1

Buhaha to już wolę Pedro od Llorente :D Niech go bierze Real będziemy mieć pewność, że nie pokuszą się o Aguero. No chyba, że Benz odejdzie do Arsenalu.

0

Droga Redakcjo a jakie były wyniki na resztę pytań w przeprowadzonej ankiecie ? Bodajże były też pytania o nazwę stadionu i sektor dla zagorzałych kibiców.

2

Ludzie jeszcze jest nadzieja, że Barto przymknie wymiar sprawiedliwości. Nie ma to jak mieć w klubie za prezydenta kryminalisty :) Ciekawe czy roSELL dalej jeszcze dostaje informacje co się dzieje podczas zebrań dyrektorów i czy dalej będą mu pozwalać na łączenie się telefonicznie.

1

Jakie niwelowanie dlugu ? Dlug sie zwiekszyl o 15% !

13

Jpdl... Witaj Qatar Nou, poziome pasy na koszulkach, katarskie linie lotnicze ktore miały być katarską fundacją. Żegnaj La masio. Oby tylko Leo nie sprzedali żeby mieć za co wybudować Espai Barca. Jeszcze tylko zostaje czekać aż kozy będą przycinać murawe na boisku. Wiekszosc oslow zaslepiona trypletem tory wygrala druzyna a nie barto. Boze do nastepnych wyborow juz nie bedzie co zbierać z tego klubu

0

Po presezonie wszystko się wyjaśni... chociaż już można się spodziewać, że do 1 składu zostanie włączony Munir a Sandro, Halil i reszta oprócz Sampera zostanie wypożyczona gdzieś.
Nie wiem co Lucho widzi w Munirze bo ja się śmieję na myśl, że ktoś tak słaby może zostać włączony do 1 drużyny. Jeden Pedro już wystarczy.

1

Tak odbiegając od tematu... nie wiem jak to Bayern robi ale jeszcze do niedawna Juve krzyczało sobie za Vidala (w kontekście transferu np. do Realu) w okolicach kwoty jaką sobie teraz życzą za Pogbę a tu sprzedali Chilijczyka szwabom za ok. 40 mln jeszcze po tym jak ten wygrał x2 koronę we Włoszech a z kadrą zdobył CA.

0

Oby w 1 drużynie został Sandro. Przecież Munir to jest jakieś nieporozumienie. Inni młodzi napastnicy w wielkich klubach braki w ograniu itd zastępuję techniką i magicznymi dryblingami a ten nie ma ani ogrania ani nie potrafi czarować. Po co nam Pedro x2 ??
Sandro to raczej snajper i takiego kogoś potrzebujemy na zmiennika Luisa.

0

Nie ma to jak kupować PO, który teraz może grać na skrzydle za Pedro. Arda też gra na skrzydle a kupili go do pomocy.

1

Nie wiem po cholerę taka pensja dla darmozjada... A potem zdziwienie w podsumowaniu finansowym, że tyle wydają na pensje. Ciekawe ile dają Munirowi. Sandro czy innym drewno podobnym :)

0

I wszystko by było cacy :)

0

A Rakitić dalej włosów nie ściął...

24

A Barto mówił, że nie ma innych sponsorów. Jeden z najlepszych klubów na świecie, 1 zdobywca x2 trypletów w historii, MSN w składzie i niby nie ma chętnych. Taka prawda, że roSELL sprzedał tyłek arabusom a ci nas walili bez mydła. Musiały iść ładne pieniążki pod stołem, że za tak śmieszne pieniądze sprzedaliśmy koszulkę która nigdy (wtedy jeszcze) nie była splamiona sponsorem. Niech się uczą robić interesy jak Man Utd. Tam żydowscy właściciele nie dadzą sobie w kasze dmuchać.

A dla obrońców Barto i reszty mafii... niech nie zaślepia was tryplet bo jego zdobyli piłkarze i sztab a nie oszust roSELL

0

Ja tam się cieszę, że poszedł do City a nie np. do Realu bo też długo ten temat wisiał. Gość ma za dobrą technikę, drybling i łatwość w zakładaniu siatek żeby taki ktoś czarował w madrycie. Tam niech idą tylko kopacze :)

0

Skoro za Bale'a czy podobnych do niego kopaczy krzyczy się po 100 mln to co pan Cruyff sobie myśli ? Ostatnio Sterling poszedł za 50 mln funtów (nawet nie przeliczam tego na ojro) to co oni sobie wyobrażają ? Szejki i inne Romki zepsuły rynek transferowy. Teraz za byle kopacza można krzyknąć sobie 50 mln (tak jak Fiorentina za Cuadrado swego czasu).

0

Komentarz usunięty

13

Floro Perez lubi to :) Oby Man Utd i zagrał na nosie i nie sprzedał De Gei :D

1

Hamburgerowi właściciele Man Utd są bogaci, poczytaj o rodzinie Glazerów (oczywiście żydowskiej :D). Do tego bajeczne kontrakty sponsorskie (Barto niech się uczy jak robić interesy i nie być dymanym przez ciapaków) z Chevroletem, AON, DHL a od nowego sezonu z Adidasem oraz Diabły mają taką popularność w Azji, że głowa mała tam leją po gaciach na wzmiankę o Man Utd.

0

Tak sobie czytam, że Sterling w City. W sumie dobrze, że wybrał ich a nie Real. Gość ma za dobry drybling i łatwość w zakładaniu siatek (jak Leo) i dobrze, że będzie czarował ale z dala od Madrytu :D

3

Nareszcie :) A głupi Romek jeszcze chce za niego dać 30 mln :) Nic tylko po rękach całować... szkoda tylko, że co najmniej o 2 sezony za późno odchodzi bo to on powinien odejść a nie Alexis.

Na skrzydło jest Arda a jak będzie trzeba to i w pomocy zagra. Do ataku włączyć Traore i Sandro ale coś mi się wydaje, że Lucho postawi na Munira (ja nie wiem co on w nim widzi... nie widziałem żeby gościu cokolwiek czarował na boisku, technikę może ma bo w końcu to Barcelona i piłka nie będzie mu się od piszczeli odbijać ale dla mnie to słaby zawodnik a wystarczy popatrzyć na młodych napastników z innych krajów. Aż się oczy świecą od tego co wyczyniają).

3

Ja na miejscu Leo zrezygnowałbym z reprezentacji. x2 najważniejsze finały przegrane

1

Jednak Alexis :')

0

Chile wygra. Sory Leo ale musisz jeszcze wygrać x3 kolejne trofea z barcą żeby przypieczętować ZP

1

Ahahhahahahh to musiał być tylko Igła

0

Ah musnął palcami :/

3

No Bravo utrzymał stanowisko bramkarza nr 1 :D

3

Jak Messi wygra CA ma zapewnioną x5 ZP ale HD będą się modlić przed ołtarzykiem :D

0

Chyba nie z reprezentacją tylko IO

2

Coś mi się zdaje, że Bravo obroni strzał Leo i ter Stegen zostanie 1 bramkarzem po wakacjach :D

2

Sędzia się przeżegnał żeby go kibice po meczu nie zabili :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?