SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miejmy nadzieję, że Verma wróci do formy a nowi lekarze, fizjoterapeuci i sztab drużyny zapewnią mu spokój z kontuzjami. Bardzo chciałbym x2 stopera klasy światowej do pary z Pique ale jak wróci stary Verma to też będzie dobrze. Jakoś nie jestem przekonany do Masche na stoperze to samo tyczy się Mathieu.
0
Jak to nie... graliśmy wtedy tylko x2 napastnikami :D
0
Taa a nie daj boże, któryś z tej 3 wypadnie i mamy lipę jak w drugiej połowie w rewanżu z Bayernem.
Mimo wszystko musimy kogoś dokupić za Pedro... kogoś takiego, kto jak wejdzie to będzie "straszył" a nie wzbudzał śmiech.
Cały czas będę uważam, że jakbyśmy mieli w kadrze Neymara, Suareza, Messiego i Alexisa to atak byłby po prostu nie do przebicia i w każdej chwili byłoby zastępstwo gdyby któryś nie mógł grać. Możecie pisać, że to za dużo dobrych napastników by było ale jak to się mawia od przybytku głowa nie boli.
1
A ja nadal nie rozumiem spustu nad Ivanem... gdzie te magiczne asysty które miały być ? Gdzie dryblingi (jak te z Realem w koszulce Sevilli bo u nas jak pociągnie sam to albo traci piłkę albo robi jakiś błąd techniczny) ? Gdzie te genialne wrzutki ze stałych fragmentów gry (z których to w Sevilli nabił większość asyst w poprzednim sezonie) bo u nas to wrzuca niedokładnie, albo raz za mocno albo raz za słabo.
Ok może być cichym bohaterem i przejąć de facto rolę Xaviego ale wtedy do takiego gracza potrzeba kogoś przebojowego, kto będzie potrafił raz na czas odciążyć Tridente i będzie potrafił przedryblować paru rywali po czym nie wiem huknąć bramkę albo zanotować genialną asystę a tego od 2 sezonów brakuje Andresowi.
0
Od 2 sezonów oglądamy upadek magii Andresa. Wielu pisało, że to przez wyczerpanie materiału inni, że strata dziecka. Ja osobiście zawsze ceniłem w Barcy Pepa cichych bohaterów czyli Xaviego i Iniestę.. pamiętam jak oglądaliśmy z dziadkiem mecze Barcy i powtarzał mi zawsze, że dopóki Iniesta będzie magiczny to dopóty Barca będzie grała magię. Na szczęście spadek formy Andresa przyniósł nam tylko jeden sezon bez pucharów ale w tym sezonie mamy króla Leo i jego 2 wspaniałych giermków :)
0
Ney robi mega sztuczkę a po niej jest nieprzepisowo zatrzymywany i afera a jak bogini CR przemiesza nóżkami i grzmotnie w pole karne i dostanie karnego to nikt nie chce mu z głowy wybić nurkowania. Ja osobiście chcę jeszcze więcej Neymara z Brazylii chociaż wiem, że lepszy jest ten spokojny ale za to zabójczy egzekutor z Barcelony :D
1
Jedno jest pewne, że stracili ważnego zawodnika z obrony no i Pogba jeszcze nie jest swój po dłuższej kontuzji. Wystarczy, że upilnujemy stałe fragmenty, kontry i jakieś zrywy Teveza czy też Moraty i wygramy. Juve pewnie odda nam pałeczkę w prowadzeniu meczu chociaż mam nadzieję, że się otworzą a wtedy wiadomo co się z nimi stanie :) 3 szybkie ciosy jak z Bayernem i do widzenia :)
2
Coutinho i Eriksen dwa moje marzenia :) Szkoda, że nigdy się nie spełnią.
0
I właśnie dlatego potrzebujemy 4 klasowego napastnika... na dłużej wyleci Suarez czy Neymar nie daj Boże sami wiecie kto i w ataku pustka jak w drugiej połowie z Bayernem. Kurcze strasznie chciałbym Lacazette ale po genialnym sezonie zakończonym, królem strzelców nie przejdzie do nas na ławkę. Coś mi się zdaje, że go Real za Karima zamieni
0
Atletico chce Vietto a Juve podobno już zaklepało Dybalę :/ Czyli za Pedro wskoczy Deulofeu z wypożyczenia niestety
0
Teraz trzeba mieć nadzieję, że Floro się skusi na Beniteza :D A sam mówił dzisiaj, że chce by trener mówił po Hiszpańsku i że chcieliby przedstawić nowego trenera już w następnym tygodniu (dodam, że Napoli kończy ligę w ten weekend bodajże :D).
0
Ja czytałem, że Klopp chce sobie zrobić przerwę od futbolu. Ja tam wolę żeby Real trenował Rafa Benitez haha :D
24
Jak Barca dostawała 7up od Bayernu to nikt nie przejmował się, że Leo od wczesnej fazy LM musiał grać z kontuzją, że Puyola nie było itd tylko śmiali się z naszego blamażu więc czemu my teraz mamy się czymkolwiek przejmować ? Historia zapamięta zwycięzców :)
0
Mam nadzieję, że zaznaczyłeś oprócz tego jednego z tej 2 bo inaczej nie ma się czym cieszyć....
1
http://www.footyheadlines.com/2015/05/fc-barcelona-15-16-third-kit.html
Podobno takie ale dla mnie fatalnie wyglądają...
4
No szkoda, że jeszcze Barto kolorów Barcy nie zmienił :P
1
Jak to prawda to o Boże... mnie najbardziej podobały się czarne stroje... nie wiem czemu ale coś w sobie miały. Zielone z paskiem blaugranowym na piersi czy obecnie te kanarkowe też był fajne ale czarne były świetne.
0
Poczekajmy na zdjęcia od klubu/nike w wysokiej rozdzielczości z każdymi detalami wtedy ocenimy... a trzeci strój i bramkarski chyba będzie w innym terminie dopiero pokazany.
4
Magii Andresa nie ma już od 2 sezonów :/
0
I 2 mecze w zanadrzu :) Dzięki za odpowiedź :)
0
Ile tak wgl goli ma nasze MSN ? I ile brakuje im do rekordu BBC czy tam BHC :D
0
Niestety ale w następnej odsłonie FIFY nie pogramy Barcą B :/
1
Tą co mieli piłkarze i sztab była lepsza :)
2
Leo poświęcił karnego dla Neymara a CR chwalebnie poświęcił pobicie rekordu Leo aby młody ogier Odegaard mógł zadebiutować :)
Kiedy będzie bus Realu z napisem Pichichi ??
4
Jedno jest pewnie ładnie rozgrywał piłkę i chyba lepiej ją czuje niż Mathieu, któremu jak przyjdzie wziąć ciężar na swoje barki to zachowuje się tak jakby miał kilka dodatkowych kg w spodniach :D
0
Powiedzcie mi było tradycyjne tańczenie w kole środkowym czy nie bo musiałem na chwilę opuścić transmisję zaraz po tym jak Xavi zaprosił wszystkie partnerki kolegów do zdjęcia z pucharem
2
Płakałem jak bóbr gdy puścili ten filmik z osiągnięciami Xaviego. Tyle finałów i tyle trofeów... przypomniały się wszystkie na raz. Obyśmy znaleźli następcę dla Xaviego.
A wracając do Realu to szkoda by było gdyby Ronaldo zepsuł nam święto wyrównaniem rekordu Leo
0
Ja widzę tylko Neymara i Leo w ataku :) Chociaż Leo z każdą minutą coraz mniej biega :/
0
Oglądam właśnie Juve i powiem wam, że Gigi Buffon w wyśmienitej formie. Ale mam nadzieję, że nasze MSN boleśnie go zaskoczy :)
1
Ramsey ?? Buhaha to już wolę kuternogę Ivana :)