SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Slaby mecz na razie. Sparing z wiekszym zaciekawieniem sie ogladalo. Suarez co akcja to spalony nawet gola z spalonego strzelil.
2
Kiedy Rakitic zrobi jakis drybling po ktorym zaasystuje albo strzeli gola ? Nie takiego pilkarza ogladalem w sevilli. Nawet Busi daje wiecej do przodu od niego
0
Haha roberto szybciej mysli niz rakitic... a suarez nie wiem czy on zrobil sie az tak wolny czy specjalnie nie dobiegl do tej pilki bo chcial poszukac faulu....
1
Macie rakiticia... zatrzymal wspaniala klepe.. to ma byc pomocnik do Barcy ? Napastnik za 80 mln pierwsze co zaczyna to jak zwykle na spalonym. Pique spi
0
Klub ponownie na szczycie, jedna z największych marek pod względem popularności, historyczny x2 tryplet w historii i to do nas powinny się ustawiać kolejki a nie żeby Barto latał i nadstawiał tyłka arabom. Znów się wyfrajerzymy. Tam samo było najpierw gdy za marne grosze sprzedaliśmy nieskalane nigdy wcześniej koszulki, tak samo będzie z nazwą stadionu a potem z nowym sponsorem technicznym.
Jakoś inne wielkie kluby potrafią robić biznes i nikt ich nie dyma na prawo i lewo.
0
Teraz głupie pytanie... jak wygląda aktualnie sytuacja z największą ilością goli w LM ? O ile trafień ma więcej Ronaldo ?
Tak czy siak, to mało ważne, widzieliście złamanie nogi Shawa ? Szkoda chłopaka.
0
Wręcz trzeba wzmocnić pomoc bo niedługo się okaże, że formacja która kiedyś była najlepszą na świecie będzie średniakiem. Zresztą wszystko i tak zależy od dyspozycji Iniesty. Chciałby żeby wrócił dawny magik z La Manchy :D
Musimy się pośpieszyć bo nam wybiorą wszystkich młodych pomocników, którzy już robią różnicę.
0
Zawsze można by było powalczyć o Eriksena i Coutinho i byłbym mega zadowolony ale Totki za Christiana sobie policzą tak samo jak za Bale'a.
0
Musiał odżyć bo przecież ma dla siebie osobny regulamin klubu :D
3
Turan to transfer pocieszenia Barto. Miała być bomba wyborcza w postaci Pogby ale się tylko działacze ośmieszyli wiec kupili starego (ale jarego żebyście mnie nie zhejtowali) Ardę a Barto i tak wygrał wybory bo stado baranów zaślepione trypletem skazuje ten klub na coś co sobie nawet nie chcę wyobrażać.
0
Kibice Realu nigdy nie docenią "czarnej roboty". Nawet nie tylko oni, zarząd, Perez wystarczy oblukać jak to było z Makélélé.
„Ten piłkarz od tzw. czarnej roboty nie był zbytnio ceniony przez kolejnych trenerów Królewskich, mimo to w każdym sezonie występował w podstawowym składzie. Po odejściu zawodnika niepochlebnie wypowiadał się o nim ówczesny prezes Florentino Pérez. Co ciekawe, kiedy odszedł po 3 latach z Madrytu, wspaniała drużyna Galacticos rozsypała się jak domek z kart.”
0
Szczerze to tak, oglądam teraz zdecydowanie mniej Borussi ale jednak dla mnie to już nie ten sam zawodnik. Tak samo jak Rakitić w Seviili vs w Barcy
0
Ok ale gdzie punkt odniesienia tych statystyk czyli Ronaldo ? W końcu Grzmot się obudził :D
0
Gundo było kiedyś wyciągnąć a nie teraz jak prezentuje poziom Błaszczykowskiego :D
Po kontuzji to jest już całkiem inny pomocnik.
1
Dobra wiadomość. Zresztą byle kto aby tylko był młody i przebojowy i potrafił przedryblować paru rywali po czym rzucić jakąś piłkę do naszego tridente a nie jak strachliwy Rakitić, który oddaje piłkę wyłącznie do tyłu albo do najbliżej ustawionego kolegi.
Musimy się śpieszyć bo niedługo większość młodych przebojowych piłkarzy będzie zajęta przez topowe kluby. Kovacić w Realu (aj strasznie mnie boli dupsko od tego transferu, macie może jakąś dobrą maść?), de Bryune w City (to już tylko i wyłącznie kasa ale tam się zmarnuje) a dalej mi się nie chce szukać.
Moim osobistym marzeniem jest para Eriksen - Coutinho (rekomenduje go R10). Ale niestety 1 był kiedyś blisko a teraz powaleni działacze z Totków (po transferze Bale'a) będą sobie dużo krzyczeć a drugi znów zrobił źle że wybrał LFC bo gdzie indziej bardziej by się wybił.
5
Nic się nie martw jak przyjedzie Barca to będzie 11 w polu karnym, 200% zaangażowania i nikt się na pewno nie odsunie od Leo. Standard. Przecież nie raz było mówione, że wolą się podłożyć Realowi niż żeby Barca miała mistrza, nie bez przyczyny mają koronę w herbie.
0
Thomas Vermaelen będzie poza grą przez 3 tygodnie. [sport]
0
Się chłopak nagrał ehh :/ Jeszcze jakiś dramat oglądać mecz na eleven.
0
No to Leo dogoni Ronaldo... Ehh jak dobrze, że nie da się tego oglądać w tv może za dużo ludzi nie obejrzy tej padaki bez Leo.
7
A kiedy Rakitić grał dobrze ? Może tylko wtedy jak strzelał gola w finale LM...
Ivan nigdy nie weźmie na barki gry Barcy, zawsze stara się oddać piłke tylko do najbliższego kolegi.
0
Xavi Simons ? Kurcze dopiero co o nim głośno było... wielka szkoda :/
4
Był fanem Messiego* Odkąd dostał ofertę z Realu nagle jego poglądy odwróciły się o 180 stopni :)
0
Niech wraca do formy... Mimo, że nie raz się z niego śmialiśmy tak trzeba sobie szczerze powiedzieć, że w formie był najlepszym stoperem BPL.
Gdyby jeszcze wrócił Pique z poprzedniego sezonu to ta x2 i Masche zapewniliby nam spokój na tyłach.
5
De Bruyne w City, Thiago Alcantara na dłużej w Bayernie a my negocjujemy przedłużenie kontraktu z pomocnikiem, który nie umie rozbujać naszej pomocy. To nie do pomyślenia, że kiedyś najlepsza formacja pomocy na świecie będzie niedługo na miarę średniaka europejskiego.
Następcy Xaviego jak nie było tak nie ma a już niedługo będzie trzeba szukać kogoś za Iniestę a lista przebojowych ofensywnych pomocników (którzy mogą zrobić różnicę a nie takich o których można tylko mówić, że są młodzi) ubożeje coraz bardziej.
2
A Nolito w Celcie 2 gole i asysta. Ciekawe czy Lucho chce zajechać tridente czy dalej jest wariatem myśląc, że Sandro i Munir zrobią różnicę jak przyjdzie zagrać ważny mecz.
0
Real już zaczyna strzelanie... Eh Ronaldo odskoczy Messiemu już na samym początku sezonu. Verma > Messi haha
0
Oj oby bo będzie krucho. Na szczęście grupa LM słabiutka to będzie ok. Ale musimy kupić pomocnika. Byle kto Pogba czy jakiś jeszcze niewypromowany talent byle by rozruszać tą pomoc bo samo tridente cały sezon nie uciągnie
0
Uff nareszcie można cokolwiek obejrzeć... dramat wgl nie mamy ofensywnego pomocnika... myślałem, że jak odejdzie Xavi to w końcu Rakitić się obudzi i będzie grał tak jak w Sevilli ale niestety. A Iniesta znów będzie miał pół sezonu w dołku to będziemy dalej liczyć na tridente a bez rezerwy na atak szybko ich zajedziemy w tym sezonie
0
Buhaha nawet nie połączy mi ze stroną Eleven a to zwykły mecz z Malagą. Niech wchodzą na platformy albo niech wypieprzają do koleżków arabów.
0
CRYstiano :) No ale Leo obietnice obietnicami a tu już ledwo co wygrany SPE a o SPH szkoda gadać...