SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajnie, że razem lubicie oglądać gwałt na Celticu :D
0
Nie martw się wsadzi Real... :(
1
Kij... kto będzie pamiętał też, że Real wyfarcił trofeum LM ??
Ważne, że Celtic to na arenie międzynarodowej większa marka niż Malmoe.
2
Liczyłem na 15 minut Paco... też się wkurzyłem na Lucho.
2
Mógł się Leo pokusić jeszcze o 4 nooo :D Dobrze, że przynajmniej Celtic a nie jakieś Malmoe czy jak to się tam pisze :D
0
Jak dla mnie tak. Miał drugiego gola na ręce a mimo to nie obronił tego. Śmiem twierdzić, że cokolwiek lepszy bramkarz powinien sobie z tym poradzić a wtedy może uratowałby remis albo nawet dał impuls do wygrania tego meczu. Moje zdanie nigdy się nie zmieni. Dla mnie nowo ściągnięty bramkarz to rzecz w którą się wszyscy wycierają po kąpieli (bez obrazy dla owej rzeczy oczywiście :D).
0
W tym sęk że nie potrafi się wstrzelić... miał już parę sytuacji.
4
A ja gratuluję temu czemuś na bramce bo nawet ręczniki szkoda obrażać... Przy 2 golu miał piłkę na ręce... każdy przynajmniej porządny bramkarz powinien to wybronić.
A co do zmienników strasznie słabo to widzę... nawet z beniaminkiem sobie nie radzą. Inną sprawą jest jak ten beniaminek gra (wiadomo autobus).
0
Barca współpracująca z Konami i wszystko jasne...
3
Jak dla mnie z obroną słabo... Mats conajmniej 85, Boateng ma 90 a Pique... śmiech na sali...
Obrona Bayernu w Fifie przehajpowana. Dobrze, że już nie gram w to....
Wole prawdziwą piłkę odkąd przywrócono mi kolano do życia :D
1
Jaguar, coś ze słowem black ale nie pamiętam, nie ja kupowałem :D Prezent na urodziny :D
0
To prawda, że na hiszpańskie kluby doniósł Bayern Monachium ?
0
Nie ma czegoś takiego jak "grubokościstość". Luisito strasznie się zmienił. W koszulce LFC wyglądał strasznie smukło.
A Paco też jest dzik. Tak nawet patrząc to po wakacjach mógłby trochę spalić.
3
Na pewno żadnego kierunku nie używa :D Ani lewego ani prawego :D
3
Wchodzę na Los Śmietanos i "Samba ! Kiziane !" haha :D
Ciekawe czy poradzą sobie z tym tak jak Barca. A przypominam, że przed banem FCB nie miała kompletnej kadry.
8
A ja mam nadzieję, że odejdzie zostawiając Utd zrujnowany bardziej niż za Moyes'a i LvG :D
0
Ja tam bardzo chciałbym zobaczyć w tym nadchodzącym meczu na bokach obrony Vidala i Digne.
3
Mundo mistrzostwo :D
A o co chodzi z tym Marcelino bo nie jestem w temacie :D
3
Chyba ze europejski fart...
0
Ku naszej uciesze :) Isco, źle wybrał a mógł być następcą Iniesty :)
3
Nieprzyzwyczajony do takiego wysiłku więc co się dziwić. Kasę ma więc nic nie robi w domu, mecze oglądał z wysokości trybun więc chłopak delikatny jest.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Zgadzam się w 100%.
#ręcznik
0
Barca, Real, Atletico, Bayern, Juve to najsilniejsza 5...
A Anglia ? Jak zwykle słaba tak w tym sezonie chyba najsłabsza od lat :D
Może City coś ugra ale tylko i wyłącznie bo Pep.
0
Tylko napisz który bo się jeszcze zaczną spuszczać, że Eden wrócił do formy :D
0
Ale "świetnego" ręcznika nam ściągają do klubu... a D. Alves czeka na oferty.
Już myślałem, że chociaż jedno w 100% udane okienko transferowe będzie...
0
Jak ręcznik może powalczyć z następcą Neuera ?
0
Tylko żeby nie poszedł w "Bunga Bunga" jak przed IO.
Szkoda bo Bale gra od początku nabije statystyki a potem Hala Dzieci będą się jarały jaki to "Samuraj" jest świetny a Ney cieniuje. Ale mam nadzieję, że podczas Gran Derbi Ney nakryje go czapką :)
4
Przecież Cillessen to ręcznik...
7
Strata pkt przez Atletico zawsze spoko :)
A Krycha na ławie w PSG :(
No i co za strzelanie w Europie :D Walka o Złotego Buta będzie niesamowita.
Zlatan w Anglii, Pistolero w Hiszpanii, Lacazette we Francji dziś dołączył Bacca z 3 golami we Włoszech :D