SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie to lepiej, że rezerwami i rezerwą potrafimy remisować z klubem z Bundesligi (i to z tym w tej górnej połowie) niż jak "Królewscy" (na pewno nie z Królewskim Pucharem Króla :D) wystawiać najmocniejszy możliwy skład (wiem, że też mają kontuzje) na mocarnych Skandynawów :D
4
Valencia przegrywa z Lyonem, Gent wygrywa z niepokonanym Zenitem ehhh
1
Nie wiem czemu mam dziwne wrażenie, że Bayer gra jak Barca a Barca jak ktoś kto się broni przed Barceloną :/
0
Verma głupi błąd, Alba dał się przewieźć ehh co oni tacy nieskoncentrowani ? W atak nie ma ognia jak Leo się nie ruszy. Można tylko pomoc obserwować i patrzeć jak Samper będzie pokazywał Rakiticiowi o co chodzi w DNA Barcy.
0
Ehh całe życie z ogórkami... Założę się, że Real do półfinału będzie trafiał na możliwe jak najłatwiejszych rywali.
Z całego serca życzę Ronaldo pobicia swojego rekordu goli w edycji jednej edycji LM ale za to Barcelonie historycznego obronienia tytułu nowożytnej LM :)
Men Ju poza LM ? Buhaha !!!!
0
A ja dalej nie wiem po cholerę on jest w klubie ? Do czego się przyczynił ??
Miał pilnować (rozwój ?) Kovacicia -> ten odszedł do Realu, miał mieć wspaniałe kontakty we Włoszech -> wgl z nich chyba jeszcze nie skorzystaliśmy, pojechał do Turynu negocjować (transfer ?) Pogby -> zjadł tylko kolację i ośmieszył się jak reszta wyprawy...
0
Jakby było jeszcze kogo wpuścić... chociaż chyba nawet MAtS zagrałby lepiej na pomocy niż Rakitić. Trzeba kiedyś Niemca spróbować :)
0
Lewy bez dryblingu ? Buhaha jak nie lubię Lewusia tak akurat to Luis słabo się prezentuje w dryblingu a pamiętam jak w LFC sadzał siatki jak Leo. Ale tam był szczuplejszy i zwinniejszy...
0
Ta niemoc jest najgorsza... nikogo do ataku i pomocy oczywiście sensownego...
0
Jeżeli Iniesta utrzyma formę bo pamiętamy niechlubny licznik co bił rok bez gola bodajże.
1
Nie chce mi się nawet szukać przykładów z przeszłości gdzie padały wyniki 0;5 czy 3;6 dla Realu ale to po meczach z Valencią Real zawsze miał najładniejsze bramki do tzw. topów sezonowych czy miesiąca.
2
Mam tak samo. Chociaż na początku w niego wierzyłem, szczególnie po akcjach, które robił przeciwko Realowi a teraz istna parodia pomocnika. Nawet ze stałych fragmentów nic nie daje gdzie w Sevilli większość statystyk po SFG nabijał. Teraz tylko jest na boisku i tyle ale na boisku treningowym pachołki też są i tyle.
3
Remis na własne życzenie. Na stojąco nie idzie wygrać. Nawet po stracie gola się nie ruszyli. Strasznie mnie zawiódł Busi. Chyba przerwy nie robią mu za dobrze. Zresztą pomoc znów nie pomagała atakowi to był tylko i wyłącznie przystanek pomiędzy obroną a raczej bramką a atakiem. Rakitić jakiś dramat po prostu. Niech ten Arda i Roberto wracają (o zgrozo kto by pomyslał) bo przecież na tego Chorwata patrzeć się nie da. Nawet na parę metrów do Busiego nie potrafił podać bo tracił (szczególnie pod koniec taka jedna sytuacja no dramat !). Do ataku nic chyba raczej nie mam. Neymar woził ich jak chciał, szkoda, że po tym jego rajdzie nie padł gol, Suarez wykorzystał swoją fartowną sytuację tak jak trzeba a myślałem, że się wyłoży jak długi a karnego by mu na pewno nie gwizdnęli no i Leo bez rytmu... miał piłkę meczową którą oddał do bramkarza i po kontuzji wolny że dramat.
Szkoda 2 pkt ale tragedii nie ma. Bayern wtopił, City wtopiło o Chelsea szkoda gadać.
Najbardziej mnie wkurza to, że jak Barca przyjeżdża na Mestalla to zawsze pkt są wyrwane a jak jedzie tam Real to zaraz Nietoperze rozwierają nogi przed nimi...
1
Płakał, że zamiast podyktowania karnego sędzia puścił grę i Benzema strzelił gola (ja to wgl się dziwię, że on w areszcie nie siedzi skoro jest podejrzany) :D
0
Haha :D Standard... do półfinału LM i tak będą mieć autostradę po najsłabszych możliwych przeciwnikach jak zwykle. Cała nadzieja była w tym, że wyjdą na 2 miejscu (chyba nikt nie wierzył ze odpadli by po grupowej) i trafią na kogoś mocnego to niestety PSG dało tyłka.
0
Nie licząc Granady, której buk Cris zapakował x5 razy do pustej :)
1
Ah mleczni się spuszczają nad dzisiejszym meczem :) Nie ma to jak rozjechać swoją biedną rozwojówkę Getafe, które i tak się zawsze realowi podkłada. To tak jakbyśmy w lidze x2 razy grali z Barcą B i dostawali 6pkt z dupy na sezon
1
http://www.fcgol.pl/27188/dziwne_zachowanie_cristiano_ronaldo.html
Haha standard :)
2
Wczas złożyli odwołanie... już dawno było wiadomo, że FIFA ich zleje...
Moralne zwycięstwo ?? Haha to prawie jak moralny tryplet Realu jakiś czas temu jak to pisali :P
0
No to sprawdzimy Alcacera, Parejo, Bakkaliego, Pereza, Gaye i Abdennoura :D
1
Sorry, że link od mlecznych ale hahaha !
"Kapitan Realu miał nawet zadzwonić do Piqué i poprosić go o spotkanie twarzą w twarz, by powiedzieć mu, co myśli na ten temat."
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=62965
0
Możesz przybliżyć bardziej sytuacje :D Bo widziałem ostatnio jakieś zdjęcie Ronaldo i jego "przyjaciela" ale nie wiem czy o to chodzi :D
0
Nie musisz kopiować El Jarka :D
2
Calma, calma... Floro sypnie pieniążkami i Cadiz nagle nie będzie chciało składać skargi i zadowolą się walkowerem.
0
No mecz ostatniej szansy dla Sandro i Munira a jak się nie sprawdzą to bajo bajo bo od stycznia wraca Arda i Aleix a i może kogoś wypożyczymy.
Zresztą Munir ze słabiakami zagubiony a Sandro pokazał przed chwilą, że nawet piłki nie potrafi przyjąć.
1
Kolejny popis de Bryune w City... dobrze, że poszedł do Anglii a nie np do Realu.
Ciekawe co na jego temat teraz myśli Muł :D
0
A będą jeszcze wręczane jakieś oficjalne nagrody za La Ligę czy Ligę Mistrzów czy ta Gala to już było tylko tyle ??
Znając życie to Marca zrobi swoją własną galę na której Grzmot wygra wszystkie nagrody i może go dowartościują takim sposobem :)
1
Jak już mają sprzedać nazwę stadionu to niech chociaż nie dziadują bo jesteśmy najlepszą drużyną na świecie. x2 tryplet w historii i niesamowity MSN za to trzeba płacić. Bayern wycenia sobie AA na 35 mln a my mamy znów się sprzedać za dziadowiznę arabom ??
0
Jaki powod ? A chociaz by taki ze w magiczny sposob fiskus odczepilby sie od Neymara :p
0
No to się Fuego wykartkował przed Barcą ? :D Ale Parejo zagra tak ?