8

http://www.fcgol.pl/upload/images/medium/2016/03/suarez_i_coutinho_tna_w_fife.jpg

Luis ściągnij go do Barcy a będę prze szczęśliwy ! :D

0

Niech mi ktoś wyjaśni jak to jest, że Laporta (?) przedstawiał projekt modernizacji od dosyć znanego biura/architekta za 250 melonów a teraz mówi się o 600 i więcej ? Dosyć dawno było parę fajnych artykułów i ogólnie dyskusje pod nimi.

0

Mam nadzieję, że robi również jako skaut i przygląda się Cou dla Lucho :D

0

Klub się czepia ale ja jak i pewnie wielu kibiców lubię takie materiały jak to się ma mawia "od kuchni" albo "zza kulis". Pamiętam jak zazdrościłem kibicom Arsenalu polskiego programu Arsenal World (albo TV czy Arsenal 360 jakoś tak_. Oczywiście wiadomo grali tam wtedy nasi x2 bramkarze ale nie zmienia to faktu, że takie programy to świetna sprawa. Pamiętam jak oprowadzali po szatni i pokazywali kto się zajmuje ich butami, sprzętem, rzeczami itd. Pokazywali kuchnię jakieś, pomieszczenia itd. Same wgl jakieś turnieje, konkursy czy wyzwania pomiędzy zawodnikami były świetne.

Myślałem, że Barca będzie bardziej rozwijać się w mediach społecznościowych żeby zyskiwać jeszcze większego rozgłosu ale jak im przeszkadzają śmieszne nagrania necie czy tweety to nie ma o czym gadać.

1

No to dziękujemy Romie i następny w kolejce Wolfsburg :D
Maszyna się uruchomiła gol i asysta

17

Jak widzę tą obronę Realu z królem Ramosem I na czele i dziury w pomocy to aż się prosi żeby GD było jednak nieco wcześniej :D

1

Przecież jak Roma dziś nie awansuje to będzie wstyd dla nich... tyle okazji.. a teraz Florenzi co na farcie porobił Ramosa i tak beznadziejny strzał :/

0

Kuźwa to powinien być gol... Nawet Pistolero w najgorszej formie by to wykorzystał :P

0

A ja dalej nie wiem co on robi w tym klubie ? Do czego się przyczynił ??
Miał pilnować (rozwój ?) Kovacicia -> ten odszedł do Realu, miał mieć wspaniałe kontakty we Włoszech -> wgl z nich chyba jeszcze nie skorzystaliśmy, pojechał do Turynu negocjować (transfer ?) Pogby -> zjadł tylko kolację i ośmieszył się jak reszta wyprawy...

0

Nein !!! Tylko nie remis w meczu na szczycie Bundesligi :/ To dla mnie oznacza jedno... mistrzostwo dla B(Fr)ayernu.

0

I do tego mają 5 pkt przewagi nad 2 zespołem. Czyli de facto mogą sobie pozwolić na straty pkt z Man Utd czy Chelsea które akurat wyjątkowo w tym sezonie są do ogrania :D

2

Wystarczy, że już jest Rakitić... więcej piłkarzy bez techniki i dryblingu nie potrzebujemy. Do pomocy tylko magicy co potrafią cuda z piłką u nogi zrobić.

4

Buhaha a potem znów mu strzelą plecy i kolejny rok po szpitalach.
Kiedy wy zrozumiecie, że Pogba to Neymar pomocy ??
Neymara też nie chcieliście a teraz nie wyobrażam(y) sobie Barcy bez niego.

0

Nie boli mnie Pichichi tylko zaraz HD i nie tylko będą pisać jaki to on jest genialny i wgl maszyna. Całe szczęście, że jednak MY wiemy, że w ważnych meczach go nie ma i oby to udowodnił już niedługo na CN :D

0

Jak zwykle humor w weekend musiał popsuć Ronaldo. Trudno niech sobie zdobywa Pichichi (chociaż coś mi się wydaje że to nie Luis a Leo będzie go naciskał do końca) ale za to raczej już mają zagwarantowane 3 miejsce w Lidze.

0


Proszę bardzo :D

0

Sport miażdży ! Oby tak dalej :D

9

Przykładałeś linijkę do telewizora ? :D

0

O właśnie otóż to, zapomniałem wspomnieć. Właśnie ostatnio zaczęli nawet rozgrywać krótko rożne co dla mnie to jest tylko oddaniem stałego fragmentu który może być groźny. W poprzednim sezonie w końcu ugrywalismy coś głową teraz jest słabiutko :P

1

Kolejne ważne 3 pkt :D Już niewiele kroków pozostaje :D
Mówiło się, że Leo i Neymar będą pomagać Luisowi w zdeklasowaniu Ronaldo a tu wyjdzie tak, że jeszcze Leo się będzie bił z Ronaldo o Pichichi.

Odnośnie meczu to zastanawiam się co się ze stałymi fragmentami albo raczej z rożnymi Barcy. Co prawda jeżeli bronimy to nawet dobrze (nie tak jak dawniej, że co rożny to truchlenie i niepewność) ale w obecnym sezonie coś nam słabo wychodzą ofensywne aspekty rożnych. Unzue tak podobno nad nimi pracuje i co ?
Jakoś nie wychodzi im ich "bicie". Pomijając fakt że wykonują je Leo czy Neymar a to Rakitić w Sevilli zwykle wykonywał stałe fragmenty a u nas nie potrafi dośrodkować.

Druga sprawa to co się dzieje z Luisem ? Marnuje setki na potęgę a myślałem, że ucieknie "boskiemu". Zmęczenie materiału ? Wgl nie jest zmieniany ale nie ma praktycznie za kogo.

0

Rakitić wirtuoz... zamiast uderzać petardę jak ma piłkę na nodze przed 16-nastką to wtedy akurat podaje do przodu jak wszyscy 3 MSN na spalonym a jak trzeba napędzić akcje to oddaje do tyłu.
Niech kupią w końcu jakiegoś cracka do pomocy bo jak Andrzej jest bez formy to ofensywna strona pomocy nie istnieje !

0

No mam taką nadzieję, że tak będzie ale jak zagramy mecz na stojąco to Rayo może nas pokarać. Ale jak zagrają z pełną motywacją to Barca vs otwarty styl gry przeciwnika zawsze wychodzi worek bramek dla Barcy :D

1

Roberto na PO ? Coś mi się wydaje, że Aleix musi się czuć jakby dostał liścia w "pysk".
A Bartra niech się pakuje jak kolejny raz nawet nie jedzie z drużyną na mecz. Ja bym się zanudził na śmierć :P

2

Spokojnie, skończy się po EURO :D

0

1. Szkoda, że LFC nie potrafił tak skutecznie zagrać z CIty w ostatnim pucharze.
2. Real jak zwykle leci na farcie, karny i samobój ahh potęga Królewskich. Szkoda, że Gran Derbi tak daleko.

0

Przy aktualnych wynikach ? Tzn. przy remisie aktualnym Bayernu i wygranej BvB to różnica pkt wynosi 6. Jeżeli FCB wygra to wiadomo będzie więcej

0

Jaki piękny tytuł newsa głównego na stronie odwiecznego rywala :)

1

Ja bym tam z chęcią przygarnął Isco :D Zresztą strasznie mi przypomina Gotze :D Kiedyś chciałem obu do Barcy ale jak można wybrać to wolę Hiszpana :P
Myślę, że u nas Isco odnalazłby swoje miejsce na boisku i znów "kręcił" by tak jak w Maladze.

Jamesa wgl bym nie chciał. Niech sobie płacze gdzie indziej ale nie u nas :P Gracz jednego turnieju i nic więcej.

3

Zamiast się zainteresować Laporte, który już jest obcykany na poziomie La Ligi to jadą oglądać jakiegoś cienkiego Brazylijczyka, który nie potrafi wygrać rywalizacji z przereklamowanym Luizem i jakimiś dziadkami.

2

Pamiętna Liga 100 pkt :) W naszej pamięci na zawsze Tito !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?