ? Mieliśmy Alexisa i go sprzedaliśmy. Na pomocy grał jak Bale przyszedł i go wyrzucili do środka by mu zrobić miejsce
0
A niech idzie jak najdalej od Barcelony... nawet do Azji jak Radović :D Wystarczyło sprzedać Pedro nie Alexisa i byśmy mieli najlepszy atak na świecie.
Suarez na szpicy, Leo za nim a Neymar z Alexisem na skrzydłach coś pięknego ale ktoś nie pomyślał dostatecznie długo.
1
No tak Barto lepiej przepłacić za gwiazdeczkę i uratować posadkę niż załatać PO bo jak odejdzie Alves (a specjalnie nam zagra na nosie) to zostaniemy z ręką w nocniku. Jak dla mnie nie ma lepszego PO dla Barcy niż Danilo. Kiedyś byłem za De Sciglio ale chłopak się zrobił szklany i jest chuderlawy a ja mam już dość obrońców którzy nie potrafią wygrać pojedynków siłowych np. na skrzydle.
Kurcze jak Danilo to nie wiem kto.. Cuadrado poszedł do Chelsea, van der wiela nie wyciągniemy z PSG tak samo jak Aureiera którego wcześniej przytulili Paryżanie. Zostaje chyba tylko kierunek angielski:
Seamus Coleman z Evertonu - 18 mln
Nathaniel Clyne z Southampton - 12 mln
Kyle Walker z Tottenhamu - 17 mln (mój faworyt jak nie ściągniemy Danilo)
Javier Manquillo z Liverpoolu - 6 mln
Calum Chambers 12 mln i Héctor Bellerín (nasz wychowanek) 1,5 mln obaj z Arsenalu
(Oczywiście podane kwoty to wartość rynkowa tych zawodników podana przez transfermarkt).
0
No świetnie... Real znów nam ukradnie zawodnika bo dopinają transfer Danilo a my zostaniemy z ręką w nocniku (Alves raczej na pewno odejdzie chyba, że go skuszą zarobkami ale to byłby kolejny strzał w stopę Barto przed wyborami żeby dawać kupę szmalu wypalonemu piłkarzowi) bo zamiast kombinować jak zakontraktować piłkarzy podczas bana to czekamy na jego koniec.
1
A za to dyspozycja i forma Ivana wygląda jak przysłowiowe "pół du*y" zza krzaka i to nawet nie jest cień piłkarza, którego oglądałem w Sevilli. A przypominam, że Ivan ani nie zmieniał ligi, ani języka.
Rakitić po 33 meczach 5 goli i 7 asyst
Fabs po 35 meczach 5 goli i 20 asyst
0
Co mnie cieszy najbardziej po tym meczu ?
*Potrafiliśmy wygrać z Villarealem który grał podstawową 11 na swoim terenie gdzie Real zremisował na SB z rezerwami tego klubu.
Co mnie zmartwiło po tym meczu ?
*To, że w końcu sobie uświadomiłem, że mamy wolny zespół... jak Messiemu się nie chce biegać to jedynie Neymar czy Alba zrobią jakiś długi i efektowny sprint reszta do biegaczy nie należy.
*Słabej jakości wrzutki naszych bocznych obrońców... Jordi albo w złe tempo zagrywa albo za lekko/mocno, o Alvesu to wiecie szkoda gadać. A tu proszę wchodzi Xavi staruszek i potrafi zagrać Neymarowi piłę na nos. Da się ? Da się !
0
Bo wie, że i tak będzie grał za zasługi :) Ofensywny pomocnik z topu potrzebny na już !