SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
WTF ? Nawet żadnej wzmianki kiedykolwiek o nim nie było buhaha... Może znowu jakieś machloje z tą spółką co miała prawa do Douglasa czy Henrique czy Kerrisona.
To już nie chcą Gabigola do którego mają prawo pierwokupu ??
0
Oglądam powtórkę Chile - Meksyk z uśmiechem na twarzy. Kij, że oglądałem w nocy hah :D Uwielbiam wesoły futbol !
1
Jak Neymar odejdzie i dostaniemy za niego 200 mln to od razu powinniśmy sięgnąć po Carrasco (taka sama łatwość w dryblingu), Cou z LFC (doda nam magii w pomocy) i Dybalę (nie trzeba nic dodawać :D).
3
Chile :O !!! Meksyk był jednym z faworytów. Co to się odyebao !
Leoś pewnie nie zostanie królem strzelców ale przynajmniej pomaga swojej drużynie. Gol i x2 asysty !
0
Nie gadaj, atak Ney - Suarez - Alexis a za nimi Leo to byłoby mistrzostwo świata i nawet zmienników by nie trzeba było.
A tak poza tym to pozdro, jakoś zawsze mam szacunek do Cb.
0
Doskonale o tym wiem, że podwijał. Zawsze się zastanawiałem czemu nie dadzą mu jakichś spodenek jak mają panie co grają w siatkówkę. Ale było minęło serio chce Ci się kopać w tym wszystkim ??
A Ronaldo jaki jest każdy widzi :P Okaże się i tak, że to zabieg reklamowy bo pokazał jakąś swoją nową linię gaci marki CR.
6
Bez przesady, Alexis podwijał nogawki a nie pokazywał gaci :P Chociaż nie ma co się dziwić, to przecież Ronaldo.
1
Jak na razie to żadnego "crack'a" do obrony nie wyciągnęliśmy. Przypominam, że Barca kupiła takie tuzy jak Mathieu i szklanego "Verminatora".
T. Silva nadal gra w PSG, Kompany dalej w City a nawet Hummels uciekł do Bayernu.
Co do Umitiego to się cieszę, wolę na pewno jego niż przereklamowanego Brazylijczyka z PSG, który przegrywa rywalizację z taką postacią jak D. Luiz ale przydałby nam się jeszcze Mustafi. Tylko że trzeba by było się pozbyć właśnie Vermę i Mathieu najpierw.
Myślę, że typowo pozycja stopera obsadzona z Pique, Masche, Umitiego (+ lewa obrona może grać) i Mustafiego dałaby radę.
Martwię się o PO ale cały czas mam nadzieję, że Aleix zrobi postęp i godnie zastąpi Alvesa. W przód ładnie grał, szybki jest, genialnie uruchamiał Pistolero tyle że boję się o jego grę w obronie.
1
Marzenie, żeby kupili Cou ! Przydałby się pomocnik który potrafi przedryblować jakichś rywali bo jak zostaniemy bez Iniesty to już ani trochę magii nie będzie w pomocy Barcy.
1
No tak można. Tzn piłkarz może odrzucić bo klub nie ma nic do gadania. Jeżeli taki Man Utd powiedział, że wpłaci klauzulę to już tylko dogadują się z samym piłkarzem.
Ale pewnie Barca skontaktowała się z Neyem i uzgodnili oboje, że odrzucą ofertę.
0
To, że też ma łatwość dryblingu i jest do tego w tym EFEKTYWNY. Po co nam drybler, który tylko potrafi machać nóżkami nad piłką a nie przejdzie żadnego rywala ?
0
Jeśli rzeczywiście Neymarowi zależy na rozwoju i grze z najlepszymi a nie na kasie to zostanie. Prędzej czy później i tak zastąpi Messiego. Ba, przecież jak Leo miał kontuzję to Ney ciągnął ten wózek.
Pójdzie do PSG i co mu z tego. Będzie liderem jak Zlatan i co będzie się cieszył z wygrywania śmiesznej zdominowanej Ligi Francuskiej i Pucharu Francji skoro w Europie nic nie znaczą ?
W United będzie grał w LE a do tego Anglia no sami wiecie styl gry itd.
A w Realu co będzie się użerał z Ronaldo i jego chorymi ambicjami oraz z Bale'm ??
Ale jak będzie chciał odejść to proszę bardzo. Niech płacą klauzlkę. 200 mln nam wystarczy na Carrasco, Dybalę i Cou !
4
Umtiti zawodnikiem Barcelony. Kontrakt na 5 lat, klub zapłaci ponad 30M. Oficjalne potwierdzenie po Euro. [@xavicampos]
W sumie fajnie, że nie "dziadujemy" ale czemu zawsze musimy przepłacać ? 25 mln max.
0
A ja dalej chciałbym poznać zakres jego obowiązków... bo jak na razie to to chyba pobiera tylko raz w miesiącu emeryturę i nic więcej. Nie dziwię się, że Milan skończył jak skończył i do tej pory nie potrafi się odbić od dna.
Pojechał tylko raz w sprawie transferu (Pogby oczywiście) i zjadł tylko kolację w Turynie i ośmieszył się jak reszta wyprawy.
Tylko tego nam było potrzeba, żeby załatwił "crack'a" do pomocy bo Xaviego już nie ma a i za niedługo Iniesty zabraknie a my się obudzimy z "ręką w nocniku" chociaż lepsze to niż z palcem w d**ie jak Loew :P
1
Zamiast wpuścić technicznych Zielińskiego i Kapustkę to wpuszcza Jodłowca żeby się kopał po czole...
Niemcy do ugrania byli jak nigdy...
Ale jak Milik jest tak k**wa słaby to co zrobić... to już nie 1 machnięcie na tym EURO...
3
Po ostatniej edycji LM jestem pewien tego, że ktoś stoi za losowaniami. Przecież to niemożliwe żeby drużyna, która cały sezon grała "bucówę" wygrała LM a ich "drabinka" to jakiś śmiech.
Tylko co z tego jak za jakiś czas nikt nie będzie pamiętał tego, że Real grał słabo tylko zajrzą w statystyki i zobaczą zwycięstwo na koniec.
0
No i fajnie :) Tylko że miało być max 25mln... Czy my zawsze musimy przepłacać ?
Jeszcze tylko Mustafi do kompletu i niech sobie inni kupują tego Brazylijczyka z PSG za 50 mln i Stonesa za którego podobno chcą zawołać 80 mln !
2
Ajj Milik zdjął patelnie Lewemu.
0
Boże Mąka... każdy chłopak z okręgówki by to uderzył prosto.
0
Boże Arek już x3 dobrą sytuacje marnuje... powinno już trzepotać okienko.
0
Griezmann ?? Buhahaha tylko Carrasco albo Cou z Liverpoolu mogą zastąpić go na skrzydle.
2
Jak Perez kupi Pogbę to na bank musimy ściągnąć albo Cou z LFC albo Carrasco.
Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Obrona trzeba wzmocnić, do ataku może przyjść ktoś tani i uniwersalny bo jak patrzę na Munira to mi się śmieć chce.
Ale do pomocy musimy kupić jakiegoś cracka. A Pogba to Neymar pomocy.
4
Ehh Real rzuca sieci na Pogbe a u nas piszą o wzmocnieniach w postaci starego Nolito, starego gościa na PO z Sevilli jako następce Alvesa (zamiast dać szansę Aleixowi). Dobrze, że chociaż wolą Umitiego niż żeby przepłacać za tego Brazylijczyka z PSG, który przegrywa rywalizację z taką tuzą jak D. Luiz.
Jak nie Nolito to będzie Gameiro czyli znów śmiech na sali.
Do tego ściągamy za kasę jakby nie patrzeć swojego piłkarza (tak piszę o D. Suarezie) który i tak nie dostatnie szansy bo Barca to za wysokie progi.
No śmiech.
Perez znów wygra letnie okienko transferowe.
6
Boże on z miesiąca na miesiąc jest coraz większy. Czekać tylko aż kiedyś na boisku przemieni się w "Hulka" (nie, nie w tego z Zenitu :P). A w LFC był taki smukły i szczupły :P
2
Szczerzę to wolę Nolito niż Gameiro ale dla mnie obaj za słabi na Barcę. Marzy mi się Lacazette bo Aubameyang raczej zapatrzony w Real.
Bardzo chciałbym, żeby Pogba został w Juve jeszcze. Do Anglii niech idzie Mou go zniszczy ale bardzo bym nie chciał żeby trafił do Realu.
Mam nadzieję, że na EURO pojawi się nowy "Hamesik" i to na nim się skupi Perez. Chociaż zawsze tak było. Ozil MŚ 2010, Di Maria też przecież za występy międzynarodowe a nie w Benfice, potem James więc i może teraz dadzą sobie spokój z Pogbą.
0
Cou kot ! Jedno z moich największych marzeń czyli jego transfer do Barcy. Świetnie by zastąpił Iniestę bo przypominam, że Xaviego nie zastąpiliśmy.
0
Z tym Zidanem to tak poleciałeś... Real cały sezon grał bucówę a wygrał LM.
Nie wspominając o ich drabince, półfinale w którym przeciwnik sobie strzelił samobója a grał tak jakby się tylko cieszył że w tym półfinale jest a nie żeby go wygrać.
0
Nic nie ugrają na Euro. Kiepsko dobrana kadra przez "wypalonego" trenera i z deczka nieświeży styl :D
Ja stawiam na Niemców albo Francuzów bo kiedy jak nie u siebie ? :D Noo chyba, że Anglia zaskoczy ale kto ich tam wie.
5
Alves też był zaskoczony plotkami na swój temat a odchodzi :P
0
Ludziska powiedzcie mi były już jakieś głośniejsze transfery czy nie ? Bo odkąd zrąbali transfermarkt to już tak się nie interesuje tymi transferami.
Wiem tylko jedno, że jak Pogba pójdzie do Realu to będę bardzo smutny.