0

Gabigol w sumie też jest spoko :) Mam nadzieję, że kiedyś zawita do Barcy :)

3

Może Pogba do mnie tak jakoś nie przemawia (gdyż mam innych wymarzonych piłkarzy do pomocy dla Barcy) ale pragnę przypomnieć wszystkim tym co piszą, że Paul jest młody i głupi, sytuację z Neymarem. Przed transferem pisaliśmy, że gówniarz, gwiazdeczka z YT, przereklamowany a dziś osobiście nie wyobrażam sobie ataku Barcy bez niego bo Pedro i reszta szczyli z Barcy B to jakiś śmiech a nie poziom Barcy.

0

Haha Rakitić to ma czas ale do końca bana żeby w końcu pokazywać magię a jak nie to wylot bo co nam z gościa, który nie potrafi minąć paru zawodników i oddaje piłkę do najbliższego kolegi byle nie brać odpowiedzialności, żeby ludzie nie marudzili, że traci piłki.

0

Środowisko Laporty zrobiło dokładną sondę i jak byk otrzymali wyniki, że nr 1 dla socios będzie Barto.
Oj już dobrze wiesz o jakiego Chorwata mi chodzi :) O gościa który był królem asyst w Sevilli a teraz robi za pachołek na boisku i odgrywa do najbliższego kolegi byle nie wziąć na siebie ciężaru odpowiedzialności. Chodzi mi też o gościa, który w poprzednim klubie genialnie wykonywał stałe fragmenty a teraz jak do nich podchodzi to piłka zwykle leci niecelnie albo za lekko/mocno.

0

Najlepszy byłby Veratti ale niestety taki transfer pod przywództwem Barto się nie uda, nieco bardziej realny jest Pogba ale za 200 mln jak tu się pisze to nie ma sensu. Gundo to już nie ta liga po kontuzji jest praktycznie "po chłopie". Kondogbia to jakiś żart... kolejny drewniak ? Jednego z Chorwacji już mamy a poza tym na DM jest niezawodny Busi a Kondogbią interesuje się Real bo szukają kogoś "od czarnej roboty" żeby odciążyć Kroosa i Modrić'ia.
Strasznie ucieszyłbym się z transferu de Bruyne, Eriksena, Kovacić'ia albo Coutinho ale niestety ich kluby nie odnoszą wielkich sukcesów więc ich medialność nie jest wysoka.
Osobiście mam teorię, że Lucho poprosił o pomocnika Romy a mianowicie chodzi mi o Pjanić'ia ale niestety chłopak spoczął na laurach i nie prezentuje najlepszej formy a jeszcze do niedawna interesował się nim Man Utd.

Tak czy siak potrzeba nam genialnego i przebojowego pomocnika bo po odejściu Xaviego dla mnie osobiście nie ma już magii w pomocy...

2

Nie no za takie pieniądze niech nawet o nim nie myślą... Do czego to doszło, żeby dawać takie pieniądze za piłkarskich gówniarzy. Niedługo będę sobie liczyć tyle za Sterlinga albo Kane'a... wszystko popsuł transfer Bale'a do Realu... skoro taki drewniak po jednym dobrym sezonie idzie do Realu za taką kasę to czemu inni mają sobie nie liczyć za swoje gwiazdy ? I tak teraz nikt tanio skóry nie sprzeda.

Wracając do tematu pomocnika dla Barcy... Veratti nie do wyciągnięcia przez nas (Perez może by coś wywalczył ale też przepłaci), Pogba nie za takie pieniądze, z Gundo też lepiej dać sobie spokój bo już dawno "po chłopie". Brać Eriksena (moje marzenie), Coutinho czy De Bruyne lub Kovacić'ia i spokój. Osobiście mam pewną teorię, która jeszcze bardziej wzmocniła się po tym nagłym przedłużeniu kontraktu przez Lucho. A mianowicie chodzi o wolną rękę dla trenera w sprawie transferów i coś mi się zdaje, że Lucho zażyczył sobie Pjanić'ia z Romy. Kiedyś tak to, mogłoby być to wzmocnienie dla Barcy (gościem interesował się tez Man Utd) ale teraz chłopak aktualnie "spoczął na laurach" i słabo się prezentuje

0

Przed bólem d*py Florka (jeszcze po historycznym tryplecie) nic nas nie uchroni niestety :)

3

Pewnie Perez miał ból d*py o ten mecz i postanowił działać. Szepnął tam i tu i się zaczęło. Nasi piłkarze i działacze za dużo zarabiają i mają za wysoką pozycję żeby doszło do jakiejś korupcji a potem afery. Ja sam jak widziałem płaczącego prezydenta Deportivo powtarzałem żeby nasi przestali już atakować i odpuścili im cierpień...

0

Ale, że podaje się do dymisji a potem znów kandyduje ?

0

A gdzie jest Rakitić w tabelach z najlepszymi asystentami i tymi co wykonali największą ilość podań ???

1

38 bodajże :)

4

A najlepsze było jak ludzie myśleli, że chodzi o tego napastnika z Brazylii, który wtedy grał bodajże w Interze :D bek(o)a :D

0

Ta pomocnik a nawet dwoma klasowymi pomocnikami bym nie pogardził ale osobiście kupiłbym jeszcze jakiegoś klasowego stopera do Pique (marzył mi się zawsze Silva albo Hummels) ale ciągle mam nadzieję, że Verma dzięki naszym lekarzom i fizjoterapeutom przestanie być szklanką i wróci do dawnej formy gdzie był No1 stoperem w BPL.

A co do napadu to fajnie by było zobaczyć kogoś młodego w miejsce Pedro (ale na pewno nie żadnego z 3 Sandro, Munir czy Tello bo to jakaś jedna wielka porażka) lecz niestety Dybale klepnęło Juve a Viettem się interesuje Atletico. Ja osobiście bym dał szanse Deulo i wtedy ostatecznie zdecydował czy u nas zostaje czy skończy jak Bojan

1

W sumie niby ma lepsze statystyki w La Liga i LE niż Alves ale z drugiej strony nie wiem czy to dobry pomysł ściągać do takiego klubu jak Barcelona skrzydłowego który ledwo od 2 miesięcy gra może na PO. To już było na to pół roku przemianować Pedro a do stycznia rozejrzeć się za porządnym PO z krwi i kości. Nawet jak na skrzydłowego to technikę ma słabą... przy nim to Pedro jest dryblerem. Nie wiem jak mam oceniać ten transfer... Barto chyba przed dymisją chciał kupić PO żeby mu nie zarzucali, iż zostawił nas z Douglasem na prawej stronie. Chyba tylko raz w gazetach była wzmianka o Vidalu. Chociaż lepszy on niż ten no name ze Sportingu o którym nieco więcej pisali.

0

Szkoda :/ Podobała mi się jego gra w presezonach. Szkoda, że większej szansy mu nie daliśmy. Ale teraz jak Barca B spadała to poodchodzą niektórzy

2

Jak dobrze że będzie Copa America :D Chyba zwariowałbym bez futbolu :D A tak potem szybko zleci + pewnie niedługo zaczną się codzienne ploty na temat transferów więc będzie się je śledzić z wypiekami na twarzy :)

4

Ahh nigdy nie przeboleję, że nie kupiliśmy "kwadratowego"... szkoda, że Muł go zniszczył w Chelsea... to zaraz po Danilo transfer typu "aby nie kupiła go Barca"

0

Podobno według prawa nie ma szans na amnestię nawet gdy wybrany zostanie nowy Prezydent FIFA... ale tak czy siak te wybory mają być dopiero w 2016 przecież ten stary pierdziel nie podał się do dymisji ze skutkiem natychmiastowym

0

O właśnie jedynie co wiem o Vidalu to jest to, że Emery zrobił z niego PO.

5

Zaczynał w Espanyolu B :)

0

Dybale bodajże już Juve klepnęło, Vietto chce Atletico, Pedro przedłużył niestety z nami kontrakt, Veratti nie do ruszenia chyba, że Perez zrobi cud i szejki go puszczą więc jedyną nadzieją jest Pogba. Zapomniałbym jeden z hiszpańskich dziennikarzy napisał, że Gundo nie trafi do Barcy.

0

A może i o niego chodziło :D Sam już nie wiem. Jutro będę w lepszym stanie na przestudiowanie kandydatów którzy mogli zastąpić Alvesa vs Vidal :)

1

Hmmm wiem, że o którymś PO było w tym sezonie głośno ale nie pamiętam o którym. Gayą się interesował Real. Czyli powiadacie, że to zaraz po Danim jeden z najlepszych PO w La Liga ?

0

Nie wiem jak wy ale ja mało wiem o tym piłkarzu. Dla mnie to taki czysto spontaniczny transfer. Można było dłużej i lepiej poszukać. Chociaż w sumie i tak lepszy on niż ten jakiś no name ze Sportingu :D

4

No i kuniec na YT :D

1

Coś niesamowitego :) Mam tylko nadzieję, że Barto płaci za fiestę z własnej kieszeni na odchodne :D

1

Masche jaka mina hahah :D Nieźle pewnie mu się kręci w głowie hahah

0

Barto na koniec "kadencji" zaszalał z fiestą :D

0

Czy ty kiedykolwiek słyszałeś techno ?

1

Avicii na celebracji < 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?