0

Mieli rację, będziemy cierpieć ale przez "Mam miękko w gaciach".

0

Pique do cholery ! Miał wrócić Piquenbauer a nie fajtłapa Geri. Po cholerę przyjmuję piłkę na kolano i się bawi zamiast od razu zgrywać do Masche

0

Taa zdjął piłkę Ivanowi i jeszcze mógł go uszkodzić...

1

Dzięki Pedro w końcu w pełni doceniam to co robi dla nas Suarez. Szkoda, że nie ma dla niego jakiegoś genialnego zmiennika. W Realu za Benzemę może wskoczyć Groszek (który IMO jest lepszy niż Benzema) albo James a my niestety musimy grać w 10.

Dalej liczę, że ktoś otworzy mi oczy względem Rakitić'ia ale chyba nie w tym sezonie.

6

Oby Granada spadła z La Ligi :) Po tym jak oddali praktycznie Ronaldo 5 goli życzę im spadku i żeby szybko nie wrócili. Oni wtedy praktycznie oddali mecz 0 jakichkolwiek chęci

1

Co za ch** głupi .... Boże nawet w Polsce są lepsi sędziowie

0

Ktokolwiek kto by robił jakiś wiatr, genialne dryblingi i umiał rzucać jakies dobre piłki... a tak ciągle trzeba liczyć na geniusz Leo, że przejdzie paru zawodników. Pomoc nie robi przewagi. Jak nie MSN to nie a nic

1

Godin szkoła Ronaldo widzę :) Chyba spędzają wolne wieczory w teatrze :)

0

Zatęsknicie jak nie daj Boże, któryś z MSN złapie dłuższą kontuzje :) A poza tym ja wypomina tylko hipokryzje :D

1

Haha jak Alexis biegał jak szalony w ataku i do obrony to pisaliście, że lepiej mądrze stać (jak Leo) niż głupio biegać. buhahah

0

Bo gonią a nie myślą, że uda się wygrać na stojąco niestety.

0

Leo któryś mecz z kolei wali prosto w bramkarza. Zwykle szukał obojętnie którego słupka albo żeby walnąć między nogami a tu po raz kolejny prosto w bramkarza nie wiem na co on liczy, że mu się Oblak odsunie jak dla Ronaldo

3

Mehhh święty Bravo... znów rożne rywala sprawiają nam kłopot a jeszcze niedawno każdą piłkę ściągał Pique....

0

Przecież właśnie on w tej sytuacji nurkował :D Pique wyciąga nogę ale natychmiast ją wraca a Ronaldo wtedy padł w pole karne. Ryłem wtedy glebę ze śmiechu, że Geri nie tylko kolegów z zespoły trolluje

0

Ja tam będę całym sercem za Chile :)

0

Jeszcze jakiś czas temu bardzo go chciałem do Barcy ale po licznych kontuzjach, jak się spasł (ale potem zrzucił) i stracił formę lepiej niech omija Barcę :)

0

To tak samo jak w 4esenalu :D Dopóki jego właściciele będą zarabiać na klubie itd dopóty trofea nie będą się dla nich liczyć. Spłacili stadion to nakupili Ozila i Alexisa zobaczymy co dalej zrobią :D

0

No właśnie :/ Ale transfer naszej największej gwiazdy na trybunach był przeprowadzony po cichu przez wysłannika Zubiego, który załatwił ten transfer iście jak ninja.
Ja tam żałuję wolałem Danilo na PO ale jak Alves odejdzie to zostaniemy z Douglasem oby wtedy już podszkolił swoje umiejętności (bo gra przecież w Fife jak zostaje pomijany w kadrze na mecz)

0

Niech to będzie ktokolwiek byle był przebojowy i czarował swoją grą jak dawniej Iniesta. Bo jak na razie w pomocy mamy x2 rzemieślników czyli Busiego i Rakiticia (który miał być crackiem ale chyba na razie przerasta go odpowiedzialność) i zagubionego od ponad 2 sezonów Iniestę. Xavi do klasa sama w sobie ale wszyscy wiedzą jaka jest jego sytuacja a Rafa mimo talentu mało pokazuje chociaż wiem, że dostaje za mało minut. Jednak jego gra w Celcie była o niebo lepsza no i łatwiejszy też był pułap w jaki mierzyła Celta.
Kandydatów jest wielu... zaczynając od tych najgłośniejszych to Pogba, Veratti, Kovacić, De Bruyne (o którym czytałem, że może iść do City za 35 melonów), Coutinho z LFC, kiedyś była mowa o Pjanić'u z Romy (ale teraz mało oglądam ligę włoską to nie wiem jak gra ale cały czas się nim Man Utd interesował), moja osobista zachcianka czyli Eriksen, jest też masa dobrych pomocników z Hiszpanii jak Koke czy ten Olivier Torres (wypożyczony z Atletico do Porto), są dobrzy pomocnicy w Anglii czy też ogromna ilość talentów z Holandii... wystarczyło tylko żeby skauci dobrze się rozejrzeli i wygrali tego, który najbardziej może "wypalić" w Barcy ale przed banem mieliśmy Zubiego więc co zrobić. Liczę, że pan Braida po końcu bana zaszaleje i ściągnie nam niesamowitych zawodników

0

Dziwne te wszystkie plany Florka. Pogba, Veratti, Reus, De Gea i myśli, że nie złamie Finansowego Fair Play ? No chyba, że sprzeda cały szrot w postaci Jesego, Illary, Kłentrało czy innych wypożyczonych. A jak się a prawo do negocjacji z De Geą za plecami Man Utd ? I ciekawe ile sobie kluby krzykną za tych x4 piłkarzy bo jak Barca pyta to zaraz najwyższa możliwa stawka (jak Perezowi sprzedadzą taniej to już wiadome, że odpala pod stołem :D).
W sumie to niech kupują kogo chcą... ważne by Barca jak minie ban kupiła zmiennika dla Suareza, który jak wejdzie to będzie robił różnicę a nie będzie pachołkiem jak Pedro, chciałbym abyśmy kupili przebojowego pomocnika, który będzie potrafił zrobić rajd, przedryblować paru przeciwników i rzucić genialną asystę do naszego tria oraz strasznie chciałbym jeszcze jakiegoś klasowego obrońcę do Pique (nieraz jak widzę Masche to mam straszne obawy co do ŚO) chociaż jakby Verma wrócił do swojej formy gdy był najlepszym stoperem BPL to by było ok.

18

Mówisz, że interesowała się nim Barca ? Bierzemy go !

Ja to tak osobiście widzę....

21

Kovacić ciekawa opcja ale można kupić nieco lepszego pomocnika. Dla mnie pomocnik, który ma zasilić nasze szeregi powinien być szybki, zwinny, z genialną technika i dryblingami oraz powinien mieć wizję gry i dobre podania. Nasza pomoc od ponad 2 sezonów jest tak strasznie statyczna... gdzie jakieś piękne rajdy i dryblingi a po nich genialna asysta ? (no może jakiś czas temu Iniesta z PSG coś takiego zrobił ale to wyjątek raz na nawet nie wiem ile meczów, kiedyś takie akcje były na porządku dziennym)

1

Taki przydomek bodajże, nadała mu jedna z gazet po tym jak strzelił 5 goli z topem topów jakim jest Granada :) A na stronie przyjęło się to od tego jakie grzmoty w polu karnym robi najlepszy atleta na świecie :)

0

Oho Barca awansowała do finału LM to trzeba rozdmuchać NeymarGate. Ostatnio juz gdzieś czytałem że Floro płacił dziennikarzom aby ci pisali jak najlepiej o Realu a Barcelonie miały być wyciągane wszelkie brudy

0

Właśnie wiem ale mam cichą nadzieję, że w finale LM będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony.

1

Jestem dobrej myśli jeżeli chodzi o finał LM :) Gdyby Real przeszedł to obawiałbym się strasznie ale jak Juve postawi mało ruchliwy autobus (oczywiście mam nadzieję, że w finale LM będzie ich stać na coś więcej i zagrają otwartą piłką) to możemy z nimi wygrać :)

3

Chyba bólem pupy :)

1

Właśnie pisałem o tym chwile temu buhaha myślą że jak nakupią kolejnych Galacticos to ich gablotka zacznie się powiększać

7

Marzył mi się mecz z City i były nawet za dużo, marzył mi się rewanż z Bja Mynsien i był, marzył mi sie mecz z Juve i proszę zagramy znimi o mistrzoswo LM jeszcze tylko chciałbym odchaczyć BvB :) a no i marzyło mi się żeby Real nie obronił jako 1 w historii LM bo HD by się posrały ze szczęścia :p

5

To musiało się tak skończyć :) jeszcze żadna drużyna nie obroni ła LM. A jakie już plany transferowe u HD :p Alaba na LO, do pomocy Veratti albo Pogba bo Illara za 40 mln jest tak słaby że musi na pomocy grać Ramos, konkurent dla Benzemy w postaci Laccazeta lub Lewego i Reus na skrzydło buhaha Perez musiałby rozbić bank i lizać tyłek Fifie bo jest finansowe fair play

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?