SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy co pokaże tak bardzo wychwalany przez was Rakitić... sezon wchodzi w najważniejszą fazę a jego ani nie widać ani nie słychać (nawet James po kontuzjach wchodzi i notuje asysty i bramki)...
3
Hehe i Isco stracił miejsce w 11... nie ważne jak grasz ale ważne ile kosztujesz :D Szkoda chłopaka powinien grać dla nas i odesłać Iniestę całkowicie na ławkę.
0
I tak nie mamy się co tym przejmować bo nas nie będzie to dotyczyło :D
1
Pokazali... Alves szczególnie .... Podziękowania dla setek Suareza, statysty Rakiticia, bezpłciowego Pique i człapiącego Messiego. Niech ich jeszcze pyknie Atletico i mogą robić szpaler Realowi
0
No to niech nam jeszcze Atletico ukradnie pkt i możemy gratulować Realowi :)
0
Buahahahhahahaha zmień dilera
1
Żeby nas Sevilla zamykała to jest już wstyd !!! Zero pomysłu... Messi schodzi do pomocy to w ataku dziura.... dalej nie wiem po co był transfery Rakiticia i Suareza mając Sancheza i Cesca.... ligę być może dowieziemy do końca, puchar króla raczej ugramy na CN ale nie mamy co liczyć na finał LM. Mamy po prostu za słabą drużynę
0
"Rudy strzela jak szalony" !
0
Buhahaha... na futbolu to ty się znasz ale chyba w FIFIE :) Wolałbym Banegę który wygląda jak menel ale daje z siebie wszystko niż statystę Rakiticia... oby już skończył się ten ban transferowy i obyśmy pożegnali tego blond mopa :)
0
O boże.... 80 mln... nawet Munir by to strzelił... Dlaczego zawsze wszystkie nasze transfery grają gorzej niż w poprzednich klubach....
1
Oby Leo walnął jakiegoś hat tricka bo ***** znów dołożył gola...
10
Rakitić to jest jakiś nieśmieszny żart.... Pełni rolę statysty na boisku. Człowiek, który w poprzednim sezonie najwięcej asyst i goli uzbierał ze stałych fragmentów teraz nie potrafi precyzyjnie wrzucić piłki. Pomijany w akcjach ofensywnych bo zawsze ustawia się nie w tempo lub nie wyrabia. Wgl nie bierze ciężaru gry na siebie, oddaje piłkę do najbliższego (albo co gorsza zastopuje akcje) kolegi a to, że przeklepie z Alvesem i Messim nie czyni z niego kto wie jakiego pomocnika bo to po prostu najzwyczajniejsza rzecz którą powinien potrafić pomocnik. Zero prostopadłych zagrań od niego, zero dryblingów albo momentów gdzie można by krzyknąć WOW. I on ma nam zastąpić Xaviego/Fabsa ? Już mamy x2 DM nie potrzeba nam kolejnego.
Banega zjada Ivana.... zobaczcie jakie podania rzuca Argentyńczyk, dobrze drybluje no i strzela z dystansu z czego wziął się gol dla Sevilli.
Druga sprawa to Suarez... wolny i nie potrafi przepchać się z obrońcą. A do tego strasznie wkurza mnie jego zachowanie przy górnych piłkach... zamiast wyskoczyć i wygrać główkę to czeka i czai się za plecami rywala "bo a może piłka sama spadnie"... to nie Anglia tu obrońcy pokazują dużo lepszą kontrolę nad piłką
0
Lepiej późno niż później :D
2
Buhaha już mamy jednego wielkiego drewniaka z Chorwacji po co nam kolejny sęk ?
0
Time to say goodbye ! Płakał nie będę. Jakby mu zależało na klubie i kolegach z drużyny to by został mimo wszystko. A tak ma wymówkę żeby iść za kasą i jeszcze do drużyny, która gra w LM a to zapowiada kolejne profity.
Tylko wiecie co jest w tym najtragiczniejsze ? Jeszcze za czasów Dream Teamu Pepa mówiło się, że kiedyś trzeba będzie znaleźć zastępców Xaviego, Iniesty, Alvesa itd i mając tyle czasu nie zrobiono z tym nic a tu się nagle okazuje, że na raz odejdą rozgrywający i po a Iniesta to chodzący cień od 2 sezonów.
I niestety ale jedynego naturalnego następcę Alvesa (który de facto zajął już miejsce Daniego w reprezentacji) kupił Floro Perez.
Tak na sam koniec... ciekawe czy Dani przekalkulował sobie ile też może stracić odchodząc z Barcy. Bo nasz klub jest niesamowicie medialny więc paru sponsorów Brazylijczyk może stracić a i miejsce w kadrze też nie odzyska jak Danilo rozegra się w Realu a on nie będzie już grał w Barcy. Ale to wybór Alvesa bo liczy się tu i teraz i odcinanie kuponów na starość żeby mieć za co kupować ******** ciuchy :)
0
Fabregas: 40 występów w obecnym sezonie, 4 gole i 22 asysty we wszystkich rozgrywkach
Rakitić: 40 występów w obecnym sezonie, 6 goli i 8 asyst we wszystkich rozgrywkach
0
Jak Barca może i jest efektywna ale już praktycznie wgl nie efektowna a szczególnie pomoc, która jeszcze do niedawna uchodziła za najlepszą linię na świecie teraz jest tą najgorszą w drużynie.
0
Jakby wybrał Inter to szkoda... prasa dużo pisała o możliwej wymianie Sterling - Pedro co mnie by pasowało bo młodziana chce Real. Ale jeżeli Pedro chce iść do Włoch to niech zwracają nam Icardiego :D Dobrze by było zastąpić wychowanka wychowankiem :D
0
Ze swoim wertykalnym stylem i drewnianym Rakitić'iem*
1
Aj i się Rayo sypnęło jak domek z kart.. a tak na nich liczyłem chociaż starali się. I ten ********* znów strzelił... obawiam się o rekord Leo :/
0
Niestety nie ma się czym cieszyć bo Halil też gra słabo i również ostatnio strzelił focha jak w 1 połowie trener zmienił go gdyż potrzebował zastąpić kontuzjowanego bramkarza czy coś takiego.
1
Buhaha dla Rakiticia poziom Pogby to coś nie do osiągnięcia :)
0
Tyle, że Ronaldo ma na koncie 36 goli i w tym 2 gole z Barceloną w lidze, Atletico czy Valencią a był kupowany do Realu z takim samym statusem gwiazdy z Anglii i za nieco większą sumę.
0
Ostatniego gola w lidze strzelił 15 lutego w meczu z Levante
0
Ehh jakby Leo szybciej dobiegł do pola karnego to może dostałby piłkę i to on wpakowałby gola... już x2 taka sytuacja w drugiej połowie, że Leo spóźniony... i coś wydaje mi się, że to przez tą ostatnią kontuzję.
Suarez niech reperuje te statystyki tylko co z tego jak to gole z czerwona latarnią :D
0
No o tym piszę. Zawsze narzekaliśmy, że przepięknie gramy piłką i atakiem pozycyjnym ale nie ma kontr i stałych fragmentów. Teraz jak to jest to znów dramat w tym z czego słynęliśmy i tiki taka zerowa
0
Co mu z tych prostopadłych piłek jak albo do niej nie dobiegnie bo wolny, albo spali akcję albo piłka zapląta mu się między nogami / odbije mu się od pięty.
12
Hehe to już nie jest Barca którą znaliśmy. Gole po kontratakach i ze stałych fragmentów GŁOWĄ ! Jakby tylko wróciła wirtuozeria w grze dołem to by była bajka... no ale niestety.
Bartra 1 gol w lidze i 3 asysty, Iniesta od roku w lidze 0 goli, 0 asyst :(((((
0
Ależ ja rozumiem bardzo dobrze. I widzę, że Rakitić totalnie do nas nie pasuje.
Nawet gdyby Ivan walił asystę za asystą to też bym tak uważał... bo po prostu w jego grze nie ma żadnej magii ani wirtuozerii a rzemieślnicy to rzeczywiście nadają się do Sevilli itp :)
0
Tylko, że Alexis też odciągał obrońców (i wystarczyło oglądać jak umiejętnie zapewniał miejsce w dryblingu dla Leo), też podawał i jak trzeba było to też strzelał (i to jak ! chyba nie muszę przypominać goli z Realem czy Atletico) więc nie musielibyśmy sprzedawać najlepszego pomocnika i drugiego strzelca zespoły żeby kupić zawodnika dla tej jeden jedynej bramki w GD....