SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedz mi czy Veratti, Pogba, Isco czy Cou nie harowaliby w pomocy ? Szczególnie, że są na pewno dużo szybsi i zwrotniejsi niż Ivan. Walczyć walczy tego mu nie odmówię ale nieraz podbiega do rywala ale ani nie przetnie piłki ani nogi gdzieś szybko nie wstawi tylko biega tak jakby tylko musiał naciskać. Xavi jeszcze nie tak dawno temu też nieraz przepuszczał rywala który przebiegał blisko i zostawiał tą robotę np. Busiemu ale Xavi jak rzucił podanie to szczęka opadała a tego u Ivana nie widze
0
To módl się żeby to MSN było na obrotach cały czas do końca sezonu bo jak wypadnie jakiś trybik to możemy to poważnie odczuć np. w najważniejszym etapie sezonu.
Marzy mi się pomocnik, który w końcu będzie mógł od czasu do czasu odciążyć Tridente, zrobić drybling i rzucić piłę na nos któremukolwiek z MSN. A tak Messi musi się wracać i rozgrywać. Przecież Ivana to nieraz pomijają przy podaniu mimo, że próbuje się ustawiać w trójkącie.
0
Eyzil ma już 16 asyst ? A nasz "wirtuoz" z Chorwacji po 15 kolejkach La Liga ma okrągłe 0 asyst mimo, iż w ataku mamy magiczne Tridente.
2
Ja się tam cieszę na możliwy kierunek Pepa do City. Jakoś wolę, żeby to City grało równie ładnie jak Barca a Bayern niech wraca do swoich topornych szwabskich taktyk. 4rsenal któryś rok klepie w BPL i za dużo im to nie daje.
7
Już niedługo... "Messi obrzucony świątecznym pokarmem na lotnisku w Argentynie" :D
0
Eeeyyyzil kolejne 2 asysty dokłada... miazga !
2
Ja bym tam Isco do nas chętnie przyjął. Potrafi powiązać rywali. Naszą pomoc też ładnie porobił jak wszedł w GD. Co prawda potem mu odwaliło przy faulu na Neymarze ale co zrobić.
Zawsze w nim widziałem następcę Iniesty szkoda, że wybrał Real. O którym mówił, że to klub bez honoru a swojego psa nazwał Messi.
0
Ligę Mistrzów to Real zdobywał 4 razy.
A wcześniejszy Puchar Europy Mistrzów Krajowych (6 zwycięstw z czego 5 zaraz po założeniu tego turnieju) to tak jakby liczyć gole Pele z treningów haha :D Zresztą gdyby nie wsparcie Franco itd sami wiecie to z ich wielkiej historii były by nici :D
0
On na boisku mógłby nawet stać w miejscu bo jak rzucił podanie to wszystkim szczęka opadała. A inni mogą biegać najwięcej km w zespole i być równowagą jak to niektórzy zaślepieni (nie wiem czym wgl buhaha) twierdzą a i tak nie osiągną nawet podobnego poziomu (chyba wiadomo o jakiego "pomocnika" mi chodzi). :D
0
Oni nadal żyją poprzednimi dekadami :) Tak jak to mówił kiedyś Valdes, że czeka aż sromotnie pobiją Barcelonę w erze kolorowej tv haha
0
Genialny :) Podobno sam Leo widziałby Paulo u nas. Ale niestety będzie cholernie trudno go kiedyś wyciągnąć z Juve. A był do wzięcia za ok. 20 mln i sam mówił ,że dla Barcy by przepłynął rzekę pod prąd. Oby tylko kiedyś Real nie zechciał go wyciągnąć.
0
Czekamy, czekamy ! :D
Ale tylko 10 ? Kiedy będzie mógł zagrać po raz 1 ? Bo gdzieś tam było, że będzie jeden mecz musiał pauzować za kartki w Atletico
0
Najlepsze wspomnienie ? Gra w futsal w Wisła "Krakbet" Kraków.
Najgorsze wspomnienie ? Tak jak pewnie ma wiele osób czyli poważna kontuzja kolana i pożegnanie z zawodowstwem czy jak to się tam zwie.
0
Tak, tak stara śpiewka więc się powtarza. Rakitić po 16 kolejkach La Liga ma okrągłe 0 asyst :) Przypominam, że Fabregas za double-double w statystykach był gnojony...
1
Tak, tak oczywiście....
Michu a niby gra wyśmienicie ? Jak w pierwszej połowie zagrał piłkę do tyłu, która trafiła do przeciwnika to nawet mój ojciec wielki fanboy Ivana zaczął kląć jak szewc. Wystarczy, że od brudnej roboty mamy Busiego a Rakitić niech się weźmie za ofensywę. Całe szczęście, że wraca Arda i się pożegnamy z kuternogą :)
2
Słabo ? Wszedł i od razu było czuć, że wie o co chodzi w grze pomocnika Barcy a nie jak pewien Chorwat.
9
https://vine.co/v/iKJUur9bheq
Ney czarodziej ! Tak się cieszę, że jest u nas a nie np. w Realu :D
1
A o Neymarze co pisali ? Wolę przereklamowanego grajka, który będzie potrafił przedryblować paru rywali i rzucić piękne podanie do MSN przez co ich nieco odciążyć od rozgrywania akcji (bo cały czas Tridente tyrać za cały zespół nie będzie) niż kuternogę z Chorwacji co podaje tylko wszerz i do tyłu przez co Iniesta musi dwoić się i troić aby coś wykreować oraz Messi czy Neymar muszą cofać się głęboko aby pomóc w kreowaniu bo tak zabójczą mamy pomoc z tym panem z 4. Już dawno nie widziałem tak słabego pomocnika w Barcy. A to zwykle z magicznej pomocy słynęliśmy ostatnimi czasy.
1
Noo Pogby za 60 mln to my nie kupimy chyba, że oddadzą im Ivana (oby !).
Chociaż zawsze można wyłożyć 30 na Cou z LFC i 30 na jakiegoś stopera pozbywając się Mathieu a Bartra sam jeszcze nie wie czy odejdzie czy nie.
0
Jak dla mnie tyko Yarmolenko no i Nolito ale na wypożyczenie się nie zgodzi Celta. Brać Ukraińskiego Crisa i spokój. Potem jeszcze Konoplyanke do pomocy i mamy słowiański duet jak się patrzy :D
2
Mam nadzieję, że będzie grał za Ivana. Przecież na tego Chorwata nie da się patrzeć. Andres od jakiegoś czasu znów ma w sobie tą magię i chce się go oglądać. Myślę, że Busi, Arda i Iniesta to będzie dobra pomoc jeszcze na jakiś czas. A potem i tak trzeba będzie się rozejrzeć za jakimś młodym genialnym i przebojowym pomocnikiem.
0
"Pracy Guardioli w Monachium towarzyszy dziś mniej entuzjazmu niż kiedyś"...
Bo ani Bayern ani nikt inny to nie Barcelona ! Dlatego jesteśmy wyjątkowi :D
8
Przynajmniej nie powiedział, że jest "piękny i bogaty" jak CRY7 :)
Zawsze będę lubił Pique ale formę to mógłby trzymać cały czas a nie takie wahania haha :D
1
Jak ktoś nie widział ! Młoda Barcelona i #Bin Challenge
0
Bejlazo aż tyle asyst ?
8
R4six w formie ale ostatnio z przerwami nie na bieżąco :/
0
Mag 70 poziomu a ty ? :D
1
To jeszcze go nie pobili ? A no tak 3 mecze zremisowaliśmy zamiast rozbić rywali :/
2
Pewnie tak :D Coś tam słyszałem o tych wypadach do Maroka, nawet jakieś zdjęcie widziałem ale dalej nikt mi nie wyjaśnił o co z tym dokładnie chodzi :P
+
http://mixgol.pl/files/2015-12-17/orginal_2015_12_Thu_12_49_37_160.jpg
0
Podobni :D I kasy pewnie mają podobnie ale Arda raczej nie urządza takich imprez ze względu na religię :D