SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsza akcja z filmiku i już wiem, że zdobędzie moje serce haha :D Uwielbiam takich piłkarzy a nie co się potykają o własne nogi w dryblingu jak Rakitić.
70
Transfer tak szybki, że nawet Real nie zdążył się zainteresować hahaha
0
No to w końcu do dyspozycji na start mieliśmy 60 czy ~100 mln jak to kiedyś pisano...
0
Jak dla mnie zdecydowanie za drogo, była mowa o 12 mln plus zmienne ale jak widać na nas zawsze wszyscy wydoją a my swoich piłkarzy oddajemy za darmo.
0
Jak dla mnie zdecydowanie za drogo. Była mowa o 12 mln plus zmienne.
0
Niech bulą i 30 jak go chcą :D Będzie na kolejne transfery do środka i na atak :D za 10 się ogarnie jakiegoś zmiennika na PK.
2
Jak dla mnie MATS powinien bronić w lidze a Bravo w pucharach.
2
Alexis też miał być nie na sprzedaż :P
Jak transfer to tylko taki który zapewni mu nr1 jeżeli chodzi o kwotę odstępnego za bramkarza w historii.
A poza tym w życiu nie chciałbym żeby pozbywali się MAtSa ! On już niedługo wygryzie Neuera.
1
Najbardziej kompromitujący dokument w historii klubu... Żenada.
Powinni dołączyć do prezesa/prezydenta Bayernu za kratkami.
1
Sprzedać Verminatora, Mathieu i dokupić Mustafiego i styknie.
Na ŚO w sezonie 2016/17 Pique, Umtiti, Masche (w razie "W" również i pomoc), Mustafi jakiegoś młodzika z La Masii żeby się rozwijał a nie jak Bartra.
I zostanie jeszcze tylko sprowadzić jakiegoś rezerwowego pomocnika i kogoś na zmianę dla MSN.
Jak odejdzie Turan to i za kasę z niego można kupić jakiegoś młodego pomocnika może wypali... chociaż ja jestem w 200% za tym żeby jednak nie sprzedawać Alena tylko dać mu szansę. Gdyby Messiemu kiedyś nie dano szansy to by go nie było tu gdzie jest.
A PO i LO, nic nie stoi na przeszkodzie żeby dać szanse jakimś młodym... kiedyś mieliśmy paru fajnych (bodaj Patric się nazywał, myślałem że dostanie szansę ale niestety). Teraz jak nie ma Alvesa a Alba miewa dołki formy to czemu młodzi mają nie powalczyć ?
14
Śmiejcie się że wymysły prasy a ostatnio to śp. Tito odwiódł Leo od decyzji o opuszczeniu Barcy...
0
Niech ten sezon się skończy i zaczną się te transfery i sezon ogórkowy...
Najpierw droga realu w LM, potem to całe Copa a teraz Euro... śmiech na sali...
Portugalia dawno powinna być w domu...
1
To są jakieś kpiny... Dobranoc
0
To dojebali....
1
Najsłabszy turniej, najsłabszy finalista (tak wiecie kto :P) i najsłabszy finał ever hahaha
1
Eee no skleił nie powiem buhaha
3
Czy tylko mnie nie działa strona los śmietanos ?? Czy znowu im padła ? Bo chce poczytać czy coś wiadomo sami wiecie o czym.
0
Gignac mógł zrobić akcję meczu....
0
Ale pięknie Barto nadstawił pupy.... masakra...
Kasa lepsza od Nike dopiero za 2 lata !
Od sponsora nie dostaniemy ani grosza więcej a co miało nie być kontrakt za 70 mln za rok (Barto buhaha),
Sprzedanie treningówek itd zrobiła się cisza (przypominam, że taki Bayern nawet treningówki spieniężył nie mówiąc, że sam ich stadion "zarabia na siebie").
A teraz dodajcie sobie wydatki jak nowy kontrakt Neymara, Messiego, Masche, Busiego do tego cała ta sprawa z oddaniem kasy i wgl wszystkie te sprawy sądowe i my chcielibyśmy kupić Pogbę... wolne żarty... nie z Barto.
Można się wyśmiewać z Pereza itd ale zarządzać finansami to on potrafi.
16
Dla mnie sprawa jasna. Umiti wypali to do dawać go do pary z Pique. Masche będzie zmiennikiem albo na ŚO albo za Busiego.
Roberto do pomocy a Aleixowi niech nareszcie dadzą grać na tej PO.
Bo chłopak niesamowicie napędzał do przodu. Świetnie uruchamiał Pistolero, przemyślanie podawał po boisku a nie "wrzutki Alvesa" gdy ten jest/był bez formy.
Mam nadzieję, że Vidal popracował nad grą obronną i będziemy mieć świetnego następcę Alvesa.
2
Najpierw info, że Gomes jest nie do sprzedania dla Valenci, teraz już chcą go szybko sprzedać buhaha. Dla mnie to i tak "człowiek z lasu" jak Rakitić.
10
Niestety ale coś mi się wydaje, że Portugalia wyfarci z Francją w finale. Chociaż całym sercem będę za Trójkolorowymi (na których de facto jak i Włochów i Niemców stawiałem, że któraś drużyna z tej x3 wygra Euro).
Tak naprawdę to Francja zasługuje na to zwycięstwo. Bo jak ktoś powie, że Portugalia to ryknę ze śmiechu. Wyjść z fartownego 3 miejsca i wygrać dopiero 1 mecz w półfinale kpiny po prostu.
A jak ktoś powie, że Cris ZP to na prawdę strzele mu w pysk i otworze oczy żeby popatrzył na Griezmanna.
0
LOL dopiero teraz zauważyłem, że w podstawowym składzie gra Umiti. Tak to bym oglądał od początku a zacząłem po przerwie.
I jak się spisuje ?
No i Francuzów za uszy wciągną do finału a ten niestety wygra Portugalia (chodź całym sercem będę czy to za Niemcami czy Francuzami) za nic praktycznie. Dawno powinni być w domu a nie jakieś wychodzenie z 3 miejsc....
5
Przecież to jest q*wa niemożliwe, żeby Portugalia zagrała w finale...
Jakieś kpiny po prostu.
Jak nigdy będę liczył na Niemców żeby się otrząsnęli. Uporali się z Francuzami i zmietli ich w finale jak Brazylię na MŚ.
9
Nie ma to jak dwa razy prezentować tego samego zawodnika.
1
Tak serio, jeden z najsłabszych pomocników jakich widziałem na CN :) Żeby jeszcze chociaż robił jakieś dryblingi, cokolwiek. Oddawać piłkę do kolegów i asekurować to nawet ja bym potrafił. W Barcelonie trzeba pokazać chociaż trochę magii a on jej nie ma.
Dzień w którym opuści Barcelonę będzie moim szczęśliwym dniem.
Pozbyli się Pedro i paru innych może w końcu jego się doczekam.
Tak, nie każdy lubi piłkarzy, których wy (albo większość lub mniejszość) lubicie.
1
0
Ten ból kiedy nie możemy ściągnąć żadnego crack'a do pomocy :(
Nawet nie wiem jak gra ten Gomes a przecież śledzę La Liga a to bardzo źle o nim znaczy. Znając Lucho to pewnie gość będzie grał tak samo słabo do przodu jak Rakitić. Już całkiem stracimy magię w pomocy.
Mnie się na okienko marzył Umiti + Mustafi, jakiś techniczny pomocnik + 4 rezerwowy napastnik w razie W... a był Ben Arfa do wzięcia za DARMO to PSG go zaklepało na ostatniej prostej.
2
Komentarz usunięty
9
Komentarz usunięty