0

WTF ? Nawet żadnej wzmianki kiedykolwiek o nim nie było buhaha... Może znowu jakieś machloje z tą spółką co miała prawa do Douglasa czy Henrique czy Kerrisona.

To już nie chcą Gabigola do którego mają prawo pierwokupu ??

0

Oglądam powtórkę Chile - Meksyk z uśmiechem na twarzy. Kij, że oglądałem w nocy hah :D Uwielbiam wesoły futbol !

1

Jak Neymar odejdzie i dostaniemy za niego 200 mln to od razu powinniśmy sięgnąć po Carrasco (taka sama łatwość w dryblingu), Cou z LFC (doda nam magii w pomocy) i Dybalę (nie trzeba nic dodawać :D).

3

Chile :O !!! Meksyk był jednym z faworytów. Co to się odyebao !
Leoś pewnie nie zostanie królem strzelców ale przynajmniej pomaga swojej drużynie. Gol i x2 asysty !

0

Nie gadaj, atak Ney - Suarez - Alexis a za nimi Leo to byłoby mistrzostwo świata i nawet zmienników by nie trzeba było.

A tak poza tym to pozdro, jakoś zawsze mam szacunek do Cb.

0

Doskonale o tym wiem, że podwijał. Zawsze się zastanawiałem czemu nie dadzą mu jakichś spodenek jak mają panie co grają w siatkówkę. Ale było minęło serio chce Ci się kopać w tym wszystkim ??

A Ronaldo jaki jest każdy widzi :P Okaże się i tak, że to zabieg reklamowy bo pokazał jakąś swoją nową linię gaci marki CR.

6

Bez przesady, Alexis podwijał nogawki a nie pokazywał gaci :P Chociaż nie ma co się dziwić, to przecież Ronaldo.

1

Jak na razie to żadnego "crack'a" do obrony nie wyciągnęliśmy. Przypominam, że Barca kupiła takie tuzy jak Mathieu i szklanego "Verminatora".
T. Silva nadal gra w PSG, Kompany dalej w City a nawet Hummels uciekł do Bayernu.

Co do Umitiego to się cieszę, wolę na pewno jego niż przereklamowanego Brazylijczyka z PSG, który przegrywa rywalizację z taką postacią jak D. Luiz ale przydałby nam się jeszcze Mustafi. Tylko że trzeba by było się pozbyć właśnie Vermę i Mathieu najpierw.
Myślę, że typowo pozycja stopera obsadzona z Pique, Masche, Umitiego (+ lewa obrona może grać) i Mustafiego dałaby radę.

Martwię się o PO ale cały czas mam nadzieję, że Aleix zrobi postęp i godnie zastąpi Alvesa. W przód ładnie grał, szybki jest, genialnie uruchamiał Pistolero tyle że boję się o jego grę w obronie.

1

Marzenie, żeby kupili Cou ! Przydałby się pomocnik który potrafi przedryblować jakichś rywali bo jak zostaniemy bez Iniesty to już ani trochę magii nie będzie w pomocy Barcy.

1

No tak można. Tzn piłkarz może odrzucić bo klub nie ma nic do gadania. Jeżeli taki Man Utd powiedział, że wpłaci klauzulę to już tylko dogadują się z samym piłkarzem.
Ale pewnie Barca skontaktowała się z Neyem i uzgodnili oboje, że odrzucą ofertę.

0

To, że też ma łatwość dryblingu i jest do tego w tym EFEKTYWNY. Po co nam drybler, który tylko potrafi machać nóżkami nad piłką a nie przejdzie żadnego rywala ?

0

Jeśli rzeczywiście Neymarowi zależy na rozwoju i grze z najlepszymi a nie na kasie to zostanie. Prędzej czy później i tak zastąpi Messiego. Ba, przecież jak Leo miał kontuzję to Ney ciągnął ten wózek.

Pójdzie do PSG i co mu z tego. Będzie liderem jak Zlatan i co będzie się cieszył z wygrywania śmiesznej zdominowanej Ligi Francuskiej i Pucharu Francji skoro w Europie nic nie znaczą ?



W United będzie grał w LE a do tego Anglia no sami wiecie styl gry itd.



A w Realu co będzie się użerał z Ronaldo i jego chorymi ambicjami oraz z Bale'm ??

Ale jak będzie chciał odejść to proszę bardzo. Niech płacą klauzlkę. 200 mln nam wystarczy na Carrasco, Dybalę i Cou !


4

Umtiti zawodnikiem Barcelony. Kontrakt na 5 lat, klub zapłaci ponad 30M. Oficjalne potwierdzenie po Euro. [@xavicampos]

W sumie fajnie, że nie "dziadujemy" ale czemu zawsze musimy przepłacać ? 25 mln max.

0

A ja dalej chciałbym poznać zakres jego obowiązków... bo jak na razie to to chyba pobiera tylko raz w miesiącu emeryturę i nic więcej. Nie dziwię się, że Milan skończył jak skończył i do tej pory nie potrafi się odbić od dna.

Pojechał tylko raz w sprawie transferu (Pogby oczywiście) i zjadł tylko kolację w Turynie i ośmieszył się jak reszta wyprawy.
Tylko tego nam było potrzeba, żeby załatwił "crack'a" do pomocy bo Xaviego już nie ma a i za niedługo Iniesty zabraknie a my się obudzimy z "ręką w nocniku" chociaż lepsze to niż z palcem w d**ie jak Loew :P

1

Zamiast wpuścić technicznych Zielińskiego i Kapustkę to wpuszcza Jodłowca żeby się kopał po czole...
Niemcy do ugrania byli jak nigdy...
Ale jak Milik jest tak k**wa słaby to co zrobić... to już nie 1 machnięcie na tym EURO...

3

Po ostatniej edycji LM jestem pewien tego, że ktoś stoi za losowaniami. Przecież to niemożliwe żeby drużyna, która cały sezon grała "bucówę" wygrała LM a ich "drabinka" to jakiś śmiech.
Tylko co z tego jak za jakiś czas nikt nie będzie pamiętał tego, że Real grał słabo tylko zajrzą w statystyki i zobaczą zwycięstwo na koniec.

0

No i fajnie :) Tylko że miało być max 25mln... Czy my zawsze musimy przepłacać ?

Jeszcze tylko Mustafi do kompletu i niech sobie inni kupują tego Brazylijczyka z PSG za 50 mln i Stonesa za którego podobno chcą zawołać 80 mln !

2

Ajj Milik zdjął patelnie Lewemu.

0

Boże Mąka... każdy chłopak z okręgówki by to uderzył prosto.

0

Boże Arek już x3 dobrą sytuacje marnuje... powinno już trzepotać okienko.

0

Griezmann ?? Buhahaha tylko Carrasco albo Cou z Liverpoolu mogą zastąpić go na skrzydle.

2

Jak Perez kupi Pogbę to na bank musimy ściągnąć albo Cou z LFC albo Carrasco.
Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Obrona trzeba wzmocnić, do ataku może przyjść ktoś tani i uniwersalny bo jak patrzę na Munira to mi się śmieć chce.
Ale do pomocy musimy kupić jakiegoś cracka. A Pogba to Neymar pomocy.

4

Ehh Real rzuca sieci na Pogbe a u nas piszą o wzmocnieniach w postaci starego Nolito, starego gościa na PO z Sevilli jako następce Alvesa (zamiast dać szansę Aleixowi). Dobrze, że chociaż wolą Umitiego niż żeby przepłacać za tego Brazylijczyka z PSG, który przegrywa rywalizację z taką tuzą jak D. Luiz.
Jak nie Nolito to będzie Gameiro czyli znów śmiech na sali.
Do tego ściągamy za kasę jakby nie patrzeć swojego piłkarza (tak piszę o D. Suarezie) który i tak nie dostatnie szansy bo Barca to za wysokie progi.
No śmiech.
Perez znów wygra letnie okienko transferowe.

6

Boże on z miesiąca na miesiąc jest coraz większy. Czekać tylko aż kiedyś na boisku przemieni się w "Hulka" (nie, nie w tego z Zenitu :P). A w LFC był taki smukły i szczupły :P

2

Szczerzę to wolę Nolito niż Gameiro ale dla mnie obaj za słabi na Barcę. Marzy mi się Lacazette bo Aubameyang raczej zapatrzony w Real.

Bardzo chciałbym, żeby Pogba został w Juve jeszcze. Do Anglii niech idzie Mou go zniszczy ale bardzo bym nie chciał żeby trafił do Realu.
Mam nadzieję, że na EURO pojawi się nowy "Hamesik" i to na nim się skupi Perez. Chociaż zawsze tak było. Ozil MŚ 2010, Di Maria też przecież za występy międzynarodowe a nie w Benfice, potem James więc i może teraz dadzą sobie spokój z Pogbą.

0

Cou kot ! Jedno z moich największych marzeń czyli jego transfer do Barcy. Świetnie by zastąpił Iniestę bo przypominam, że Xaviego nie zastąpiliśmy.

0

Z tym Zidanem to tak poleciałeś... Real cały sezon grał bucówę a wygrał LM.
Nie wspominając o ich drabince, półfinale w którym przeciwnik sobie strzelił samobója a grał tak jakby się tylko cieszył że w tym półfinale jest a nie żeby go wygrać.

0

Nic nie ugrają na Euro. Kiepsko dobrana kadra przez "wypalonego" trenera i z deczka nieświeży styl :D

Ja stawiam na Niemców albo Francuzów bo kiedy jak nie u siebie ? :D Noo chyba, że Anglia zaskoczy ale kto ich tam wie.

5

Alves też był zaskoczony plotkami na swój temat a odchodzi :P

0

Ludziska powiedzcie mi były już jakieś głośniejsze transfery czy nie ? Bo odkąd zrąbali transfermarkt to już tak się nie interesuje tymi transferami.
Wiem tylko jedno, że jak Pogba pójdzie do Realu to będę bardzo smutny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?