2

Igła też miał swoją sytuację.

0

Narzekałem na Nolito ale szczerze to Hiszpan jest dużo lepszy szczególnie w dryblingu. Może i Lavezzi jest szybki i jest przyjacielem Messiego ale ja na zawsze zapamiętam, że to on zmarnował najlepszą okazję aby dać tytuł MŚ Argentynie po akcji Leo.

0

0

Cały Roo10 :)

6

Tak wracając do tematu Paryża to ostatnie takie bombardowanie im sprawił Suarez w pierwszym meczu ćwierćfinału LM.

0

Bez C+ to wtedy chyba 15 wychodzi.

0

Dobrze wiesz o którego pomocnika mi chodzi :D Iniesta to już nie jest ten sam pomocnik co niegdyś, Arda jeszcze nie zadebiutował ale bardzo na niego czekam bo mam nadzieję, że to on odmieni pomoc Barcy a jeżeli chodzi o Rafę i Roberto sami wiecie.

0

Przecież ja wszystko rozumie. Szkoda mi tylko samego Halila bo pomimo lepszych ofert uparł się, że chce trafić do Barcelony. W Chorwacji grywał w LM przeciwko Zlatanowi a teraz nie dość, że jest na wypożyczeniu w słabszym klubie to nie chcą jego powrotu tylko dlatego, że trener, któremu tryplet wygrano jedynie dzięki MSN preferuje bardziej drewnianych pomocników, którzy mają oddać piłkę do tyłu albo do najbliżej ustawionego kolegi niż żeby mięli jakąś wizję.

0

Ale w pomocy też z niego coś może być. Taki Alba zaczynał jako napastnik a teraz sami wiecie gdzie gra.
Ktoś tam pyta o źródło, według Sportu Halil nie jest w planach Lucho.

0

To znaczy, że jakiś problem jest z Enrique... Nigdy nie byłem wielkim jego zwolennikiem na ławce trenerskiej ale co zrobić. Ja nie wiem tak słabi piłkarze jak Munir i Sandro mają miejsce w kadrze a Halila chcą sprzedać no dramat. Może ktoś lubi piłkarzy drewnianych ale ja tam bym wolał żeby w Barcelonie grali tylko goście którzy potrafią oczarować swoją grą.

0

Podobno klub rozważa sprzedaż Halilović'ia po wypożyczeniu... Na prawdę ostatnimi czasy w klubie jest taka błazenada, że dramat...

0

Ruchy nie te ale i tak widziałby więcej na boisku niż Rakitić, który też stoi w miejscu a mimo to ma jakichś tam fanów.
Mam nadzieję, że zaraz po zakończeniu kariery Roo10 dostanie pracę w Barcy jako trener młodzieży. Ostatnio wydaje mi się, że coraz mniej wyszkolonych technicznie piłkarzy jest w Barcelońskiej młodzieży. Może Roo wyszkoli nam kolejnego magicznego dryblera na przyszłość.

1

Przecież ISIS mówiło, że wyśle Europie na łodziach swoich bojowników.

5

Może akurat nie teraz ale w najbliższym czasie wyjadą z Francji. Co prawda już jakiś czas temu próbowali wrócić na stałe ale jak wiadomo Polakowi zawsze chodzi o kwestie finansowe. Dawniej byli szczęśliwi ale po wydarzeniach we Francji które dzieją się na przełomie ostatnich lat chyba najlepszą decyzją będzie powrót :D
A zaczęło się to wszystko od tej redakcji Charlie i tych zamachach gdzie głowę zabitego powieszono na ogrodzeniu jakiejś tam fabryki.
Ludzie się boją. Jakiś czas temu poinformowano ich aby wieczorami lepiej nie wychodzić.

7

To można powiedzieć, że ma wystrzałowy weekend. Oczywiście nie ma się z czego śmiać bo sam mam rodzinę w Paryżu i od razu dzwoniliśmy do nich czy wszystko ok.
Rodzinka wahała się nad pobytem we Francji już od dłuższego czasu ale wczorajsze wydarzenia przekonały ich do powrotu.

48

Słyszeliście, że siostra Antoine'a Griezmanna znajdowała się w sali koncertowej Bataclan, w której w zamachu zginęło najwięcej ofiar ? Na szczęście udało jej się uciec zanim zamachowcy się zabarykadowali.

2

Alcacer też nie jest zły. Lepszy on niż Costa :D

0

Sfinks Madrista i wszystko jasne. Perez posmarował federacji i wszystko jasne :)

0

Z tego co mi wiadomo to Barca też się nim interesowała ale były pogłoski o 20 mln a potem nagle wkroczyło Man Utd i wszystko jasne.

2

Nie cieszę się z jego kontuzji tylko po prostu mówię, że nie jest mi go szkoda. Strasznie mnie rozczarował i tyle. Myślałem, że kocha Barcę no ale poleciał z Pepem. Ciekawe czy do City też się za nim przeniesie.
Następny mnie potem zawiódł Cesc ale klub ani Lucho (o co mam żal do trenera) nie zrobili nic żeby go zatrzymać. Wiecie powiedzieć, że jest ważny dla klubu czy coś.

0

Czekam na niego jak cholera. Oby wrócił i wyrzucił na dobre ze składu blond Ivana (nieGroźnego).
A później już tylko kupić jakiegoś młodego cracka do pomocy + Arda/Iniesta + Roberto/Rafinhia i można być spokojnym.

4

Przecież to wiadome. Normalni kibice Hiszpanii wiedzą, że gdyby nie gracze Barcy to wcale by teraz nie bronili ME :D

0

W sensie powinien mieć przerąbane u kibiców Barcy oraz ogólnie w całym klubie.

3

Mógł poczekać na 6 w Barcelonie a wybrał 6 w Bayernie. Mnie tam już go nie szkoda.

0

Jak coś się stanie któremuś z naszych podczas meczu reprezentacji Hiszpanii przed GD to Sfinks będzie miał przerąbane. Przecież to mecz o pietruszkę mógłby dać szansę tym co zwykle nie daje i ich przetestować.

0

Ostatnio się chyba wypowiadał, że nie wróci. A szkoda bo oglądam od dłuższego czasu Arsenal i Hector jest niesamowity. Drugi Alba a może być nawet lepszy. Szybki jak cholera.

0

Wszędzie są jaja z sędziami :D Nawet na własnym podwórku tak się dzieje. Ba nawet będąc raz na jednej z niższych lig podobno okazało się, że liniowy przyjechał z miejscowości jednej z drużyn. Jakoś gorąco wtedy było i pytali się go czy mu nic nie potrzeba, wody wiecie :P I sędziowanie też było tak stronnicze, że dramat. Ja miałem wywalone bo byłem tylko jako obserwator ale miejscowi się nieźle wkurzali :D

1

Spokojnie przed samymi Derbami znów to wypłynie :D

0

Łapy precz od Marka-Andrzeja ! On w przyszłości zajmie miejsce Neuer'a. Jak chcą to mogą sobie kupić Masipa

0

Ja też pamiętam. I pamiętam jak właśnie mówiło się o jego transferze w latach bodaj 2010-11 jakoś we wakacje. Powiedział jednak, że dobrze czuje się w Ajaxie ale docenia zainteresowanie ale nie zamierza się ruszać z Ajaxu. My kupiliśmy wtedy Ville a on za pół roku w zimowym okienku wylądował w LFC co mnie wtedy strasznie wkurzyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?