4

Nie wiem za co te brawa dla Rakiticia na zejście... Jak Fabsowi gwizdali za to, że miał double-double w asystach i golach to Chorwata po sezonie powinni "wywieść na taczkach"

0

Chyba kolega nie zrozumiał przesłania. I będziecie się jarać do końca sezonu tym 1 bądź co bądź szczęśliwym golu ? To wychodzi na to, że za ten jeden gol zapłaciliśmy ponad 80 mln :)

0

No Luis wszystko pięknie ładnie ale napastnik takiej renomy i za takie pieniądze powinien walić takie bramy co chwila a nie raz na kilka kolejek i wszystkim zespołom a nie tylko czerwonym latarniom La Ligi.
Co prawda ładnie to zrobił ale też nie miał wyboru bo Leo po prostu nie było przed polem karnym. Jakby był Leo to pewnie dostałby piłkę ale widać, że już człapie po boisku.
Może dowieziemy lidera do końca ale coś mi się zdaje, że Ronaldo stuknie rekord Leo a wtedy HD się pos*ają ze szczęścia.

0

Ok dzięki wszystkim za odpowiedź. Leo na pewno nie będzie miał łatwo bo po drodze jeszcze Valencia i Atletico. Byle byśmy mistrza zdobyli a Ronaldo nie pobije rekordu to będzie dobrze :)

0

Czy ja wiem. Robi to co do niego należy. Na pewno jest zwrotniejszy i szybciej myśli już Rakitić. Jakby dostawał tyle samo minut co Chorwat to kto wie...

0

Jak wygląda sytuacja w klasyfikacji Pichichi ?
Ronaldo 35 a Messi 33 czy jak ?? Tak się śmialiśmy a tu rekord 50 goli Leo jeszcze może pęknąć. Oby Rayo dzisiaj sprawiło, że Real będzie cierpiał

0

Od 2 sezonów już tak jest... ale w końcu jak Bartra ma 3 asysty a Iniesta 0 to o czym gadać ?

0

Rakitić to drewno i typowy rzemieślnik... O Iniescie mi nawet nie wspominaj bo co chwila mnie serce boli na myśl o nim. Od roku bez gola i asysty w lidze. Nawet Bartra już ma 3 asysty.

1

Dobrze, że Leo strzelił... teraz na spokojnie władować jeszcze parę bramek i zdobyć 3 pkt... niech Leo poświęci to Pichichi bylebyśmy zdobyli mistrza. No i do bramki Leo nieźle rozpracowany. Przewidują każdy jego ruch.
Suarez słabo... wolny, totalne przeciwieństwo zabójcy z LFC.
Rakitić dramat... ciągle spóźniony, wolno myśli, Leo mu odgrywa to oczywiście zastanawia się czy ruszyć do tej piłki czy nie i rywal przejmuje, już nawet go w grze pomijają. Niech już się kończy ten ban i obyśmy w końcu kupili x2 światowej klasy pomocników

0

No zobaczymy co pokarze ten Kikutić :) Nawet jak 2 rundy zagra według was dobrze to nie wykręci takich statystyk jak Cesc przez 1 rundę :)

1

Już raz Zubi chciał przedłużyć kontrakt z jakimś młodym zawodnikiem na tydzień czy dwa przed końcem kontraktu... tylko żeby było śmieszniej to te negocjacje zaczął na portalu społecznościowym z owym zawodnikiem. Czy to pokazuje profesjonalność naszego zarządu ?

0

Jedno wiemy na pewno... Rayo meczu nie odpuści bo na ławce trenerskiej mają Paco Jémeza (do którego mam niesamowity szacunek). Nie będą stali jak (nie napisze co) i nie dadzą sobie strzelić 9 bramek (swoją drogą Granadzie życzę spadku do niższej ligi bo tak samo jak LFC nie zasłużyło na LM oddając mecz Realowi tak oni nie zasługują na granie w La Liga).

1

1 mecz na 2 sezony ?? Andres od ponad roku nie strzelił gola ani nie zanotował asysty w lidze (rocznica stuknęła pod koniec marca). Należy mu się szacunek za te wszystkie lata i wszystkie trofea ale najwidoczniej Blada Twarz już wyczerpał baterie i nie będzie grał do 40 na najlepszym poziomie jak Giggs czy Pirlo. Mimo wszystko serce mnie boli bo Iniesta to był mój cichy bohater i ceniłem go bardziej niż Messiego w topowej formie. I ciągle mam w głowie słowa mojego dziadka, który mawiał, że dopóki Iniesta będzie w formie i będzie magiczny dopóty Barca będzie grała magiczną piłkę. Bo siłę mieliśmy zawsze z pomocy. Nie zawsze to Messi był decydujący gdy po prostu dostawał piłki pod sam nosek. Ciągle mam nadzieję, że wróci stary dobry Andrzej ale z każdym meczem coraz bardziej ta nadzieja gaśnie. A "wyjazd" który pokazał Iniesta w 1 połowie meczu z Celtą to było godne piłkarza ekstraklapy a nie piłkarza Barcy. I trafnie Orłowski nazwał go "Nicniestą"

0

Swego czasu jeszcze Pjanić był wymieniany do zastępstwa Xaviego. Mnie się osobiście marzy C. Eriksen (ze względu na to, że będzie rozumiał grę Barcy, jest przecież wychowankiem Ajaxu) i P. Coutinho z LFC (jak jest w formie to jest nie do zatrzymania, genialny drybling)

21

Nie chcę nic mówić ale pomoc Realu > pomoc Barcy... to nie do pomyślenia, że formacja która jeszcze niedawno była najlepsza na świecie jest teraz tą najgorszą w klubie. James, który zmieniał klub, ligę (język niekoniecznie), pierwszy sezon w topowej drużynie i po paru kontuzjach ma lepsze statystyki niż Iniesta, Xavi i Rakitić

1

Jak ktoś tak napisał to znaczy, że wgl go nie widział w akcji... klei piłkę lepiej niż niejeden klej do płytek i technikę ma bajeczną. Co prawda jest przereklamowany ale już trzeba się chwytać kogokolwiek byle by rozruszał pomoc

2

Wrócił i od razu x2 asysty a Iniesta od ponad roku nie strzelił gola ani nie zanotował asysty w lidze (rocznica stuknęła jakoś pod koniec marca)

0

Rakitić czy Rafa to będzie jeden męski członek... trzeba co najmniej x2 przebojowych młodych pomocników bo jest dramat.... niech będzie ten Pogba/Veratti/Eriksen albo Coutinho z LFC

1

Boże przecież dzisiaj to jest totalna padaka... Z obrony + tylko dla Bravo i Pique... Alves z Adriano objeżdżani jak na rondzie, Mathieu ma 200 kg w spodniach jak musi wziąć ciężar gry na siebie i odegrać/rozegrać piłkę. Pomocy wgl nie ma a Iniesta pokazał pod koniec połowy swoją bezsilność robiąc najzwyczajniejszy ekstra klapowy "wyjazd" do przodu (pomoc Realu, która wróciła po kontuzjach BAJKA). Leo robi co może ale jak zejdzie do rozegrania to wtedy nie ma nikogo na jego pozycji. Królewiczowie Neymar i Suarez nawet nie myślą żeby wracać po stracie (Alexis jak tracił piłkę to potrafił się wrócić pod własną bramkę byle naprawić to co zepsuł) a do tego Luis przechodzi wgl sam siebie... nie dość, że zwrotny i wolny jak wóz z węglem to jeszcze symuluje... to już nie dziwię się, że CR11 pada bo to mięczak ale żeby taki chłop przewracał się o byle gówniane dotknięcie ręką ??? DRAMAT jak wywieziemy 3 pkt to będzie dobrze a wy tu się rozpisywaliście o Manicie Leo

0

0

I taka smutna prawda, że James wrócił po 2/3 msc przerwy z powodu kontuzji i od razu sadzi asysty a Iniesta od równo roku nie ma gola ani asysty w lidze.

0

No to nam Granada zrobiła wesołe święta nie ma co... na mecz z Barcą to zawsze wszyscy 200% zaangażowania i obrona Częstochowy a z Realem jak zawsze odpuścili sobie , chociaż nawet 1 pkt nie chcieli wywalczyć... pewnie kelnerzy na nocki mają i po co się przemęczać w świeta

0

Rakiticia to nie wie po co nawet kupowaliśmy... drewno total, wolno myślący, źle się ustawia na boisku i nie rozumie stylu gry Barcy. Było zatrzymać Cesca...

0

Taaa zaoszczędzimy na Xavim... jak zerwie z nami kontrakt to jeszcze mu 6 mln będziemy musieli zapłacić... dlaczego my zawsze oddajemy piłkarzy za darmo (lub dajmy wolną rękę) a Real zawsze nawet największy szrot spienięży.

0

Real to potrafi robić transfery... szkoda, że zmarnowaliśmy tyle czasu z zubim, który naściągał nam takie tuzy jak Verma czy Douglas i z zarządem, który załatwił na bana & ogólną hańbę klubu.

0

Perez kupił go tylko po to żeby Barca nie zakontraktowała go w 2016 za darmo... A samemu Danilo życzę żeby zmarnował się na ławce bo jeżeli Real nie sprzeda nikogo z boków obrony to będzie gość rywalizował z Carvajalem, Arbeloą i Kłentrało.
U nas miałby z miejsca pierwszy skład i mógłby zostać x2 Alvesem ale wybrał pewnie dobrą pensję od Floro.

0

Bellerin fajna opcja ale jak się oszlifuje bo na razie zagra ze dwa mecze dobrze by potem zgasnąć na długo. Ale chłopak jak najbardziej nadaje się do naszego stylu w końcu przecież spędził 8 lat w La Masii.
Arsenal ma jeszcze jedną fajną opcję na boku obrony a mianowicie Caluma Chambersa :) Też fajny grajek ale spuścił z tonu tak jak połowa kadry Arsenalu

2

Z tym napastnikiem to trochę głupota... ja ciągle mam nadzieję, że Luis odpali na dobre bo jak na razie setki > bramki.
Jeżeli już to chciałbym kogoś lepszego za Pedro bo aż strach myśleć co będzie jak wyskoczy jakaś kontuzja któregoś z MSN nawet teraz w decydującej fazie sezonu.

Zamiast o atak to niech zadbają o pomoc bo Xavi odchodzi, Iniesta od równo roku nie zdobył bramki ani nie zanotował asysty w lidze a Rakitić to nawet szkoda strzępić języka.

0

Jak zawsze Modrić dobry... kupiliśmy nie tego Chorwata co trzeba... potrzebowaliśmy kogoś o profilu ofensywnym a do rozegrania a nie kogoś kto nawet w reprezentacji musi grać bardziej defensywnie niż ofensywnie.

3

Nie wierzę... zawsze myślałem, że Xavi będzie chciał należeć do wąskiego grona wybitnych piłkarzy, którzy całą karierę spędzili w jednym klubie.
Niestety ale oglądamy powolny koniec Barcelony, którą znaliśmy i kochaliśmy...
Z 4 kapitanów Dream Teamu Pepa zostanie po sezonie już tylko Iniesta, który od 2 sezonów gra słabo a od równo roku (w środku marca była rocznica) nie strzelił gola ani nie zanotował asysty w meczach ligowych. Apogeum końca magicznej Barcelony będzie zapewne zakończenie kariery przez Leo ale miejmy nadzieję, że stanie się to nie prędko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?