0

Ludziska przez nawałnice w Małopolsce nie mogłem śledzić wydarzeń z dnia meczu o Puchar Gampera. Sam mecz raczej znajdę ale wie ktoś gdzie mogę znaleźć całą prezentację drużyny przed nowym sezonem ?

3

Czy to na prawdę Neymar ? Dopiero teraz zobaczyłem :D http://www.fcgol.pl/upload/images/large/2015/08/podczas_wakacji_neymar_zgubil.jpg

2

Haha miałem to samo napisać :D

4

http://www.theclockend.com/wp-content/uploads/2015/08/Ah6c7qIuFrNkMrgjpG3ILYJYJizXGzvKwOjsbB3GwSWT.jpg
Arsenal też już ma swój tryplet :) Jeszcze tylko 4 miejsce na koniec sezonu i będą w niebie :)

0

Dla mnie mogliby przegrać wszystkie mecze pre sezonu łącznie z Pucharem Gampera byle by już od 11 sierpnia zaczęli wygrywać.

2

Na chwilę obecną jeszcze nic nie wiadomo. Pewne jest to, że Ligę Włoską i Francuską będzie transmitował nowy kanał Eleven Sports Network, który jak na razie jeszcze nie zadebiutował ale na satelitach ma go nie być na razie chyba tylko w kablówkach.
Do La Ligi trwają jeszcze przetargi. NC+ walczy o nie właśnie z tym Eleven.
Natomiast jeżeli chodzi o prawa do Ligi Europejskiej to walczą o nie NC+ i Cyfrowy Polsat.
Liga Mistrzów w całości praktycznie na NC+ (TVP nie będzie miał nawet już środowych meczy pokaże chyba jedynie finał). Nie wiadomo również jak z Pucharem Hiszpanii czy Superpucharem.

0

Jak najbardziej :D Od zawsze marzę by Barca zainteresowała się właśnie nim lub (moim osobistym marzeniem) Eriksenem do pomocy. Już od dawna było wiadomo, że Xavi i Iniesta wiecznie młodzi i w formie nie będą. Następcy Xaviego jeszcze nie mamy ale lepiej niech się już wezmę za szukanie kogoś na miejsce Andresa.

1

Raczej tak. Który klub nie chciałby takiego piłkarza ? Po prostu to wszystko co się działo przed wyborami to była walka pomiędzy Barto a Laportą. Pierwszy chciał zrobić głośny transfer najlepiej do pomocy a drugi chciał mu to wszystko zepsuć i się mu udało (ze względu na znajomość z agentem Pogby) więc biedny Barto musiał kupić starzejącą się gwiazdę (która de facto już się posypała). Ale coś mi się wydaje, że w styczniu 2016 znów się zacznie walka o Pogbę.
A w kwestii nowego obrońcy ? Normalnie zarząd wie, że kupno Mathieu to była kpina i nie daje on pewności w obronie. Pique może doznać kontuzji lub znów stracić formę a Bartra i Verma to nie wiadomo co pokarzą gdy da się im szansę. Jedynym stałym punktem jest chyba Masche chociaż temu zdarzają się głupie babole.
Dobrze, że jeszcze chcemy wzmocnić obronę. Kiedyś płakaliśmy, że nie ma nikogo a teraz będzie rywalizacja. Z tych x2 opcji wolę chyba Janka z Totków :)

1

Dla Realu byłby to świetny biznes. Obawiam się, że jak sprzedadzą Benzynę to mogą rzucić się po Aguero :/

3

Tak, tak w końcu coś się rusza w kwestii pomocy :) Niech sobie dadzą spokój z Gersonem. Pogba może nam zastąpić Xaviego a Coutinho/Eriksen pasowałby za Iniestę. Na obecną chwilę nie ma szans by jakiś inny wychowanek ich zastąpił. Rafa ciągle nie może odpalić, z S. Roberto sami wiecie jak jest, nawet na boku obrony nie mogą go upchać.

0

Technikę tam może jakąś ma ale ja nie zauważyłem żadnego efektywnego dryblingu z jego strony... wiecie taka akcja jaką zrobił Iniesta w meczu z PSG (dla przypomnienia przedryblował przez połowę x3 rywali i asystował Neymarowi). Ivan w Sevilli większość asyst miał po stałych fragmentach gry (gdzie teraz u nas nawet dośrodkować porządnie nie może bo piłka za nisko/mocno leci) a Cesc u nas większość asyst miał z gry.

1

Nie pochwalam tego, że dołączył do The Bus ale mimo wszystko miał lepsze statystyki niż Iniesta czy Xavi grając u nas rzucany po wszystkich pozycjach w pomocy i na fałszywej 9. Dla mnie Cesc > Ivan. Szkoda, że nie wrócił do Arsenalu.

2

A no ja też zauważyłem... a pamiętam jak podczas któregoś z GD nawet Pepe był szybszy niż Leo. A sylwetka Luisa (według mnie) dalej nie przypomina tej gdy grał w czerwonej koszulce. Pooglądajcie sobie filmiki, zdjęcia i porównajcie :D

0

0

Czy mnie się tylko wydaje, że w koszulce LFC wyglądał jakoś smuklej ? U nas wygląda jak tur :D Coś mi się zdaje, że to po tym banie siedział tylko na siłce to dokoksował :D

0

Jak w obronie będziecie grać tak jak z Man Utd to na pewno nie wygracie pozostałych x3 tytułów.

15

Nie ma co świetne pierwsze ruchy... sprzedać Halila, Adamę, Grimaldo czy Sampera.
"Według nowej polityki klubu, Barca preferuje teraz sprzedaż wychowanka z opcją odkupu, a nie jego wypożyczenie. [sport]"
Będziemy płacić za własnych wychowanków no k*rwa janusze biznesu.

0

Mam nadzieję, że przynajmniej te bęcki ich podrażnią i następstwem tego będzie skompletowanie sixtetu :D

0

Ja go absolutnie nie chwaliłem ani w poprzednim sezonie ani w nadchodzącym :D Cesc > Ivan

0

Chciałbym żeby Barca zagrała w LM z Man Utd :D Busi mógłby spełnić marzenie i wygrać na OT :D

0

Boże Rakitić dalej nie potrafi dobrze wrzucić z rożnego.. w Sevilli większość asyst po stałych fragmentach ...

0

Dobrze, że tylko 2:0 i miejmy świadomość o naszych x3 słupkach. Trzeba czekać do pierwszych oficjalnych meczy.

0

Ja już pasuje ... powinno być 0:3. Musimy poczekać do sierpnia bo chłopacy jeszcze na wakacjach

0

Co to za gość z 11 w Man Utd ? Co przed chwilą piętą prosotpadle podawał przy linii ?

0

No teraz Luis strzelił ale tym razem na spalonym... jeszcze tylko poprzeczka do szczęścia. Myślałem, że będzie nieco bardziej skuteczny u nas

0

Rocketić dalej nie może odpalić ;)

0

No teraz klepnęli szkoda że nie przez cały mecz tak...

3

Haha Roberto zrobił rajd nawet genialnie podał do Luisa a potem sobie stanął i oglądał zamiast wbiec w pole karne ....

8

Biedny Roberto... na siłę szukają mu jakiejś pozycji byleby nadawał się do barcy

6

Lucho geniusz ! Znalazł nową pozycję dla Roberto ! Coś czuje powołanie do kadry :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?