SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale serio dla mnie jest bardzo drewniany. Fajnie jest młody, jest wychowankiem ale serio jak dla mnie nadałby się do kopaczów z Anglii albo we Włoszech.
Jak dla mnie to nie jest zawodnik na miarę Barcy. Może powinniśmy go już wcześniej wypożyczyć nie wiem...
0
Widziałem twoje wcześniejsze wpisy wiem, że go bronisz ale nie każdy się będzie nad nim spuszczał.
Żeby jeszcze miał coś w sobie. Jakieś bajeczne podania albo jakąś taką łatwość do dryblingu albo chociaż co siądzie na nodze to gol a dla mnie to jest jakaś zapchaj dziura... jakby nie był wychowankiem to bym się dziwił co on tu wgl robi... Lepszych młodziaków oddaliśmy bez mrugnięcia okiem a ja się dziwię, że jego tu się jeszcze trzyma.
1
Tylko jak przyjdzie co do czego to 200 kg w spodniach i nic nie zdziała.
Co to była za pamiętna setka czy tam komuś raz zdjął piłę co tak wszyscy narzekali bo mi umknęło akurat :D
2
Lubię ich obu ale jakoś bliżej mi do Matsa... Nie wiem może dlatego, że uwielbiam ten bezczelny styl Neuera i w naszym młodym GK widzę kiedyś właśnie następce Manuela.
6
Ja bym ściągnął Soriano ale dla mnie to wszystko szrot. Wgl nie poziom Barcy ani żadnego klubu który chce być najlepszy.
Dla mnie marzeniem na szpicę (bo nie oszukujmy się potrzebujemy dobrego zmiennika na szpicę bo na skrzydle może zagrać nawet Arda czy Iniesta w razie W) jest Lacazette i nic w tym temacie się nie zmieni.
2
Barca lato 2016: Odchodzi 7 zawodników (na chwilę obecną) za kwotę 13,5 mln z czego większość to tylko transfer Bartry (za śmieszne pieniądze jak dla mnie).
Real lato 2016: Nie interesowałem się ich odejściami ale wystarczy napisać jedną sprzedaż a mianowicie Jese i kwota prawdopodobnie 25 mln...
PS. Qrwa ludzie, Ronaldinho za 30 przychodził a ktoś za taki szrot dalej 25 ?? Buhaha
0
Tak to chyba o to nazwisko mi chodziło. Nie wiem jakoś tak słyszałem, że Asensio i on są "pieśnią przyszłości" Realu. Ale to jeszcze chyba było jak La Lige puszczali na C+.
0
Jak mają ściągać taki szrot to już wolę, żeby MSN grało cały czas... tylko co jak któregoś nie daj Boże złapie kontuzja.
Takie moje pytanie... idzie jakoś porównać D. Suareza i M. Asensio ?? Nie ukrywam, że strasznie zazdroszczę, że to Real go ma... i jeszcze takiego jednego co jakiś czas temu grał w Betisie Sevilla a teraz nie wiem gdzie się obraca.
0
Za Tello święci oferowali 12 mln, nie mówcie, że Barca to spieprzyła.
7
Gignac ? Dobry Boże to nie ma już nikogo innego...
0
A o co chodzi z tym ojcem ? Jakoś wcześniej jeszcze przed prezentacją przeczytałem coś, że "ojciec jest dumny, był tu wcześniej" (czy jakoś tak to leciało..." Jego ojciec był jakoś związany z Barcą czy tylko po prostu jest Cule ?
1
No to Ben Yeddera też nie kupimy bo idzie do Sevilli.
0
Oddać z pocałowaniem ręki, że ktoś chce za taki szrot dać ponad 10 mln :D Ale Real takowy potrafił zawsze opylać a my oddawaliśmy za darmo.
2
Już niedługo: "SPORT: W lecie 2017 roku Barça poleci na Madagaskar" :D
0
Dopiero co czytałem, że odrzuca pierwokup Barcy i chcę do Juve. Niech się w końcu zdecyduje on albo gazety :D
0
No to wgl pozdro :D
0
Taa drugiego Douglasa może. Jesusa już raczej nie wyciągniemy ale myślę, że powalczą z Juve o Gabigola do którego mamy prawo pierwokupu.
Gorzej jak zainteresują się tą 3 opcja co kiedyś była w przeglądzie prasy tam bodaj miał gość 27 lat czy jakoś tak.
0
Podobno Vietto jest już w Niemczech gdzie miał dołączyć do drużyny Sevilli. Ale cały czas nie ma nic oficjalnego tak samo jak z transferem Pogby.
0
Już to ostatnio pisałem. Roberto do pomocy a Aleixowi niech nareszcie dadzą grać na tej PO.
Bo chłopak niesamowicie napędzał do przodu. Świetnie uruchamiał Pistolero, przemyślanie podawał po boisku a nie grał "wrzutkek Alvesa" (gdy Dani był bez formy).
Mam nadzieję, że Vidal popracował nad grą obronną i będziemy mieć świetnego następcę Alvesa.
7
Los Śmietanos nie uda się kupić Pogbę więc już w komentarzach u nich widzę cel Veratti... Buhaha bo PSG go puści akurat jak buduje nowy projekt po Zlatanie.
Niech Barca w końcu kupi tego wartościowego zmiennika do ataku i zaczynajmy ten sezon by móc odebrać to co nasze ! A ja i tak będę uważał, że Real wygrał LM nadprzyrodzonym fartem.
0
Franek Smuda czyni cuda ! Oczywiście żartuję :P
0
Tak, bodajj chodziło już o nazwę stadionu na 5 lat co wychodzi po 20 mln za rok. Jak dla mnie kpina. Tylko już nie powiem ci czy dokładnie chodziło o nazwę stadionu bo z tłumaczeniem to różnie bywa :D
2
Tylko zapomniałeś, że Real leci jeszcze na starych umowach sponsorskich i z Adidasem i z FE. Do tego pewnie też sprzedadzą nazwę stadionu. Ja się tam będę cieszył jak nadal będziemy wygrywać z nimi w aspektach czysto sportowych.
7
Mam nadzieję, że nam to na dobre wyjdzie. Pamiętamy jak się ostatnio zakończyły przygotowania w Anglii i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie :D
19
Barto już ich nauczył jak wciskać kit w żywe oczy. Następną kadencję uratował im tylko i wyłącznie tryplet.
Dla mnie są zerem po tym jak podpisali najbardziej haniebny dokument w historii klubu czym zrzucili winę z siebie na klub czym nie pierwszy już raz splamili honor klubu i tych barw. WSTYD.
2
Roberto do pomocy a Aleixowi niech nareszcie dadzą grać na tej PO.
Bo chłopak niesamowicie napędzał do przodu. Świetnie uruchamiał Pistolero, przemyślanie podawał po boisku a nie grał "wrzutkek Alvesa" (gdy Dani był bez formy).
Mam nadzieję, że Vidal popracował nad grą obronną i będziemy mieć świetnego następcę Alvesa.
0
Mnie wgl nie cieszy ten transfer. Było do wyboru dużo więcej lepszych pomocników.
Nie wiem może sparzyłem się za bardzo Ardą. Bardzo cieszyłem się transferem Turana a on mnie zawiódł. A podczas EURO totalnie rozczarował swoim nie wiem lenistwem inaczej nie można tego nazwać.
0
Arsenal składa ofertę za Lacazette'a, Juve rusza po Gabigola do którego mamy prawo pierwokupu...
1
A moim ulubionym serialem na zawsze pozostanie "Chuck". Kto wie o co chodzi ten wie. Tyle razy do niego wracam.
Jest tu taki jeden użytkownik z logiem Nerd Herd, pozdro ziomek ! :D
12
Teraz grają tylko w pokemony hahaha