SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdecydowanie trzeba nam x2 klasowego obroncy do Pique... panikuje jak widze Masche.. eh Bayern ma wiecej szczescia niz rozumu oby sie to nie zemscilo
0
Niestety thiago jest duzo lepszy technicznie niz rakitic. Ehh ten makaroniarz zapomniał kartek !
0
Rakitic jak nie teraz to nigdy dawaj w tej pomocy. I Luis czemu ta 100 nie wpadla? Bylo tylko podniesc pilke :/
0
Jak daj Boże gol Moraty wyeliminuje Real z LM to na 100% nie wróci już do Realu hahahah
Dawaj Juve ! Schalke było blisko, Atletico było blisko wyeliminowania Realu i fartem się ślizgali, koniec już tego szczęścia !
0
Tak jak to zrobił Langerak ?
1
Przy starciach z Piquenbauerem czy Szefunciem to mu nawet ta maska nie pomoże :) Jeżeli Messiemu będzie się chciało to i całej Barcelonie również :)
1
Hmm kolejny jubileusz a to znaczy, że Leo świętował go będzie hat trickiem ? Oby, oby :D Mam nadzieję, że Pep zastosuje indywidualne krycie Leo ale coś mi się wydaje, że jednak paru typów będzie gonić za Leo więc w takim wypadku Ney i Pistolero będą musieli robić więcej "wiatru" :D
0
Tylko co z tego jak na trybunach piknik... chociaż ostatnio coś się ruszyło, nawet można coś więcej usłyszeć w TV ale wydaje mi się, że to być może mikrofony wyłapujące głos ze stadionu zostały inaczej umiejscowione
0
W 100% popieram... HD cieszą się tymi historycznie odległymi trofeami a nawet nie wiedzą w jakich okolicznościach mógł je Real zdobywać. Gdyby nie Franco to pewnie Barcelona byłaby najlepszym klubem w Hiszpanii pod względem statystyk i trofeów.
1
Czyt. z Leo Messim :) Bo ta Barcelona to nie jest już potwór stworzony przez niego :)
0
Mówiłem, że Sevilla nie urwie pkt Realowi. Mówiłem również, że Ronaldo na SP wykręcał zawsze najlepsze wyniki, mówiłem to się staliście, że na 200% Real straci w tym meczu pkt. Niestety tylko my potrafiliśmy z Sevilla zfrajerzyć i przegrać wygrany mecz. A i od razu wam piszę, że Real z Valencią też pkt nie zgubi. Ligę rozstrzygnie mecz z Atletico i obyśmy nie żałowali tego, że wystrzelaliśmy się z takimi potęgami jak Getafe czy Cordoba
1
Komentarz usunięty
8
Buhahaha :D Veratti z PSG nie może zaistnieć w LM a co dopiero w Milanie który do LE nie wejdzie :D
0
Chyba wszyscy będą tak śpiewać i otwierać szampany jak Real się potknie... wtedy będzie wystarczyło wygrać pozostałem mecze ze słabszymi rywalami a na mecz z Atletico to rezerwy będą mogły wyjść :D
0
0
Hmm brzmi znajomo ale te "bardzo dobre dośrodkowania" jednak rozwiewają wszelkie skojarzenia :D
0
A jakieś wady ?
0
Ja myślę, że raczej Floro go wykupi :)
0
Wiadome dawniej miał więcej takich pamiętnych rajdów (ala ten magiczny gol w stylu Maradony czy rajd w meczu z Realem w którejś edycji Ligi Mistrzów gdy na ławce trenerskiej był jeszcze Muł) ale właśnie martwi mnie to, że ostatnio marnuje dużo setek... dawniej pamiętam można było zamknąć oczy i słuchać jak komentator krzyczy, że Leo zdobywa bramkę.
0
No to miejmy nadzieję, że Pique jeszcze bardziej przemodeluje mu twarz :) Geri lubi też sobie po wywijać łokciami w powietrzu :D
0
No jak Real nie straci pkt to zostanie nam tylko i wyłącznie wygrać wszystkie mecze do końca ligi. Remis z Atletico da mistrzostwo Realowi :/
1
Szkoda tylko, że transfer Reusa odpada ze względu na pensję Niemca a i też transfer Pogby się oddala bo po początkowym zainteresowaniu Braida nie przedstawił żadnej oferty (tzn kupna i wypożyczenia Paula do końca bana) a tymczasem napłynęły podobno bajeczne oferty od takich klubów jak City i PSG i Barca raczej nie przebije tych ofert.
Info via @J_Krecidlo
0
Do Kataru ma się przenieść cała rodzina Xaviego. Bracia, partnerka nawet rodzice.
6
Jak podpiszą kontrakt z Adidasem to nasze koszulki będą tak "oklepane", że dramat i pewnie te debile kołnierzyki byśmy dostali... Dla mnie Nike zawsze robiło lepsze stroje z różnymi innowacjami (wiadome ostatnio przegięli pałkę z tymi poziomymi pasami ale co zrobić to nasz kochany zarząd klepnął tą propozycję. Najlepsze jest to, że takie koszulki będą niezgodne ze statutem klubu).
1
Mówiłem, nie ma co się podniecać, że Valencia niby urwie pkt Realowi... to samo Sevilla, która jak zwykle rozłoży nogi przed białymi, przecież Real na SP najlepsze wyniki kręcił zawsze....
1
Nie wyobrażam sobie Barcy bez Nike ale kurcze jak Man Utd dostanie od Adidasa ponad 80 melonów na sezon a Bayern teraz coś ponad 60 to coś musimy działać... jesteśmy klubem, który zawsze jest w topie i nie możemy się pozwolić tak dymać (jak pewnym Arabom którzy opanowali Barcę i CN gdzie Man Utd dostaje taką kasę od Chevroleta który co najlepsze wycofał się z rynku europejskiego).
0
0
Zawsze są o krok przed nami... chociaż co się dziwić skoro w zarządzie mamy bandę patałachów a jeszcze do niedawna Zubi był dyrektorem sportowym (on miał wgl jakieś wykształcenie na tym stanowisku/funkcji ??).
1
Jak to nie mogą mówić ? Pan, który sędziował nam kilka meczów w tym parę pamiętnych pogromów Realu po zakończeniu kariery sędziego powiedział, iż większość sędziów jest za Realem. Znajdę ten wywiad to wkleję.
0
Przecież to proste... co wy myślicie, że Valencia i Sevilla też się postawią Realowi ? Jak zwykle rozłożą nogi... piszecie, że Sánchez Pizjuán nie zdobyte a Real tam najlepsze wyniki zawsze kręcił... Dobrze, że wszystko jest zależne od nas... wygramy wszystkie mecze do końca mamy mistrza... gorzej jak zremisujemy z Atletico ale nie chcę nawet o tym myśleć