1

Fajnie, że razem lubicie oglądać gwałt na Celticu :D

0

Nie martw się wsadzi Real... :(

1

Kij... kto będzie pamiętał też, że Real wyfarcił trofeum LM ??
Ważne, że Celtic to na arenie międzynarodowej większa marka niż Malmoe.

2

Liczyłem na 15 minut Paco... też się wkurzyłem na Lucho.

2

Mógł się Leo pokusić jeszcze o 4 nooo :D Dobrze, że przynajmniej Celtic a nie jakieś Malmoe czy jak to się tam pisze :D

0

Jak dla mnie tak. Miał drugiego gola na ręce a mimo to nie obronił tego. Śmiem twierdzić, że cokolwiek lepszy bramkarz powinien sobie z tym poradzić a wtedy może uratowałby remis albo nawet dał impuls do wygrania tego meczu. Moje zdanie nigdy się nie zmieni. Dla mnie nowo ściągnięty bramkarz to rzecz w którą się wszyscy wycierają po kąpieli (bez obrazy dla owej rzeczy oczywiście :D).

0

W tym sęk że nie potrafi się wstrzelić... miał już parę sytuacji.

4

A ja gratuluję temu czemuś na bramce bo nawet ręczniki szkoda obrażać... Przy 2 golu miał piłkę na ręce... każdy przynajmniej porządny bramkarz powinien to wybronić.

A co do zmienników strasznie słabo to widzę... nawet z beniaminkiem sobie nie radzą. Inną sprawą jest jak ten beniaminek gra (wiadomo autobus).

0

Barca współpracująca z Konami i wszystko jasne...

3

Jak dla mnie z obroną słabo... Mats conajmniej 85, Boateng ma 90 a Pique... śmiech na sali...

Obrona Bayernu w Fifie przehajpowana. Dobrze, że już nie gram w to....

Wole prawdziwą piłkę odkąd przywrócono mi kolano do życia :D

1

Jaguar, coś ze słowem black ale nie pamiętam, nie ja kupowałem :D Prezent na urodziny :D

0

To prawda, że na hiszpańskie kluby doniósł Bayern Monachium ?

0

Nie ma czegoś takiego jak "grubokościstość". Luisito strasznie się zmienił. W koszulce LFC wyglądał strasznie smukło.

A Paco też jest dzik. Tak nawet patrząc to po wakacjach mógłby trochę spalić.

3

Na pewno żadnego kierunku nie używa :D Ani lewego ani prawego :D

3

Wchodzę na Los Śmietanos i "Samba ! Kiziane !" haha :D

Ciekawe czy poradzą sobie z tym tak jak Barca. A przypominam, że przed banem FCB nie miała kompletnej kadry.

8

A ja mam nadzieję, że odejdzie zostawiając Utd zrujnowany bardziej niż za Moyes'a i LvG :D

0

Ja tam bardzo chciałbym zobaczyć w tym nadchodzącym meczu na bokach obrony Vidala i Digne.

3

Mundo mistrzostwo :D

A o co chodzi z tym Marcelino bo nie jestem w temacie :D

3

Chyba ze europejski fart...

0

Ku naszej uciesze :) Isco, źle wybrał a mógł być następcą Iniesty :)

3

Nieprzyzwyczajony do takiego wysiłku więc co się dziwić. Kasę ma więc nic nie robi w domu, mecze oglądał z wysokości trybun więc chłopak delikatny jest.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Zgadzam się w 100%.
#ręcznik

0

Barca, Real, Atletico, Bayern, Juve to najsilniejsza 5...
A Anglia ? Jak zwykle słaba tak w tym sezonie chyba najsłabsza od lat :D
Może City coś ugra ale tylko i wyłącznie bo Pep.

0

Tylko napisz który bo się jeszcze zaczną spuszczać, że Eden wrócił do formy :D

0

Ale "świetnego" ręcznika nam ściągają do klubu... a D. Alves czeka na oferty.
Już myślałem, że chociaż jedno w 100% udane okienko transferowe będzie...

0

Jak ręcznik może powalczyć z następcą Neuera ?

0

Tylko żeby nie poszedł w "Bunga Bunga" jak przed IO.
Szkoda bo Bale gra od początku nabije statystyki a potem Hala Dzieci będą się jarały jaki to "Samuraj" jest świetny a Ney cieniuje. Ale mam nadzieję, że podczas Gran Derbi Ney nakryje go czapką :)

4

Przecież Cillessen to ręcznik...

7

Strata pkt przez Atletico zawsze spoko :)
A Krycha na ławie w PSG :(

No i co za strzelanie w Europie :D Walka o Złotego Buta będzie niesamowita.
Zlatan w Anglii, Pistolero w Hiszpanii, Lacazette we Francji dziś dołączył Bacca z 3 golami we Włoszech :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?