SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy ja wiem... Dla mnie dużo lepszy jest Konoplyanka, który wylądował w Seviili po to by mieć łatwiejszy start do Barcy (piłkarz nie ukrywa, że chciały do nas dołączyć). Do tego nazywają go ukraińskim CR więc w ataku mielibyśmy Leo, Neya. Luisa i prawie, że Ronaldo hahah
0
Przecież Elven jest już na jednej kablówce ale aktualnie zapomniałem jej nazwy :D
0
Tak, nie pomyliłem się. Pokazują powtórkę meczu. Foto z ich strony
https://www.facebook.com/fcblog/photos/a.338142261212.161541.209523681212/10152928966411213/?type=1
2
La Liga w Eleven... jakiś koszmar... Przecież to totalna amatorka. Ostatnio podczas meczu francuskiej zamiast o wydarzeniach na boisku panowie dyskutowali o historii Francji, Napoleonie i prywatnych podróżach jednego z komentatorów.
Amatorka dopiero się zaczyna:
*W Eleven Sports Mateusz Święcicki przed meczem Granady z Eibar mówi, że Andaluzja jest ważna dla Polaków, bo tam gra Grzegorz Krychowiak.
*A jak informują na stronie, za potem pokażą mecz Atletico Bilbao
*- Nie kumam tej ligi. Musiałbym siąść z miesiąc - pisał tydzień temu Mateusz Święcicki o La Liga. Za 5 minut skomentuje w Eleven Sports mecz Granada - Eibar. (główny redaktor czy jak to nazwać).
2
Nie dobra wiara tylko beznadziejne przygotowanie do sezonu... Mogli jeszcze do Chin lecieć na ten presezon.
2
Po ostatnim dwumeczu z Bilbao nie mam nawet ochoty dzisiaj oglądać tego meczu... Nie dość, że się będę męczył ze transmisją to jeszcze mecz będzie wyglądał jak x2 wcześniejsze
2
Nie wyobrażam sobie oglądania meczu Barcy w necie. Dzisiaj chyba dam sobie spokój i gdzieś wyjdę :D
0
Nie wyobrażam sobie oglądania meczu Barcy w necie... chyba dzisiaj dam sobie spokój zresztą ostatni dwumecz z Bilbao nie zachęca do kolejnej męczarni
2
Po co wzmacniać kadrę lepiej dać wszystkim nowe kontrakty i podwyżkę o 50% mimo, że są bez formy i grają kupę :)
0
Teraz to mecze Barcy mogą być nawet w niedziele o 12 bo i tak ich nie obejrzymy w Polskiej tv bo Hiszpanie mają nas w dupie i sprzedali prawa arabom, którzy nie mają jak u nas pokazywać meczu ani nie mają zamiaru wejść na nasz rynek. Liczy się tylko kasa co z tego, że produkt nie trafi do odbiorcy.
1
Nareszcie :) Szkoda tylko, że nie zdecydował się wcześniej na odejście bo wtedy kasę na Suareza uzbieralibyśmy z niego a nie z transferu Alexisa.
0
Wie ktoś może skąd mają trawę na boisku PSG ?
0
Jakie wolne ? Od czego ? Poza treningami i meczami ich życie to bajka. Niech zapieprzają i szlifują grę obronną bo już niedługo się zaczyna liga a oni dalej na wakacjach.
0
To nie chodzi nawet o to, że wystawił inny skład bo byli zmęczeni po Sevilli tu chodzi o to, że mamy beznadziejną ławkę rezerwowych. I jak wypada taki Neymar (który dla mnie wnosi więcej niż Suarez) to pomyślcie co będzie jak w dalszym etapie LM trzeba będzie ratować wynik i kto wejdzie ?? Sandro & Munir ? Buhahah a takie talenty jak Adama i Halil na wylocie. Przecież Munir i Sandro to nawet nie jest poziom Bojana.
0
Sory Andrzej ale SPH więcej znaczy. Potwierdziłoby to pełną dominację w Hiszpanii. KMŚ to tylko formalność. I gdzie tam do grudnia ?
1
Teraz to sobie może tą kartkę d*pe wsadzić... pokazał ją tylko żeby go nie zjedli po meczu
1
Nie ma co smutać... 4 (a właściwie 5 bo KMŚ to będzie raczej formalność) trofeów jest lepsze niż 0 Realu :)
3
Gratulacje dla Blibao następny puchar za 30 lat :) A teraz życzę im niedostania się do europejskich pucharów i żebyśmy im się odegrali w lidze za tydzień.
I niestety czarno to widzę bez Turana i Vidala do stycznia. No chyba, że rzeczywiście Neymar i Alba tyle wnoszą ale po x2 miesiącach przerwy wydaje mi się, że oglądam Barcę Taty Martino.
I ostatnia najgorsza sprawa to jest to, że z Kovacić'iem Real będzie miał dużo lepszą pomoc niż my :/
1
Suarez znów zawodzi... dobrze, że się jeszcze nie wyłożył w 11...
2
Pograne już niestety... Głupie błędy, nieskuteczność w obu meczach i jeszcze gorąca głowa Pique... Na własną prośbę stracili x6 pucharów. A do SPH trzeba było podejść szczególnie bo wiadomo, że KMŚ to tylko x2 mecze.
0
W sumie mógłby zabrać ze sobą Rakitić'ia bo wgl nie jest decydujący, nie bierze na siebie ciężaru gry. Nawet wrzucić z rożnego nie potrafi dobrze a większość asyst w Sevilli miał ze stałych fragmentów a nie z gry czego się wymaga w Barcy.
A co do Pedro to gościa nie trawię od samego początku :)
0
Zwrotny jak wóz z węglem... cały czas na spalonym bo nie jest tak szybki jak Alexis który mógł ze spokojem całkiem zza pleców rywali startować a ten musi cały czas być do nich przyklejony żeby zachować jakieś szanse
3
Leo daje nadzieję... szkoda tylko, że tak późno. Jestem dobrej myśli ale wciąż mam świadomość, że może braknąć czasu szczególnie, że Bilbao postawi już całkiem na obronę. Ah gdyby nie ta poprzeczka Pique dzisiaj albo machnięcie Pedro (swoją drogą niech się pakuje do Man Utd) to byłoby dużo spokojniej.
Niestety ale sami sobie jesteśmy winni za wynik 1 meczu... Pierwszy gol jakaś katastrofa a karny sprokurowany przez Alvesa to komedia... 2:0 tobyśmy z palcem nie powiem gdzie odrobili
0
No nic trzeba się przeżegnać, włączyć tv i zapiąć pasy chociaż i tak już wiem, że cały mecz spędzę chodząc po całym pokoju.
0
Na chwilę obecną wiadomo, że prawa do pokazywania La Ligi w PL kupił Bein Sports. Jak wam wiadomo lub nie to arabska stacja powiązana z Al-jazeerą więc nie ma ich w polsce ani na razie nie planują wejść do polski (kiedyś był plotki że wykupią Orange Sport ale teraz mówi się, że wkroczą do nas za rok by wykupić prawa do Angielskiej i pogrążyć NC+ tak jak to zrobiło z C+ we Francji).
Na chwilę obecną Bein nie ma kanału w polsce więc będzie musiał komuś odsprzedać prawa (bo La Liga chce zarabiać wiadomo i produkt ma trafiać do odbiorców) i neistety mówi się że te prawa dostanie skumplowana z nimi spółka MP&Silva czy jakoś tak a oni mają Eleven który wykupił Włoską i Francuską.
NC+ odpsiało, że jeszcze nic nie przesądzone i walczą o odkupienie tych praw albo o wykupienie sublicencji.
Druga wiadomość jest podobno taka, że od września ten 11 ma się znaleźć i na NC+ i na CP ale to dla NC+ oznaczałoby totalną stratę twarzy i honoru żeby puszczać u siebie kanał tzw. potwora którego sami wyhodują a on w następnych latach zabierze im kolejne prawa (wiadomo stoją za nimi potężne i bogate plecy_
0
Nie ma co ławka słabiutka... nie wyobrażam sobie kto by mógł wejść na mecz ligi mistrzów nie daj boże gdy trzeba będzie ratować wynik czy coś. Jeszcze jak Pedro odejdzie. Tyle razy pisałem, że mając atak Neymar-Surez-Messi-Alexis bylibyśmy spokojni na parę lat a Suarez z Neymarem wcale nie musieliby grać każdy mecz od 1 minuty... Jeden mecz zaczyna taka 3 następny inna i były spokój.
0
No kogoś młodego do pomocy musimy kupić bo nie ma co ukrywać, że Real ma lepszą linię pomocy od nas. Do tego jeszcze prawdopodobnie sprzątną nam Kovacić'ia którego pilnować miał Braida.
Eriksen, Coutinho, Veratti, Pogba, De Bruyne każdy z nich byłby świetny. O Isco na razie nie ma co myśleć ale kto wie co będzie w przyszłości. Chyba widzicie, że z Roberto i Rafy nic nie będzie.
0
Wut ?
2
Coś pięknego :') Ciary na plecach. Ja wierzę. Wierzę, że zagramy tak wspaniały mecz jak podczas remuntady z Milanem na CN (dla mnie osobiście to był najlepszy mecz ostatnich sezonów).
Dodatkowo być może dla mnie to będzie ostatni mecz Barcy w TV gdyż po ostatnich wydarzeniach z prawami NC+ nie przedłużę umowy.
0
Mnie też się marzy któryś z tej 2 a szczególnie Eriksen. Oglądałem go jeszcze w Ajaxie.