SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba miał obciąć włosy, a Ivanowi koledzy z zespołu obiecali obciąć, Neymar zaś miał przefarbować się na blond
7
Teraźniejsi piłkarze mają za mało jaj żeby powtórzyć wyczyn Etoo :D No chyba, że nie są tak bardzo nawaleni jak wtedy Samu :D
0
Jimmy Jump czy to ty ? :D
1
Łuhuhu Masche ładnie przepity hahahh jaki głos
0
Z końcem czerwca kończy mu się kontrakt to na co ma czekać ??
0
Pique liczę że powtórzysz fetę Etoo :D
0
Czekam na kogoś kto zaśpiewa to samo co kiedyś Etoo :) Mam nadzieję, że tym kimś będzie Pique :D
1
Adriano ma kapelusz :) Dani ma czapkę
1
A no chyba że tak :) Nie wiedziałem bo dopiero o 22 włączyłem transmisje :)
0
Wiadomo co z Bravo ? "Wyłapał" zgona ?
1
Duglas miał zestaw małego "Janusza" :D
1
Duglas ! maskotka hahaha
0
Wchodzi sztab i żadnych braw tylko muzyka ??
24
Przedłużają jak mogą żeby chłopaki mogli wytrzeźwieć :D
0
Przypominają styczeń i sytuacje po blamażu na Anoeta :P
1
Boli gdy się pomyśli, że na CN same pikniki... Klub nie myślał nad jakąś sekcją kibiców która poprowadziłaby doping ? Chodzi oczywiście o normalnych kibiców a nie ultrasów czy pseudokiboli
0
Zaczyna się :) Pogasły światła
0
Niestety mam tak samo :/ W BCN będę dopiero na wakacje... ci co mieszkają tam na stałe mają niesamowite szczęście.
0
Co droższe = się lepsze :D Według Pereza oczywiście. Chociaż dla mnie ten transfer totalnie na spontanie... Nie było żadnych informacji, że go obserwują czy coś. Ale więcej się rozpiszę jutro gdy będzie oficjalnie i będzie o tym temat
0
Barcelona może robić transfery ale nowe nabytki nie mogą być zgłoszone do żadnych rozgrywek...
0
Można gdzieś obejrzeć przejazd ? No na yt pierdzielą tylko same głupoty i czekają na nich na stadionie
0
Wiecie może czy na NC+ będzie pokazywana właściwa celebracja na CN ? Pamiętam że fetę Realu chyba pokazywali...
A na kanale youtubowym jest przejazd autokarem od początku ? Bo dopiero wróciłem i jutro obejrzę od początku
2
Ale przecież Barzagli też miał nie wystąpić z powodu kontuzji.
14
Świetna decyzja :) Mogłeś być legendą a na zawsze pozostaniesz Judaszem ! Teraz nawet nie chcą go w gronie elitarnych legend najlepszych piłkarzy... niech czeka na mecze legend Realu to wtedy Perez go zaprosi ... chociaż oni swoje legendy mają w 4 literach :)
0
Boże najgorsza wiadomość jaką można usłyszeć po tak udanym sezonie... Alexisa się pozbyli bez mrugnięcia okiem a ten (nie powiem co bo dostałbym bana) kolejny rok zostanie za same zasługi i status wychowanka a potem odejdzie za darmo bo nikt go nie będzie chciał...
0
Messi wszedł w najlepszy dla piłkarza wiek (według ekspertów) :) Może być już tylko lepiej... strasznie życzę mu wygrania MŚ... w Brazylii było tak blisko do karnych. następna szansa będzie przy 30' na karku Leo zobaczymy czy wtedy się mu uda
1
Zdzisław ! :D
0
Ucieka bo FBI niedługo głębiej się dokopie :D Stary pierdziel zamiast odwołać wybory tak jak mu mówił Platini to został przy swoim a teraz ucieka... jedna wielka farsa ! Oby nowy prezydent był łaskawszy dla Barcy jeżeli chodzi o ten ban... chociaż z drugiej strony jak go ściągną nam to będą musieli umorzyć postępowania przeciwko Realowi i Atletico. Więc już lepiej wytrzymać do tego stycznia 2016 a potem cieszyć się z bana dla Madrytu
0
Zmiennik ale tylko do CdR i La Liga... a co do Masche mam takie same obawy. Jest waleczny i oddaje serducho za ten klub ale jakby był wyższy i jeszcze bardziej zwrotniejszy to byłby cud, miód i orzeszki :D
0
Blatter jak wygra wybory. Ale bodajże z prawnego punktu widzenia nie ma żadnych podstaw aby nam anulować bana czy jakoś tak.