SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spalić to się spalił sędzia w połowie tego meczu. Jakaś żenua :D
0
No właśnie ? :D
0
W sumie jak Argentyna przegra to najbardziej będzie mi żal Szefuncia. Dla leniuchów nie ma litości :)
1
Buhaha chyba wzięli to samo co nasi eksperci w studiu
0
No ale niestety Di Diver zrobi jeden rajd i od razu kontuzja :)
0
Ale i tak nie przebije Leo... ten to dzisiaj km natłukł :)
3
A co podczas CA robił Suarez :) ?
14
Nie dziwne, że Real się nim interesuje :) Będzie pasował jak ulał :)
2
Jest zgranie... Leo pokazuje Banedze żeby grał do nogi a ten bach piła do przodu i klapa z akcji.
1
Leo Messi (& Igła) lubi to :)
0
W sumie nie wiem niby czemu... Benzyna lepszy nie jest hahah
0
Ahh znawcy... świetny mecz, znakomita gra i kombinacje hahah co oni ćpają w tym studiu ??
4
W sumie to Lavezzi mógł albo dokładniej podać do Igły albo odegrać do Leo...
8
Buhahaha Igła...
0
Niech strzelą jakąś bramkę bo nie chce mi się oglądać dogrywki.
2
Vidal składa się jak jego Ferrari o bariery drogowe :)
1
Jaki kraj tacy eksperci :)
0
Żą-Zjem-Sobie-Żur :)
0
Nie, porównuję solową akcję 1 zawodnika.
1
Tata style :) Przypominają się wrzutki do nikogo by Alves i zagrywanie piłki do Leo i modlenie się, że cokolwiek z nią zrobi.
0
No z Dojczami też się doczekał na karne....
0
No co się dzieje ? Ma krycie ? A przypomnieć ci jak sobie w Barcelonie radzi z kryciem (jak tylko się Messiemu chce) ? Był taki jeden mecz z A. Bilbao
1
Alexis zawsze gryzł murawę. W każdym meczu i nieważne o jaką stawkę. Nieraz nawet dostawał ochrzan od Guardioli, że biega mimo iż dochodzi 90 minuta.
1
Masakra aż się nie chce oglądać tak słabego Leo. Jak jakiś średniak :D Oby skończyło się tak jak końcówka z Bayernem w 1 meczu
0
Jakbym widział Leo podczas finału MŚ... to samo ale wtedy krytyka spadła na Igłę i drugiego kolegę z ataku za marnowanie 200%
0
Tata już rozpala grilla bo myśli, że Argentyna wygra ale może się boleśnie zawieść :D
0
Mehh ale nuda... nie oglądałem wszystkich meczy Copa bo nie było nieraz jak ale finał dla mnie słaby. Leo rusz się bo musisz przypieczętować ZP x5
0
Ahh te oczy Vidala... aż ciary przechodzą
0
A mnie akurat spodobał się wrak jego samochodu po wypadku :) Ciekawe po ile będzie chodził w Polsce jak przekroczy granice :)
0
Ale strasznie go tu chcieli... to już wolałbym Ozila :D To zawsze Mesut budził u mnie największy strach jak nadchodziło GD.
Di Maria zrobi jeden rajd w meczu i kontuzja :)