0

Jutro, pewnie o 12 albo coś koło tego :D

0

Niepokonani przez 39 meczów... ostatnie 4 spotkania -> 3 porażki...

Iniesta w autokarze:

0

Pogba in, Rakitić out... zresztą każdy jeden pomocnik Atletico pokazał, że jest lepszy niż Ivan. Koke (według was słaby i nienadający się na Barce) sobie robił ruletki przed Rakiticiem i nic sobie nie robił z jego obecności.

0

Powiedzcie mi gdzie się podziały kontry i stałe fragmenty z poprzedniego sezonu ? W ubiegłym sezonie Real potrafiliśmy załatwić ich własną bronią - kontratakiem.
Co się stało ze stałymi fragmentami nad którymi tak pilnie pracuje Unzue ?
W poprzednim sezonie nawet Leo trafiał głową a teraz rozgrywają je znów krótko albo niedokładnie/niecelnie przez co oddają tylko okazję.

2

Weźcie mi z oczu naszą pomoc po dzisiejszym meczu. Zresztą kto nie zawinił (Luis wystarczyło jedną setkę wykorzystać !!!)...
Ale z pomocą to jest śmiech po prostu. Saul, Carrasco, nawet Koke z którego się nabijaliście, że nie pomocnik dla Barcy pokazywał że ma lepszą technikę niż Rakitić i sobie przed nim ruletki robił. Pisałem, że wiecznie MSN nas ciągnąć nie będzie a wtedy nikt z pomocy im nie pomoże (chociaż Iniesta się starał ale jak nie ma klasowego kolegi do pomocy a Busi oddaje piłki rywalowi).
Mam nadzieję że Los Śmietanos trafią na Atletico i się zakończy ich marny sezon. Atletico musi teraz wygrać LM. Ewentualnie City bo Bayernu i Realu nienawidzę.

0

Lecimy z LM niestety. To jest klątwa LM... nikt nie obronił nowożytnej LM !
Leo pisał piękne teksty że im zależy szkoda, że tego nie widać na boisku.
Na stojąco wszyscy ! I do tego te głupie lekceważące podania do nikogo.
Nie ma pomysłu w ataku, nie ma ratunku z pomocy. Ale co się dziwić jak Saul i Carrasco (to powinien być nas cel transferowy po sezonie) robią nas jak chcą a Rakitić nawet prostych zwodów nie potrafi i nie przejdzie rywala bo brakuje mu techniki.
Szkoda tylko, że Real oczywiście dostał autostradę do półfinału bo jakbyśmy i my i oni opadli to byłbym spokojny. Szczerze życzę Atletico wygrania LM... przecież takiego trofeum nie może wygrać cienkie City i równie słaby Bayern...

0

Buhaha cały czas na stojąco. Żeby się nie zaczęli ruszać jak będzie po meczu. I te lekceważące niedokładne a czasami bezmyślne podania... przecież to nie Barca od paru spotkań....

4

Zabójcza ławka rezerwowych...

0

Serio nie ma nikogo innego na atak dla Barcy ? Przecież on tyle setek marnuje, że kur**cy od niego dostaniemy. To już wolę Nolito w jakiej formie i wieku by nie był...

0

Nic dziwnego, że się jest uzależnionym od MSN skoro w pomocy ma się takie "tuzy" jak Rakitić i Turan, którzy nic nie wnoszą w grę ofensywną.
Jak Iniesta zakończy swoje czary to już wgl nie będzie magii w pomocy Barcy...

7

Nie ma to jak walnąć jakieś szmacianki przed zesranymi Wilkami i jest się królem... Boże mam nadzieję, że Leo dziś zrobi taki kosmos i nakryje czapką tego tulipana.

0

Tyle, że my teraz nie jesteśmy tak silni jak w poprzednim sezonie.
A raczej jesteśmy w dołku fizycznym i formy.

0

Przecież to murowane, że jak przejdziemy Atletico to czeka nas tylko i wyłącznie Bayern.
Z City było by łatwo. Obstawiłbym takie same wyniki jak ostatnio :P

2

Ehh i znów będzie jaki to on potężny i wspaniały... Barca musi znów nakryć go trypletem nie ma innej opcji...

A Messi... no cóż ostatnio każdy widzi że drepcze po boisku ostatnio. Ale coś musi się dziać po prostu. Bardzo się martwię o Leo. Mam nadzieję, że znów przyjdzie taki mecz że nakryje czapką każdego niedowiarka i hejtera. Miałem nadzieje, że takim meczem będzie ten z RSSS (wiadomo po ostatnich męczarniach w kilku meczach) no ale niestety.

0

To było zbyt piękne żeby było możliwe.
Niestety ale Real złapał wiatr wtedy kiedy my go straciliśmy.

1

Na Bernabeu powiększają boisko przed meczem buhaha. Ciekawe czy przed następnym GD znów nieco skurczą żeby było się im lepiej bronić przed Barcą.

2

Tylko co z tego jak nic nie wnosi do ofensywy. Barca to drużyna grająca ofensywnie a nie zajmuje się murarką jak np. RSSS.
Jak MSN wysiada to Barca nie istnieje. Kiedyś ratunek potrafił przyjść z pomocy ale teraz jak grają takie "tuzy" jak Rakitić i Arda to szkoda gadać. Bez Andresa to w pomocy Barcy już wgl magii nie będzie. Ivana broni przynajmniej to, że biega i kwota za jaką go kupili bo wypie****enie 40 mln za Turana (po blamażu Barto w negocjacjach z Juve) to jakiś nieśmieszny żart.

0

Właśnie tak samo myślę. Niech gra dopiero od fazy pucharowej co by zwiększyć i tak marne ich szanse :D

0

Oby trzymał go rękami i nogami bo jak dla mnie ten chłopak jest na poziomie swojego klubowego kolegi D. Luiza (którego nie potrafi wygryźć) a nie na miarę Barcy.
Niech w końcu znajdą jakiegoś topowego obrońcę na poziom Barcy. Tyle lat czekamy. Najpierw jak nie było stoperów tak nie było, później Zubi się śmiał że transfer stopera to wracający po kontuzji Puyol a potem dostaliśmy Mathieu i Vermę (co kwituje śmiechem). Niech w końcu kuźwa kupią takiego stopera że rywalom gacie zmiękną.

Mnie zawsze marzył się Kompany albo T. Silva do pary z Pique ale niestety nigdy nie byli do wyciągnięcia.

0

Cou też świetna opcja aczkolwiek Pogba doda wzrostu i siły w pomocy.

Swego czasu uwielbiałem zresztą co ja gadam nadal uwielbiam C. Eriksena ale im dłużej siedzi w tych Totkach tym jest słabszy.

0

No ostatnio Tridente nie wystarczyło i nie miał kto ich wspomóc drugiej linii.
Jak dla mnie potrzebujemy "crack'a" do pomocy.

4

Jak dla mnie transfer Pogby to marzenie. To taki Neymar pomocy. Nieziemska technika mimo takiego wzrostu i wgl. Myślę, że szatnia utemperowałaby go tak samo jak Neymara. Jak się chce odnieść sukces to z gówniarza trzeba stać się facetem.
O Neyu też pisaliście, że przereklamowany a teraz nie wyobrażamy sobie bez niego kadry.
A Paul na pewno do Anglii nie pójdzie więc jak nie chcemy żeby trafił do Realu to musimy ich "wyprzedzić".

1

Boże te Wilki... spokojnie mogli zdobyć 5 bramek... a powinni mieć już przynajmniej 3 ! Niestety ale w rewanżu mogą dostać lanie i im 2 nie pomoże.

2

Oj te Wilki... teraz dobra okazja zmarnowali, wcześniej Szyrle zamiast pociągnąć na wprost i próbować jakoś oszukać Navasa to schodzi do boku i zamiast odegrać to beznadziejny strzał... no mogli by już dwumecz rozstrzygnąć

ale wpadł do mnie ojciec i się śmieje: "no i co ???" bo wcześniej mówiłem, że Wilki nawet na własnym podwórku nie potrafią wygrać.

0

A tego "Felisia" skąd wytrzasnęli do sędziowania ? Kontakty tatusia czy jak ? A może jak ten Szwed, który jest bogaty a jego hobby było sędziowanie więc się "wkręcił" do tego.

2

Słabiutko, słabiutko grają. Oby ten dołek nie trwał za długo bo mamy decydującą część sezonu. Aczkolwiek trzeba docenić rywali, że jak mało który zespół potrafią się bronić.
A mówiłem, że jak MSN złapie zadyszkę to nikt z pomocników im nie pomoże to się tylko śmialiście. Potrzeba kreatywnego młodego pomocnika do pomocy i to już. To już nie jest pomoc lat świetności pary Xavi-Iniesta. Dlaczego Leo musi schodzić do pomocy jak można poszukać kogoś kto zrobi jakiś drybling między obrońcami rywala i to Messiemu (czy któremukolwiek z ataku) wyłoży piłkę. MSN wiecznie nie pociągnie zespołu.
Ja nie wiem co się dzieje z tym atakiem wgl. Ney ta główka w 1 połowie to powinien być gol jak nic, poprzeczka w drugiej jaką ja wtedy wiązankę puściłem...
Leo bezbarwny w ataku ale kreuje a Luis jak zwykle popali parę akcji, parę razy głupio zagra albo skompromituje się przyjęciem a potem i tak strzeli x2 gole.

Obrona w 1 połowie to jakbym widział początek sezonu. Normalnie kopiuj i wklej.

Dobrze, że odrobiliśmy straty ale czeka nas piekielnie trudny mecz u nich :/

18

Jakby wyleciał wtedy kiedy powinien czyli w okolicach 30 minuty to by nie mieli nic do gadania już później. Niech dziękują sędziemu.

6

Już się zaczyna "Idziemy po Undecimę"...
Niech się cieszą, że sędzia dał im nadzieję bo Ramos przed przerwą powinien się szorować pod prysznicem a Leo mieć albo wolnego albo karny.
Teraz przejdą cienki Wolfsburg co się sam kompromituje w tej śmiesznej bundeslidze i co nie będzie...

0

Kiedy była sytuacja z Bale'm a kiedy z Ramosem i Leo... człowieku Real mógłby grać koniec 1 połowy i całą 2 w osłabieniu. A ty piszesz o sytuacji gdy Real był w gazie bo udało im się gola zdobyć.

0

No to pokazali dla Johana nie ma co... trochę pokory się przyda. Szkoda rekordu.

A Real niech dziękuje sędziemu. Od 1 połowy powinni grać w 10 bez tego bezmózga z 4 i Leo mógł mieć karnego.

Nie jesteśmy w optymalnej formie i to widać. To nie jest forma, dzięki której zdobywaliśmy w poprzednim sezonie potrójną koronę.

Jestem niesamowicie wściekły bo za długo czekałem na ten mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?