0

Spalić to się spalił sędzia w połowie tego meczu. Jakaś żenua :D

0

No właśnie ? :D

0

W sumie jak Argentyna przegra to najbardziej będzie mi żal Szefuncia. Dla leniuchów nie ma litości :)

1

Buhaha chyba wzięli to samo co nasi eksperci w studiu

0

No ale niestety Di Diver zrobi jeden rajd i od razu kontuzja :)

0

Ale i tak nie przebije Leo... ten to dzisiaj km natłukł :)

3

A co podczas CA robił Suarez :) ?

14

Nie dziwne, że Real się nim interesuje :) Będzie pasował jak ulał :)

2

Jest zgranie... Leo pokazuje Banedze żeby grał do nogi a ten bach piła do przodu i klapa z akcji.

1

Leo Messi (& Igła) lubi to :)

0

W sumie nie wiem niby czemu... Benzyna lepszy nie jest hahah

0

Ahh znawcy... świetny mecz, znakomita gra i kombinacje hahah co oni ćpają w tym studiu ??

4

W sumie to Lavezzi mógł albo dokładniej podać do Igły albo odegrać do Leo...

8

Buhahaha Igła...

0

Niech strzelą jakąś bramkę bo nie chce mi się oglądać dogrywki.

2

Vidal składa się jak jego Ferrari o bariery drogowe :)

1

Jaki kraj tacy eksperci :)

0

Żą-Zjem-Sobie-Żur :)

0

Nie, porównuję solową akcję 1 zawodnika.

1

Tata style :) Przypominają się wrzutki do nikogo by Alves i zagrywanie piłki do Leo i modlenie się, że cokolwiek z nią zrobi.

0

No z Dojczami też się doczekał na karne....

0

No co się dzieje ? Ma krycie ? A przypomnieć ci jak sobie w Barcelonie radzi z kryciem (jak tylko się Messiemu chce) ? Był taki jeden mecz z A. Bilbao

1

Alexis zawsze gryzł murawę. W każdym meczu i nieważne o jaką stawkę. Nieraz nawet dostawał ochrzan od Guardioli, że biega mimo iż dochodzi 90 minuta.

1

Masakra aż się nie chce oglądać tak słabego Leo. Jak jakiś średniak :D Oby skończyło się tak jak końcówka z Bayernem w 1 meczu

0

Jakbym widział Leo podczas finału MŚ... to samo ale wtedy krytyka spadła na Igłę i drugiego kolegę z ataku za marnowanie 200%

0

Tata już rozpala grilla bo myśli, że Argentyna wygra ale może się boleśnie zawieść :D

0

Mehh ale nuda... nie oglądałem wszystkich meczy Copa bo nie było nieraz jak ale finał dla mnie słaby. Leo rusz się bo musisz przypieczętować ZP x5

0

Ahh te oczy Vidala... aż ciary przechodzą

0

A mnie akurat spodobał się wrak jego samochodu po wypadku :) Ciekawe po ile będzie chodził w Polsce jak przekroczy granice :)

0

Ale strasznie go tu chcieli... to już wolałbym Ozila :D To zawsze Mesut budził u mnie największy strach jak nadchodziło GD.
Di Maria zrobi jeden rajd w meczu i kontuzja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?