SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aaa czyli Cris zadowolony :D Tak czy siak pewnie dużo więcej meczy od Leo ma rozegranych Ronaldo.
0
Jak to jest w końcu z tymi golami w LM pomiędzy Ronaldo a Messim ? Bo się już ostatnio pogubiłem :P
0
Żal tego słupka Luisa. Oby się tylko szybko odblokował :D
A główka Neymara mnie rozwścieczyła. Na Czecha to za mało, kto ogląda jego mecze ten wie, że jego zagranie formowe to wyciąganie właśnie główek. To musiała by być jakaś petarda z nabiegu albo chytrze uderzone od ziemi a Ney zlekceważył troszeczkę bramkarza Arsenalu.
Dobre 2 gole ale powinni być więcej z naszej strony, Arsenal też mógł coś wcisnąć.
0
Nie wiem jak was ale mnie ostatnio wkurza ten tryb oszczędny Barcy. Kolejny mecz na stojąco. Rozumiem z czerwonymi latarniami La Ligi wygrywać na stojaka ale w LM ? Tak bardzo czekałem na przełamanie w tym meczu, na razie ujrzałem może ok 10 min Barcy pod koniec.
0
Już kiedyś pisałem, że warto się nim zainteresować, tak samo jak powrotem Icardiego z Interu (mielibyśmy zmiennika na szpice za Luisa).
0
Nie no po prostu nie wierzę... Rakitić piłka na nodze w 16-nastce zamiast ładować na bramkę jeszcze wycofuje to 1 prawie seta.
Potem Suarez no mógł zmieścić koło słupka na prawie pustą bramką to szuka na siłę Messiego to 2 patelnia.
No i na sam koniec 3 seta. Że to nie odbiło się od słupka :/
0
Też widziałbym Aleixa. Piekielnie szybki. Może i w obronie nie najlepszy ale zauważyliście jakie piły posyła Vidal ? Świetnie napędza tych z przodu.
1
Mocna okładka Sportu. Nie wiem czy nie za szybko. Ewentualny remis w derbach Madrytu by nas lepiej ustawiał i to po nim powinni coś takiego pokazać. Oby Sport nie zapeszył.
3
i symulka też była czyli "Dzień jak co dzień" Ronaldo :D
0
Sport pisał, że w lecie Barca kupi Nolito, teraz MD pisze, że Barca szuka kogoś młodszego. Chyba wole opcję MD :D
0
O Alexisie też mówił, że nie jest na sprzedaż a potem każdy wie jak było. Nie uwierzę mu już nigdy. A stadion za coś trzeba będzie zmodernizować, pensję MSN opłacić. Tak samo miało być z tymi x3 ofertami sponsorskimi od firm nie katarskich a potem na kolanach polecieli do szejków.
6
Wspaniały weekend panie i panowie :D
5
Mam podobne wrażenie. Szkoda, może kiedyś jeszcze wróci. Bardzo bym się ucieszył.
1
Kuźwa grają taką kupę strzelają gola a potem mogą drugiego z karnego. Nie ogarniam tego....
0
Obrona Realu widzę fajnie zaczyna ;D Oby tak dalej. Szkoda, że GD nie będzie w najbliższym czasie ale za to będą derby Madrytu.
4
Artykuł tylko i wyłącznie do spiny. Było dać Alexisowi grać na szpicy. W meczach gdy wchodził na 9 lub fałszywej 9 spisywał się świetnie. Ale że wtedy wszyscy musieli nabijać statystki dla Leo (nie oszukujmy się 50 goli w lidze czy tam ponad 90 goli w całym roku kalendarzowym to nie przypadek) i też Barca grała wtedy od dawna rozpracowaną tiki taką.
Nie ukrywam Alexis to był jeden z nielicznych piłkarzy Barcy, których bardzo polubiłem (ogólnie uwielbiam piłkarzy z bajeczną techniką) szczególnie, że śledziłem jego poczynania nawet na żywo we Włoszech.
I kolegom z szatni też dał się lubić (pooglądajcie sobie powtórki rozgrzewek z kim się rozgrzewał Ney i z kim się świetnie dogadywał w szatni na samym początku).
Zawsze uważałem go za lepszego niż Pedro szkoda, że musiał odejść wcześniej.
I strasznie by nam się teraz Chileno przydał. Atak uważałbym za kompletny i w 100% najlepszy jaki by mogła mieć Barca. Nolito nam tego nie da.
Ogólnie gdyby Alexis mógł wrócić i zabrać ze sobą Ozila to Barca był by potworem :D (A tak musimy oglądać Ivana i więcej dodawać nie trzeba)...
0
Boże jak wymęczyli. Dramat po prostu. Nie poznaję ich. A Leo co robił pod koniec to się w głowie nie mieści niestety w negatywnym znaczeniu.
Przecież Las Palmas grało klepy, piętami jak Barca a my jak zwykle nasz rywal jakieś wybicia z obrony do przodu na "wyjazd" w pomocy Rakitić wyskakuje do główki którą posyła do nikogo tylko do rywala.
Jak nie zobaczę dominującej Barcy a Arsenalem to się zmartwię. Bardzo czekam na ten mecz i chciałbym takiej gry jak w pierwszym meczu CdR z Valencią.
1
Boże przecież Alves to sabotażysta... A Rakitić daje tyle samo co Turan aktualnie. Ehh klapa w tej pomocy. Iniesta proszę weź coś błyśnij znów. Suarez to mnie kiedyś doprowadzi do zawału. Najpierw wykręci gola i pół asystę a potem marnuje setę i mija się z przewrotką ehhh
1
Eeee tam :D Ja z całego serca życzę Maszynie trofeo Pichichi ale w zamian Barcelonie historycznej obrony trypletu :D
2
No i się spakuje. Ja na miejscu Barcy postarałbym się opchnąć jak najdrożej Bartrę i Vermę i kupić kogoś młodego i na prawdę zdolnego. Mathieu od biedy może zostać na stopera.
0
Co Maszyna już sprawna ? Kolanko nie boli ? A może to dobroczynny wpływ masaży w Maroko ?
A co do Nolito... meeh nie ma to jak odmładzać kadrę. Niedługo się obudzimy z ręką w nocniku jak trzeba będzie wymienić dużą część składu.
Można kupić lepiej i młodszego. Nigdy nie byliśmy zainteresowani powrotem Nolito a teraz niby jeden sezon dobry i już chcą żeby wrócił. Kto wie co będzie teraz po kontuzji i od lata.
Icardi jakoś kolejny sezon pakuje bramy i go nie wykupią z Interu. Ale znów on to najemnik kiedyś się tak beznadziejnie wypowiedział w kwestii powrotu że byłby hejt jakby wrócił.
Obrona obroną bo pasuje kupić jakiegoś cracka do Pique i na bok bo Adriano, Mathieu czy ktokolwiek tam to śmiech. Ale ja się pytam gdzie crack do pomocy ? Bo dalej nie zastąpiliśmy Xaviego nikim a niedługo trzeba będzie też szukać magika za Iniestę. O Rakiticiu wiecie jakie mam zdanie, Arda na razie oddaje piłkę tylko Busiemu albo Iniescie i Leo więc kreatorem nazwać go nie można a Roberto jeszcze od razu pałeczki nie przejmie. Z Rafinią dajcie spokój nawet jeszcze na murawę nie wrócił a nie wiadomo co będzie dalej znamy Barcelońskie przypadki więzadeł i nawet nie chce ich tu przytaczać tfu tfu.
0
A tam kij z Di Marią. Ale Ozila to bym w Barcy cholernie widział. Zwykle to Mesuta się obawiałem podczas GD a nie księżniczki :)
2
Może mieć teraz kryzys ale najważniejsze żeby odpalił w decydujących meczach i tak jak w ostatnich sezonach pogrążał PSG i Bayern tak i tym razem niech nas zaprowadzi do finału LM :D
0
Man Utd przegrało 2:1 ? Buhaha dopiero teraz sprawdzam wyniki LE. Ostatnio w lidze tyle samo przegrali.
PS. Jak myślicie, Hiszpański zespół znów zgarnie LE czy nie bardzo ?
0
Odkąd przyszedł z Sevilli nic nam nie daje ze stałych fragmentów gdzie wcześniej większość statystyk nabijał właśnie po wolnych i rożnych a teraz ma się niby brać za karne ???
0
Za Eleven stoi chyba jakaś brazylijska spółka.
2
Pompowanie balonika skończy się jak Lewy podczas Euro po 3 pożegnalnym meczu :D
2
To jest właśnie to co jest najpiękniejsze w futbolu... nie dajmy się ogłupić. Ney magiku nigdy nie przestawaj !
0
Haha miałem właśnie najbliższym czasie o tym napisać :D Żeby w końcu ułatwili Masche zdobyć jakąś bramkę :D Nawet z karnego.
0
W lidze po równo ? Nie dobrze :/