SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I już sobie poliderowaliśmy bo Benzema strzelił gola. Kto by pomyślał, że zeszłoroczny styczeń dopadnie nas jeszcze przed końcem września :)
1
Że-na-da ......
0
Tego się oglądać nie da... gdzie groźne sytuacje po rożnych ? Gdzie kontrataki, którymi zniszczyliśmy nawet Real ? Wraca stara Barca Martino
0
Gratulacje. Wyłączyłem... ja na dzisiaj już kończę, szkoda męczyć oczy po ciężkim dniu.
Zobaczę tylko na koniec co zrobi nasza (najlepsza niby na świecie) 9 i porównam z wczorajszym Robertem. Suarez z LFC >>>>>>>> Suarez z FCB
0
Robert hahah... Ale karnych strzelać mu nie dają :D To jest napastnik a nie jakiś Suarez , który ciągle nie może wyjść ze spalonego.
0
Neymar wie co dobre :) To czekamy aż przekona trenera i Barto bo samego Philippe pewnie nie trzeba będzie przekonywać na transfer.
0
O tym francuzu Martialu.
0
My tu gadamy o coraz starszym Suarezie a tym czasem Man Utd sprowadził przyszłego goleadora nr 1 na świecie. Śmialiśmy się, że tyle pieniędzy i tak młody gość a już tam u nich furorę robi.
0
Jak był jeszcze w Ajaxie to pamiętam, że były plotki o jego transferze. Ale on odpowiadał, że dobrze czuje się tam gdzie jest a zainteresowanie Barcy mu schlebia aż tu nagle nie wiem czy pół roku czy rok po tym przeniósł się do Liverpoolu. Pamiętam, że strasznie byłem zły.
1
Wystarczyło zostawić Alexisa i mogliśmy grać tak jak wczoraj. Ney na prawej, Leo w środku, na prawej Alexis a przed nim Suarez. Atak najlepszy na świecie no ale ktoś nie pomyślał.
1
Szkoda, że Leo nie skompletował hat tricka :/ Ale 2 gole i asysta też dobre. Nie może pozwolić Grzmotowi na ucieczkę.
0
Co ty robisz Marc ? W meczach Borussia M. - Bayern M. wymiatał na równi z Neuerem a teraz co ? Cofną się w rozwoju ? Wiadome to musiało być dla niego trudne bo musiał się przyzwyczaić do nowego środowiska i jezyku a do tego kupili x2 bramkarza gdzie Marc miał być 1 ale żeby aż tak się załamał ?
0
Oby Leo już zaczął gonić Grzmota bo będzie nieciekawie. Ale mam nadzieję, że go upokorzy podczas GD :)
0
Ja myślałem, że Leo tu dziś Grzmota dogoni ale niestety. Kiedyś otwieraliśmy z nimi sezon bodajże 7-1 a teraz męczymy się o gola :P
0
Ja się dziwię, że wcześniej nie wpadnięto na pomysł, że pomiędzy pomocą a atakiem mogła grać x3 Neymar, Messi, Alexis a przed nimi Suarez.... atak byłby najlepszy na świecie. A teraz trzeba podziwiać Munira i Sandro do stycznia (bo mam nadzieję, że Vidal będzie grywał tam gdzie zwykle czyli na ataku a nie zrobimy z niego pseudo prawego obrońcę).
Obyśmy jakoś wytargali te 3 pkt... wiadomo nam się nie trafi prezent od sędziego ale może to i lepiej :)
0
I nie odpali bo to nie pomocnik dla Barcy.
To był Rakitić ->
a nie jakiś podrabianiec jak teraz. Nawet stałych fragmentów nie bije tak jak w Sevilli.
1
Jak tam oglądaliście mecz Realu z Granadą ? Śmiech na sali po prostu.... nie pierwszy raz i zapewne nie po raz ostatni coś takiego będzie. Mnie i tak najbardziej rozwala podarowany karny na wagę 3 pkt dla Realu z tego pamiętnego spotkania.
Doliczone 3 minuty karny w 5, Pepe sam przerzuca rywala jak w zapasach i jeszcze gwizdają karnego :) Niech jeszcze raz u tych białogłowych zobaczę UEFAlona to padnę śmiechem. W sumie czekam kiedy kary dla Realu i Atletico bo podobno u nich też się miały toczyć postępowania w sprawie młodzieży. No chyba, że Perez już to załatwił pod stołem.
A nam cóż życzyć ? Obyśmy pomimo przeciwności losu, uefy, kontuzji, terminarza dali rady do stycznia a wtedy może być już tylko lepiej :)
PS. Gdzie podział się Grzmot ? Ostatnim razem ile miał z Granadą pamiętacie ?
1
Eriksen :) Chociaż w holowaniu też jest dobry :)
1
Grzmota już chyba dawno kolano nie bolało dlatego się rozszaleli :D
2
Uwierz mi, że oglądałem go w Sevilli i po ogłoszeniu transferu myślałem, że jakoś to będzie ale totalnie się zawiodłem. Całkiem inny piłkarz.
To był Rakitić a nie jakiś podrabianiec jak jest teraz. Tam nawet jak mu nie szło to chociaż wspaniale bił stałe fragmenty a teraz nie dość, że nie kreuje nam akcji do przodu, nie uraczy nas dryblingiem i oddaje piłkę do najbliższego kolegi jakby się bał, doszło to, że przeważnie większość jego rożnych leci za lekko na 1 z kolei rywala albo wgl nie celnie.... gimbaza się jara bo raz podczas meczu z City zagrał piętą i co tylko tyle ? to już nawet obrońcy mają lepszą technikę niż on.
Nie wiem czy wy się jaracie nim z powodu siły fizycznej ale ja myśląc o pomocniku Barcy mówię technika, drybling, przegląd pola, genialne podania i przede wszystkim magia, którą nie zobaczymy o Ivana.
Coś magicznego, strasznie chciałbym go w Barcy. Nawet R10 go chwali i polecał.
1
Kuźwa mięliśmy następce Xaviego to teraz trzeba będzie kaleczyć oczy do stycznia oglądając pewnego pana z 4.
1
Co rok motyw 3 stroju dla każdej ze sponsorowanych drużyn jest taki sam tylko różnią się kolory... moglibyście się już skapnąć o tym po takim czasie
0
Uwierz mi, że oglądałem go w Sevilli i po ogłoszeniu transferu myślałem, że jakoś to będzie ale totalnie się zawiodłem. Całkiem inny piłkarz.
To był Rakitić a nie jakiś podrabianiec jak jest teraz. Tam nawet jak mu nie szło to chociaż wspaniale bił stałe fragmenty a teraz nie dość, że nie kreuje nam akcji do przodu, nie uraczy nas dryblingiem i oddaje piłkę do najbliższego rywala jakby się bał doszło to, że przeważnie większość jego rożnych leci za lekko na 1 z kolei rywala albo wgl nie celnie.... gimbaza się jara bo raz podczas meczu z City zagrał piętą i co tylko tyle ? to już nawet obrońcy mają lepszą technikę niż on.
Nie wiem czy wy się jaracie nim z powodu siły fizycznej ale ja myśląc o pomocniku Barcy mówię technika, drybling, przegląd pola, genialne podania i przede wszystkim magia, którą nie zobaczymy o Ivana. Oby przyszedł do nas jakiś genialny młody pomocnik (nieważne kto czy jeden z moich ulubieńców czy nie ważne żeby tylko go kupili) a wtedy to czy Ivan będzie w kadrze czy nie to będzie mi totalnie zwisało. Tak samo było z Pedro tyle, że powinien odejść wcześniej zamiast Alexisa.
1
Tylko, że wtedy w pomocy mieliśmy takich wirtuozów jak Xavi, Fabregas, Iniesta i Busi a nie wypalonego magika z La Manchy i kuternogi Ivana, który jedyne co potrafi to oddać piłkę do tyłu... nie takiego rozgrywającego potrzebujemy za Xaviego.
Do stycznia jesteśmy w dupie i trzeba to sobie jasno powiedzieć. Ostatnio Rafa dawał nową świeżość i w końcu jakieś dryblingi w pomocy ale niestety już tego nie zobaczymy.
2
Wiadomo już coś co z Rafą ? Dużo bardziej wolę jego niż pewnego pana z 4.
3
Jak nie wróci magik z La Manchy to nie będzie gry w pomocy. Niestety w poprzednim sezonie nieudolność Rakiticia maskowała świetna gra tridente a teraz jego braki zostaną bolenie obnażone... już dużo bardziej podobał mi się dziś Roberto
3
Na + dzisiaj Mathieu (spodobało mi się szczególnie jedno przecięcie piłki gdy fajnie wyskoczył i strącił tyłem głowy piłkę do Pique) tyle, że Roma nie była zabójcza w przodzie ale miejmy nadzieję, że to po prostu progres jego umiejętności w grze obronnej
0
Najpierw Ronaldo odjeżdża Leo już na samym początku sezonu a teraz jeszcze taka słaba gra... powiedzcie mi gdzie się podziały gole z rożnych nad którymi główkował asystent trenera ? Gdzie się podziały kontry z poprzedniego sezonu gdzie nawet Real pokonaliśmy ich własną bronią... i najważniejsze powiedzcie mi gdzie się podziało zabójcze tridente ?
0
Oby nie to samo co z shawem... tak samo wygladalo wczoraj
0
Panu juz dziekujemy wystarczy tych podan do tylu #pogbaIN