5

Bydło, bydło, bydło ! Powinna być czerwona po x2 żółtych !
Wiedzą już że na CN nie awansują

0

Aleix :) No i doczekałem się takiego samego motorku po prawej stronie jakim jest Alba na lewej :D

Martwi mnie za to Arda. Trochę strachliwie jeszcze gra. A to przecież był "Turecki Messi" :D

3

Przecież to są jakieś jaja... oglądam dopiero od drugiej połowy ten mecz i nie wiem jak wytrzymaliście 1 połowę z tym sędzią

1

Busi wycinany z trawą piłka dla Bilbao... dobrze, że teraz za faul na Masche karnego nie pokazał !

1

Znów ten pa*ac ! Kartka jak nic !

0

Ohoho już pograne ! Już mu się Lewandowski włączył haha

0

Ludziska jak tam pierwsza połowa ? Wyskoczyło mi coś nagle i niestety opuściłem 1 cześć spotkania. Ale wynik widzę pozytywny :D

0

Boże Munir... chyba tylko po to żeby wypromować go przed transferem bo okienko powoli się już kończy. Na skrzydłach powinni być Aleix z Neymarem a na fałszywej "9" powinien być Arda. A ławka tak zabójcza !!!

2

Świetna grafika haha :D Nie wiem czemu ale chciałbym żeby wystąpił dzisiaj na fałszywej "9". Jak zobaczę tam Munira to rzygnę tęczą :D

4

A MAtS powinien zaśmiać mu się w twarz tak jak wtedy gdy podnosił puchar Ligi Mistrzów :D
Marc będzie wielki :) Zastąpi kiedyś Neuera :D

0

Jak nie wydoją od sponsora na koszulkach i Nike worka mamony to będzie śmiech. Przecież Barca jest najbardziej utytułowaną drużyną na świecie ! Kto ma historyczne tryplety i Sixtet (nie wiem jak do dokładnie nazwać) ?
Nawet cienkie w ostatnich sezonach Man Utd potrafi wydoić takie kontrakty z Adidasem i Chevroletem (który co najlepsze wycofał się z rynku europejskiego) a my znów mamy dać 4 litery arabom ???

1

Geniusz, dyrygent, profesor ! :) Nigdy nie byłem jakimś wielkim jego zwolennikiem bo lubiłem i lubię innych piłkarzy ale synek... Biszkopta to ty szanuj i podziwiaj ! :D
Sergio wskoczył na jeszcze bardziej kosmiczny poziom. Destrukcja, utrzymanie, napędzenie akcji. Człowiek orkiestra (dla innych ośmiornica). Po tym jak odszedł Xavi, nasz wspaniały wychowanek dwoi się i troi aby załatać dziurę po nim bo jak wiemy do tej pory nikim nie zastąpiliśmy Hernandeza (jeżeli mnie znacie, wiecie o co chodzi :P).

Szkoda, że niektórzy utożsamiają go z pewną sytuacją i pewnym oczkiem między palcami dłoni na twarzy. Jedyny - jaki czasem pokazuje to gdy jego forma nie jest najwyższa potrafi się głupio bawić blisko bramki a to przyprawia o palpitacje serca. Dobrze, że jednak mało kiedy mu ta "forma" spada :)

Ale klasa z jaką potrafi ośmieszyć rywali to po prostu tylko paru zawodników tak potrafi ! A jak zobaczyłem "Sombrero" w ostatnim meczu na rywalu to oniemiałem. Przecież tak się bawi Ney i inni młodzi iluzjoniści a nie profesor środka boiska :D

5

Biedny Cris :D

"Jak podaje El Confidencial, Cristiano Ronaldo nie będzie już tak często podróżował do Maroka. Gwiazdor Realu miał dostać zakaz na podróżowanie od Florentino Pereza. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że władze Królewskich mają dość ciągłych podróży swojego lidera, ponieważ miały negatywnie wpłynąć na jego kondycję fizyczną".

0

Nie zastąpiliśmy i raczej nie zastąpimy nikim dziury po Xavim !
A panu Ivanowi radzę się lepiej pakować bo w lecie będzie czas na kupno crack'a do pomocy który przejmie kiedyś schedę po Don Andresie i będzie tak samo czarował.

2

Ja tego nie rozumie... Boski Cris gra takie pierdololo a mimo to jest królem strzelców La Liga.

0

Rzeczywiście dzisiaj derby szkółek Realu :)

0

Oficjalne ? Meeeh liczyłem na Ardę zamiast Rakiticia

1

Oczywiście nawet znośny dzień musiał popsuć Real... Ale jak zwykle Gijon od Realu dostanie baty a przyjadą do nas to gryzą trawę żeby urwać nam remis.
Mam nadzieję, że Ney poprawi mi humor i do bólu będzie okazywał brak szacunku rywalowi. Liczę na jakieś "Sombrero" albo "Rainbow Flick" (kto siedzi w temacie to wie o co chodzi :P)

1

Tak, tak, tak :D Potrzebujemy magika do pomocy. Niedługo Iniesta zakończy swoje czary i wtedy będzie płacz. Przypomnę, że do tej pory nie mamy następcy Xaviego. Fajnie by było zadbać o kogoś kto przejmie schedę po Don Andresie. O Leo nawet nie wspominam bo nikogo takiego nie znajdziemy ale oczywiście trzeba mieć nadzieję, że Alen się rozwinie tak jak Leo.

Ktokolwiek przyjdzie do pomocy Barcy byle umiał poczarować i powiązać nogi paru przeciwnikom i bym nie musiał już więcej oglądać Ivana a będę zadowolony :)

Aczkolwiek mam swoich faworytów. Pogba, Veratti, Cou z LFC czy Eriksen z totków. Gundo, Pjanić czy ten Anderson (?) z Lazio to chyba za wysokie progi na Barcę. A reszta jakichś wynalazków do kosza :D

PS. Dla nie-fanów Pogby powiem tylko tyle... lepiej żeby był u nas niż u los śmietanos. No i tak samo mówiliście na Neymara, że jest przereklamowany i jest gwiazdą youtube'a.

1

1

Szkoda tylko chłopaka. Ale chyba jego ojciec dobrze wie, że się tam zmarnuje. Jak mnie to wkurza, że znów Angielski klub się miesza do naszych wychowanków. My za młodzików dostajemy kary bo takie jest chore prawo w Hiszpanii a w Anglii mogą sobie podkupywać młodych piłkarzy i się bezczelnie śmiać.
Tak do tej pory mam żal do Arsenalu o Cesca jak i o Bellerina którego strasznie chciałbym zobaczyć znów w Barcy w przyszłości ale niestety Papcio W. już mu mózg zlasował.

2

A ja tam wolę żeby wyciągali talenty ze swojego podwórka a nie po świecie. Już raz się napaliłem na Fischera z Ajaxu, potem nic z tego nie wyszło i powiedziałem sobie że będę przeglądał tylko perełki z Hiszpańskiej Ligi.

0

Powiem wam, że ten skubany Asensio dobry jest. Tak jak tam przełożył (ze zmianą kierunku w biegu i przy użyciu pięty) x2 naszych w drugiej połowie to głowa mała. Mam nadzieję, że Real jednak go zmarnuje i tak samo tego Cejudo czy jak mu tam z Betisu Sewilla.

0

Konie, były już jakieś ciekawe transfery w tym okienku zimowym ?? Bo odkąd zwalili transfermarkt.pl to nie śledzę już tak bardzo tego wszystkiego.

1

1 gol ledwo ledwo się utrzymał na nogach, 2 gol na spalonym tak widocznym, że aż się dziwię, iż to puścili a tak słabiutko. Złe wymiany piłek z kolegami, pod koniec meczu skwitowanie miną Leo złej klepki mówiło wszystko + te dwie główki co miał na nosie i wgl nie skierował piłki celnie w bramkę. A szczegółowiej nie chciało mi się już na niego patrzeć bo są Arda i Aleix i to ich śledzę.

6

Nie wiem jak się czuję teraz Espanyol ale zostać upokorzonym przez Munira to chyba większego wstydu nie ma :P Tak czy siak jak ściągną Nolito to na skrzydło a na szpicę za Suareza nie ma nikogo. Na pewno nie chcę Munira w to miejsce. Ze szkółki można było próbować Dongou czy innych dzików na 9 a tak teraz odchodzą z Barcy.

13

SPORT: Nolito, fichado! via @J_Krecidlo

0

Tak przy okazji.
SPORT: Nolito, fichado! @Kręcidło

2

Mój ojciec cały czas to powtarza. Że dopóki Iniesta będzie czarował dopóty Barca będzie grać magię. Jak jakiś czas temu Andres grał słabo, wtedy co bił rekord bodaj bez gola w lidze to Barca była w cieniu a teraz Andrzej znów ma tą iskrę i Barca też ją odzyskała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?